Warframe

Még gondolkozok rajta egy kicsit, mert szinte egyedül játszom már a klánból egy jó ideje.

Durván 1 hét … milyen nyersanyagot farmolsz? a én semmit érő lokimmal próbálok farmolni én is ha tudok :slight_smile: ha van időd röviden leírod mit tároljak el?

Te most azzal foglalkozz @STV112 , hogy fejlődj. A klán elindításához meg az alapokhoz már bőven van elég nyersanyagom csak jó minél többel belefogni az ilyen akciókba. ^^

megvan a incubator. van 2 forma amit majd vmire rátehetek, kész lassan a első kubrow és már csak pár planet ami nincs unlockolva csinálom a chroma missionját, készül a valkyr :smiley: Illetve van 1 valkyr prime bp-m akit érdekel :smiley:
Fejlődéssel úgyis hadilábon állok mert kell mod még… meg forma a lokimra ami még odébb lesz főleg az én hozzáértésemmel :smiley: gondoltam hasznossá teszem magam besegítek ha már másként nem tudok, nyersivel most am is jól állok (jobban mint eddig valaha) van 2 farmoló drónom

@STV112 A warframe wiki-n a klánok/dojo/kutatás résznél meg tudod nézni hogy körülbelül milyen mennyiségű nyersanyag, credit kell egy fegyverhez vagy dojo szekcióhoz. Mivel még a játék elején vagy nagyon, inkább a karaktereidre fordítsd először maxold ki őket, formázd őket, tapasztald ki őket.
Egyenlőre csak gyűjtögess össze mindent prime cuccot modokat stb stb, próbálj minden frame-ből 1 teljes szettet összedni MAGADNAK (addig nem kell legyártani amíg slotod nincs csak legyen benn a foundry-ban) és amiből több van és prime később el tudod őket adni a játékon belül platért v cseréled.
Ma láttad, amikor tradeltünk ketten egy unranked intesify mod is 8000 credit volt, pl egy prime mod eladása cseréje ha jól emlékszem a vevő terhére 1millió kredit, és nálunk nincs a klánnál adó (tax )beállítva , szóval nagyon nagyon sok credit és nyersanyag kell a játékhoz. Klánindításhoz pedig alsó hangon az elején min 25-30 forma (hasraütve) kell +a többi. Fentebb említette @xerathnar , hogy akar klánt csinálni (a nevet majd eldöntitek). Neki is és nekem is, hogy kialakuljon valami, elég sok anyagunk van egyenlőre egy dojo indításához, aztán ahogy a később minél többed lesz mindenből annak mértékében majd beleadsz a közösbe. De fejlődj , inkább csinálj meg 2 pályát egy nap mint 10 pályán végigrohanni.Nyitogass sok ládát szekrényt minden mod-ot szedj össze, lootolgass xp-zz. És még 1x! szólj ha kell segíteni… azzal nem mászol senki hátán se. Feljebb van a topikban 2 link használd, mert tényleg hasznosak.

Többször is elolvastam amit írtál :slight_smile: Köszi mindenkinek a segítséget :slight_smile: a klán név mindegy részemről is én benne vagyok 1 jó aktív közösségnek mint ami itt alakult ki valahogy majd próbálok azért segíteni apránként dobálni majd a klánba alapanyagokat :smiley: Ne legyek már boosted :smiley: Kappa Illetve van 1 olyan tervem hogy a Chromát összeszedem kredit farmra :slight_smile: Klánba is gondolom sok kell (de gondolom teli vagyok milliókkal )

Egy 10 fős Gost klánnál ha az emberek folyamatosan pakolgatják bele a közösbe viszonylag gyorsan fel lehet húzni a klánt hogy mindenki számára elérhető legyen benne minden ( ha meg van hozzá az adott rangod, hogy kivedd azt amit akarsz) remélem 7-8 aktív embert azért össze tudunk rántani valahogy.
A “gondok” akkor kezdődnek ha nagyobb klánt akarsz összerakni elején kevés nem aktív emberrel, nagyon nagy a nyersanyagok mennyiségének a szorzói. A Ghost klán az alap 10fős, Shadow 30fős,3x ,Storm 100fő10x, Mountain 300fő,/30x, és a Moon pedig 1000fős 100x-s alapanyag.
Ez az igazi loot fesztivál játék.
A Cromához meg ha meglesz sok sikert, komplex egy frame jól bemodolni a stílusodhoz is nehéz ,viszont nagyon sokan szeretik.

A Shadow lesz a cél minél hamarabb mert a 10 fő lehet hamar betelik, de pont emiatt lesz az első lépés a 4 fő labor és annak fejlesztése.

Na akkor én ezt a kettőt találtam ki hírtelen lehet szavazni!

• ShadowNinjonok
  • WeAreNinjon

0 egyedi szavazat

Elolvastam hogy miből mennyi kell a shadowhoz
mindenből bőven van még nekem is :smiley: ilyen 20-30 ezrek, ferrite… alloy plate rubedoo :slight_smile:
Viszont 1 shadow klán ne 2-3 főre épüljön :slight_smile: Legalábbis jó lenne ha nem arra épülne

Ha valakit esetleg érdekel:A 7 napos ingyenes Twitch Prime mellé ingyen beszerezhető Frost Prime és egy Prime Syandana. :slight_smile:

Sziasztok! Lezártam a szavazást szerintem ez eldőlt. WeAreNinjon Lesz a név. :slight_smile:

Sziasztok! Akkor aki csatlakozni akar hozzánk az írjon Warframen (Xerathnar néven vagyok fent) vagy írjon itt, teljesen mindegy figyelem a fórumot is és játékon belül a leveleket is. Egyenlőre 10 fő fér el, de szépen lassan bővíteni fogjuk a kapacitást. Szóval hajrá Ninjon Tenno-k lehet jönni. :slight_smile:

Aki szeretne nyugodtan bejelölhet barátnak: -CoI-Zero-san :slight_smile: :wink:
Illetve ha 2-nél több embertől kapok zöldet, akkor indítok egy topicot discord szoba kérés ügyében.

sziasztok most töltöttem le a játékot… az elején kell választani warframe-t az most mit befolyásol? számítani fog a későbbiekben hogy a 3 ból melyik warframet választom vagy teljesen majd személyre szabható és ez a döntés nem fixál semmit…? egyáltalán mi ez a 3 cucc (ex, mag, volt)

Proto, ezek a kezdő Warframek, teljesen mindegy hogy melyiket választod mert az összes megszerezhető a későbbiekben. Excal az ilyen “kezdő” fram nagyon egyszerű vele játszani, a Volt az elektromos és több skill kell hozzá, de ha vele kezdesz akkor könnyebb lesz később (én is azzal kezdtem) a Mag pedig az egyetlen női starter frame… Nem tudom én azt nem csípem. :slight_smile:

Minden Warframe-nek más-más képességei és harci stílusa van,csak rajtad múlik hogy melyikkel akarod kezdeni a játékot.A későbbiekben persze beszerezhető az összes többi is,blueprintből “megépíthető” vagy platinumért megvásárolható.Történetet tudtommal egyáltalán nem befolyásolja hogy melyiket választod.

Ahogy a többiek is írták mindegy melyikkel kezdesz bele, elérhető lesz mindegyik , a Volt-ot később a Dojo-ból tudod kiszedni ha nem azzal kezdesz, az Excalibur és a Mag darabjait egy-egy bolygó boss dobja majd, vagy még Conclave PvP-ben még megveheted Teshintől az Excaliburt. Ha jól emlékszem.

U.i. ( ahogy Ultimatezero007 is írja a Mag elején annyira nekem se jött be… )

Sziasztok! Én már csak pár tanácsot mondok neked @Prototyger. Bármelyik karakterrel is kezdted, azt maxold ki, próbálgasd nézd meg mit tudsz belőle kihozni. Mind három karakter nagy szinten is tud meglepetéseket okozni(persze ez módolástól függ, de a modok majd szépen lassan meglesznek). A kezdő fegyvereket húzd fel 30-ra és utána nézelődj a marketbe fegyver blueprintek után. (Tudsz kerditért fegyver blueprinteket majd kiszedni csak meg kell szerezned a market segmens-t az egyik kezdő küldiből, ha még úgy van a játék elején ahogy én kezdtem annak idején). A kezdő fegyverek egy idő után látványosan gyengék, de ez saját vélemény. Ne siess előre a bolygókon, csinálj meg minden mission-t később az alertek miatt jól fog jönni, ráadásul a játék elég hamar elengedi a kezed és beleküld a mélyvízbe, szóval nem árt a tapasztalat szerzés.

Összefoglalva: Próbálgasd a kezdő warframe-ed, húzd fel 30-ra a kezdő fegyvereid utána szerezz másikat, találd meg mi illik a te játék stílusodhoz, maxolj ki minden bolygót és nem utolsó sorban élvezd a játékot! Üdvözöllek a Warframe Ninjonok között. :slight_smile:

Egy másik dolog!
Kérdezném azoktól az emberektől akik jelezték hogy csatlakoznának a WeAreNinjon klánba, hogy mi a helyzet velük? Már egész jól állunk a klán dojo-val, ezt köszönöm @S-worksHUN, @miszivo @STV112, meg még 1-2 embernek, akik nem fórum tagok, de attól még a klán oszlopos tagjai, sokat segítettek abban, hogy a laborok majdnem teljesen ki legyenek maxolva.

A lényeg, viszont, hogy most szeretnék egy visszajelzést, ki szeretne csatlakozni még a klánba? Mert 10 a maximum fő Ghost klánnál és, ha esetleg van elég ember akkor át kell raknunk a státuszunk Shadow-ba, ami azt jelenti, hogy 3 szorosára nő a nyersanyag költségünk. Szóval, indokolatlanul ezt a lépést nem teszem meg, a klántársaim és a saját érdekemben. 6-an vagyunk most, tehát 4 hely van még most. Így kérdezem @fogaddelte, @szepes97, @pijango, @pici1988, @Groznam @ak0ss4 , hogy terveztek jönni/ csatlakozni hozzánk vagy pedig nem? Persze nem csak rájuk vonatkozik, bárki csatlakozhat hozzánk, azért csináltuk a klánt, hogy tudjunk együtt játszani.

Szóval, a visszajelzést itt erre a kommentra válaszként és/vagy a Warfreme-n belül:
ESC -> Communication -> Friends -> Add Friend (Ott felvesztek barátlistára: Xerathnar) kéri a nevet és írhattok alatta 1 note-ot, oda beírjátok hogy szeretnétek csatlakozni a klánhoz és kész. Ebből fogjuk tudni kell-e rangot növelnünk vagy pedig ráérünk vele.

Jó szórakozást Ninjonok és előre köszönöm a válaszokat!

Köszönöm szépen a kérdést, de én nekem ki kell hagynom :frowning: Mostanában kicsit sűrűbbre alakult a program, mint akartam. @xerathnar

Én csatlakozok, csak multkor is amit ígértem félbemaradt és azóta se volt időm játszani, de csatlakoznék ha lehet :slight_smile: