Warframe

Keményebb erősebb nem leszel általa, ha jól értelmeztem annyit mutat, hogy mennyi tartalmat ismertél meg a játékból frame-k, fegyverek, sentinelek, archwing-ek, extractorok, pályák több szindikátus pont stb stb…
És ,sokan sajnos “e-farok méregetésre” használják.

Néhány fő küldetés az amihez minimum mastery 10 kell, meg néhány fegyó van nagyobb szinthez kötve, ennyi az egész, de a játékban a tudásod többet ér mint, hogy hányas szintű a mastery-d. :slight_smile: Ja és aki szeretne klánba lépni az szóljon. Kibővítettem a klán férőhelyét és 1-2 apróságon kívül minden fegyver, warframe elérhető a dojo-n belül, amit csak onnan tudtok elérni:) Jó farmolgatást.

Sziasztok 3 éve játszottam Warframet most újra kezdtem. és látom van 1-2 játékos aki benne van a témában :slight_smile: Most csináltam 1 klánt akinek van kedve joinoljon. Klánt az érdekében csináltam hogy a fórumról jöttök és akkor egy baráti klán alakulhat ki… persze ez 1 full üres klán a semmire se jó 23 as excámmal (most készül a lokim) szóval aki nagy klánba van és nem hagyná ott a nagy klán miatt nem gond :slight_smile: De akinek épp nincs klánja és magyar társaságot keres akkor
WErVRfans klán néven megtaláljátok a klánt
Ismétlem full üres most indítottam el benne 1 reactort és a játékban sincs nagy tapasztalatom
Jó játékot :slight_smile: Sziasztok

szerintem nem áll azért olyan közel a paytowinhez a dolog :smiley: egyedül az a komolyabb megkötés hogy warframe meg invertory slotokat kell venned hogy a rengeteg cuccot amit megszerzel legyen hol tárolni. szerintem ezen kívül minden mást ki lehet farmolni. régen sokat játszottam vele aztán abba hagytam. de most egy hete én is visszatértem mert láttam a tennocon gameplay-t, hát mondom ezt most muszáj lesz elővenni :smiley:

Relic mission mindent megold, a platinum kérdést is, simán kifarmolod a tárhelyekre a platot. @STV112 azért ajánlottam fel a lehetőséget h csatlakozzatok hozzánk, mert nem egyszerű a klánt kiépíteni( mármint a dojo-t). Mi annak idején 4 en kezdtük el és 4 en is húztuk fel oda ahol most van. Sajnos a klán tulaj nem én vagyok, de vezető rangom van, most azon vagyok hogy szóljak a klántulajnak h adja át a klánt ha lehetséges mert havonta 1 szer feljön és hát ez így nem igazán jó, na de ez most mindegy. A lényeg, ha akartok saját klánt segítek nyersanyagot farmolni hozzá meg megmutogatom hol mi esik jól.
Xerathnar a nevem a játékba, ha gondoljátok vegyetek fel.
Jó farmolást és fejlődést!

Köszi igazából bármi jól jön :smiley: Mert 25 órám van a játékba kb… + / - 1 v 2 óra… Barátlistára mindenképp felveszlek :slight_smile:

Sziasztok! Én körülbelül egy hónapja kezdtem,elég aktívan játszom,de társaságban azért mégis jobb :smiley: Aki gondolja jelöljön (Groznam) és játszhatunk együtt ^^

Ha valakinek kell segítség vagy épp nincs fenn senki a baráti köréből ,klánjából,nyugodtan küldhet nekem is barátfelkérést -----SworksHUN nicknév alatt megtaláltok.

@STV112 @Groznam késöbb küldök majd felkérést.

Gyorsabb voltam :smiley:

Jelölve :slight_smile:

4 éves az accountom. Kb a béta óta nem volt használva… igen… Ma be akartam lépni körülnézni amíg kijön a Destiny 2 valami high techre vágytam. Hát banned vagyok 2035ig. Felvettem a kapcsolatot a supportal. A reddit alapján nagyon kedvessen le fogják rólam venni a bannt mert valami hiba folytán került rám. Hát ilyet még nem b*sztam az azért biztos :'D Minden esetre ha tényleg sikerül belevetni magam akkor csatlakoznék.Remélhetőleg a játékban is maradhat az xidiotequex név majd.S nem kell majd új accountot kreálnom.

@xidiotequex

Annyit tudok mondani h elküldtem a friend felkérést, azt jelezte h elküldve szóval elvileg még a accod megvan :slight_smile: Remélem nyugtat 1 picit

És tényleg megoldodott. Reggelre jött a support válasz. Elsőre levették.Ha minden igaz este elérhető leszek a játékon bellül.A Tutorialt próbaként le nyomtam meg le is kellett nyomnom újra. De szerencsére pár apróságot csecsebecsét kaptam az account idős kora miatt szóval double goodies. Minden a legjobban alakult.

hali sracok en most kesztem el a jatekot es nagyon bejon edig kb 2 oram van bene nagyon nem is ismertem ki meg magam bent! engedelmetekel bejelolnek par embert kozuletek ha lehet?

Szia persze csak nyugodtan. Meg nekem lenne egy olyan kérésem, hogy használhatnánk a discordot vagy a twitch app-ot, mert nekem egyszerűbb játék közben beszélve magyarázni nem pedig írva :). Szerintem szobát is kérhetünk de anélkül is tudunk beszélni, vagy ha már csak halljátok amit mondok nekem az is elég :slight_smile:

oks en benne vagyok de akkor kel szereznem egy mikrafont! elvileg vasarnapra lessz!

Királyság most vettem 1 Zman HPS300 at :slight_smile: Elvileg jó gamer füles :slight_smile: ma hozta a futár
UI: STV112 néven mindenki megtalál a játékban :slight_smile:

Nekem is az van, már lassan 1 éve használom és eddig nincs semmi gondom vele.

Persze ,simán.

Ez egy nagyon jó játék már lassan 2 éve játszom vele és nem égtem ki de ki mit szeret… tudtátok hogy TheVRPisti is sokat játszott vele régen?