Warframe

Pont a ma reggeli Happy Hour-ban volt róla szó egy kicsit és ha ősszel amikor elvileg kijön az új kontent , lehet játszik is majd vele.

Wow, Köszönöm az információt, az nagyon jó lenne szerintem, akkor már nem kell Pistit zaklatnom hogy mo az accjának a neve meg ilyenekkel XD

Ha elakadnál vagy nem találsz valamit a játékban:

https://deathsnacks.com/wf/ (mikor, hol, mi, merre van)

http://hu.warframe.wikia.com/wiki/Kezd%C5%91lap#

Most kezdtem a játékot majd valaki segítene kicsit hogy kiismerhessem a játékot? :slight_smile:

Jelölj be a játékban, és ha fenn vagyok akkor segítek. (ha tudok)
Discord jó lenne hozzá, ha esetleg még nem vagy fenn rajta, Könnyebben magyarázok rajta mint chat-en.

discordra felmentem, de nem találtam olyan szobát hogy warframe így ide írtam.

Külön szobát még nem kértünk a srácoktól, passz hogy innen a fórumról hányan játszanak vele aktívan , simán barátfelkérés elfogadás aztán hívás.
S_works#6625 jelölj be

ment

Valakinek van kedve játszani? :slight_smile:

Én is neki fogtam pár napja! Nemrég maxoltam ki az 1. warframemet (Volt) és most gyűjtök Rhinora meg Oberon-ra :slight_smile:

Kéne egy TheVR közösség klán a játékon belül :slight_smile: Vagy valami hasonló. :slight_smile:

Támogatom az ötletet. Nem játszottam kb 1 éve, de abban a pillanatban lefrissíteném :slight_smile:

Nyomnánk ezerrel :smiley:

Tavaly olyan november környékén még én is gondolkoztam egy hivatalos TheVR közösségi klán létrehozásán, akartam a fiúktól engedélyt kérni a névhasználatra,végül aztán beléptem én is egy kis 10 fős klánba ahol jelenleg is vagyok.
Elkeseríteni nem akarok senkit de egy klán (a legkisebb a Ghost)felépítése nem kis feladat főleg ha 10 ből 2-3 ember aktív és rakja bele a formákat nyersanyagokat folyamatosan a többiek meg csak kiveszik a klánból segítség nélkül. ( a Shadow, Storm, Mountain, Moon klánok nyersanyag mennyiségéről nem is írok)
Nagyon sokan futottak bele a klánépítésnél vagy meglévő klánnál,hogy bevesznek valakit a klánba a srác kiveszi az összes ott található blueprint-tet, majd lelép a klánból (Hema fegyver volt ilyen hogy szinte mindenki meghülyült amikor bejött) Amikor van event a játékban pl. Pacifism Defect hirtelen eltűnnek az emberek mennek mást csinálni random emberekkel , 2 ember pedig megszakad a farmolásban vagy a quest végigvitelében, utána meg megy a kérdés hogy miért nincs meg a dojoban a fegyver tervrajza mindenkinek. Nulláról felhúzni egy dojo-t ha vagytok tízen és AKTÍVAN játszatok, farmoltok és EGYÜTT raktok bele mindent úgy viszonylag egyszerű és buli a farmolás de nem két nap egy Ghost klán esetében. A nyersanyagok többsége nem neked kell,hanem a klánba! Ezt nagyon sokan elfelejtik,és egy idő után szidják a játékot hogy egy nagy grindfest az egész.Ez egy co-op klán alapú játék.
@xerathnar ha van esetleg kedved írjál hozzá majd, ha valamit rosszul tudok, írtam.
Ha esetleg valaki csinál egy ilyen hivatalos klánt (én nem merem jelenleg ezt bevállalni) és komolyan is gondolja annak sok sikert hozzá és ha kell segíteni farmolni nyersanyagot szívesen segítek is benne.
Szóval akik most kezdik vagy újra kezdik a játékot, először szerintem csatlakozzatok egy viszonylag kiépített klánhoz amíg nem ismeritek ki magatokat egy kicsit jobban a játékban.

Clem!

Bocsánat, hogy mostanában nem voltam, de összejött pár dolog. Na szóval: @S-worksHUN Jól mondod nem egyszerű 1 klán felépítése. Csapat játék nélkül azt felejtsétek el, az igazi önszivatás, ha nem aktív a klán (Saját tapasztalat). Én most fogok 1 et valószínű csinálni, mert nem érem el a vezetőt és elegem lett a tétlenségből, nem fogok 1 úgymond halott klánt kimaxolni… pedig nincs messze :smiley: Szavazzunk meg egy nevet akkor, de azért ne azt hogy TheVR Fan klub klán me leesek a székből, hanem nem tudom mondjuk “Shadow Ninjonok” vagy valami hasonló. (ez csak 1 példa volt) Ezen gondolkozzatok, én így is úgy is csinálok klánt, ha gondoljátok akkor csináljuk együtt. :slight_smile:

Lehetne a név az is simán, hogy Ninjonok :slight_smile:

Lehet az is akár. Van durván 1 hét ezt eldönteni addig nyersanyagot farmolok meg kreditet. Most se állok belőlük olyan rosszul, de jó ha van az elején miből elkezdeni. :slight_smile: Meg nem árt megtervezni a Dojo-t sem, hogy minél átláthatóbb legyen, mert létre lehet hozni labirintusokat rendesen, az meg nem túl célszerű. :slight_smile:

Én még nem vagyok akkora pló,40 órám van benne, a klános dologhoz sem értek annyira, de viszont tegnap lett meg egyszerre az oberon meg a rhino, ha ez számít :smiley:

Na Gratulálok hozzá. A Rhino egy olyan Warframe amire elég sokfajta küldetéstípusban támaszkodhatsz.

Én most tolom elég aktívan rhinot frostot kipróbáltam rhino nem jön be lokim 30 as bár nem ér semmit mert gyenge még hadilábon állok a modokkal meg még kezdő szinten vagyok bőven szóval azt se tudom merre kéne haladjak unlockolgatom a nodeseket a nyersid szedő drónok miatt meg a bolygókat unlockolom per pillanat most farmoltam ki a valkyrt szóval még csak a jupiternél vagyok (akinek mond ez valamit) Klánba benne vagyok de nem is kellene hivatalos klánt csinálni:) 1 VR fans klán se lenne rossz mondjuk Összegezve lassan de haladgatok még van mit tanulnom. Klánba simán benne vagyok :slight_smile: Barát listára meg felvehet bárki :)STV112 néven… MR4 et