VR tetoválás

Hát igen nem volt fájdalom mentes :blush:!
Köszönöm a finom csokit már jobban is vagyok :heart:

2 Likes

Vágom hogy miről van koppintva, de hát nem lett valami szép. Pisti feje teljesen kamu. Az orra, a haja, a szája. Ha már tényleg magamra csapatok egy ilyet, akkor az már legyen tuti. Így szerintem kicsit gáz.

1 Like

szerintem nem let elrontva
pont olyan mint az eredeti kép

Pisti szájánál tényleg gond van. Az ajkak és a fogak közti kis vonal hiányzik @kotnyekhungary azt javíttasd amikor folytatják. :slight_smile:

2 Likes

@lengyelb te most szórakozol? Egyforma? Nézzed már meg kérlek, hasonlitsd össze. Idetrottyantok ha ez egyforma…

1 Like

Tetkó nem lesz soha pixel perfect. :slight_smile:
De tudjuk be annak hogy még nincs készen, az apró touch uppok még hiányoznak. :wink:

Az orr és a szem aránya Pisti profiljánál egy picit más (tetkón az orr kissebb, a szem nagyobb) de egyébként nagyon hasonló. Ha @kotnyekhungary picit máshogy tartja a hátizomzatát, lehet tudja korrigálni :smiley: @siredrive picit kevésbé gázolj szerintem bele a dologba, mert láttam már pár el@szott tetkót, az nem itt kezdődik, hanem sokkal odébb… ezért kár ilyen stílusban beleállni a másikba.

7 Likes

Jaj már @mice0007… Dehogy álltam bele, csak leírtam a véleményem, hogy ez bizony off. Ha azt nézzük, hogy a tetkó nagy része egy nagy feketeség (talán ott nem nagyon lehet hibázni), akkor a fennmaradó részt tényleg nagy odafigyeléssel csinálom meg. Nem? De. Amúgy passzolom is a labdát, mert itt szemellenzővel járnak sokan, kár ragozni a dolgokat.

1 Like

Egyetértek @siredrive -al .Pisti feje azon a tetkón tényleg elcseszettnek tűnik . Egyébként nagyon menő tekó ,Jani fejrésze az jól meg lett csinálva ,viszont Pisti fejrészén tényleg kérj egy kis javítást . De ha neki megfelel akkor maradjon úgy

1 Like

Na csak annyit,hogy minden olyan mint a mintán!
Mèg nincs kész és igen vannak hiányosságok még,de azok pótolva lesznek és igy tőkeletes ahogy van. Szeretet és békesség :heart:️:heart:️:heart:️

10 Likes

Így van @kotnyekhungary Love and peace <3

1 Like

56353957_2702822679791957_4311972166741524480_o

7 Likes

Na ez már valami valami214 :smiley: Zsír!

1 Like