Warframe

Szia @ak0ss4 küldtem invet neked a klánba:)

Jó látni hogy így halad a ninjon klán srácok :smiley: :+1:

Érkezik hamarosan.

Ha valakit érdekel itt van egy kis ingyen loot :slight_smile:

Twitch Prime előfizetéshez most Trinity Prime jár,ami bár nem vagyok prof de elvileg az egyik legjobb frame a játékban! :slight_smile:

Ha lehetne akkor én is szívesen csatlakoznék a klánhoz! IGN:IronShaq :slight_smile:

Szia! küldtem meghívót.

3-napos XP booster +egy teáskészlet ajándékként. tessék lútolni mert az fontos

https://www.warframe.com/thesacrifice

A hol van, mikor jön az Umbra kérdésre a válasz:

Hello srácok , ha van még hely , akkor szívesen csatlakoznék a klánhoz.

Szia. Persze van még hely. Írd le a neved és küldök invet.

FALL3N , előre is köszi ^^

3 körül érek haza akkor felveszlek és küldök 1 invet is.

Már felvettelek warframen , csak vissza kell jelölnöd.

Figyu @Anttarax a kés sokkal jobb, mint a lánfűrész, mert milliószor szebben vágja a kenyeret, hidd el próbáltam. (Hopp kappa lemaradt)

Ettől függetlenül, egy erősen almát a körtével összehasonlítás. Előbb hasonlít a Borderlands 2 co-op aréna pályáira.
A Warframe egy looter shooter, ami közelebb áll egy MMO-hoz.
Csak az alap küldtésen kívül egy rakat más mission van benne, TF szerű payload tologatás, arénás gyilkolás, open world szerű környezetben tömbház méretű boss vadászat, seek& destroy, platformer küldetés, stb. plusz van egy sztori módja.
Rengeteg teljesen különböző warframe, több száz nagyon eltérő távolsági és melee fegyver, amik mellé darabokból is kraftolhatsz sajátot. Ezektől függetlenül vagy egy operátorod is, amit fejleszthetsz és a harcban tandemben használhatsz a warframeddel. Pluszban ez mind moddolható.

A Fortnite egy kompetitív multiplayer, aminek van egy a warframe alap küldetéseihez hasonló módja. Amire készült abban jobb, ez egyértelmű. Az, hogy te személyesen egy másik játéktól kaptad meg azt amit vártál az teljesen rendben van. Viszont ettől még nem fair összehasonlítás.

Ha pedig trollkodás, akkor nem volt valami minőségi.

Most nézem, hogy ez egy csapattárs kereső, akkor sorry, nem volt megemlítve a leírásban
Amúgy minden amit leírtál igaz a Fortnite-ra is :smiley:

Ez egy teljesen általnos összefoglaló warframe topic hírekkel, csapatkeresővel stb.

Kicsit utána néztem, és való igaz, hogy sokaban hasonlít (mea culpa, én kevertem a battle royal-al). A modolás és a fegyverek, warframe-ek testreszabhatósága terén azért jóval fejlettebbnek látom a warframe-et még így is (cserélhető movesetek stb.) és a játszható operátort sem talátam a Fortnite-ban (ez lenne a Squad?). Persze a Fortnite-ban ott van az építekezés, mint plusz.

Viszont, ha már így rászántam az ebédszünetem a dolgora, akkor azt hiszem az lenne a fair, ha te is kifejtenéd, hogy miért gondolod ennyivel jobbank. Ebből, hogy utána néztem csak az jött le hogy hasonló.

Mest nem tudom hogy trollkodni jöttél ide vagy komolyan gondoltad,de a lényeg az hogy fogalmad sincs a Warframe-ről…

A fegyverek személyre szabhatósága tovább fejlődött nem is olyan rég. Van bennük bónusz, melyet most már cserélni és fejleszteni lehet. Perkeknek hívják, azt hiszem a Warframe-ben is hasonló rendszer van.
Vannak “hősök” a játékban, karakterek, melyeknek különböző képességeik vannak. Azokat fejleszteni lehet, valamint be lehet tenni egy második és egy harmadik hőst ami bónuszt ad, de egyszerre csak 1-et használsz.
Ezen kívül vannak még survival-ok, amik szintén bónuszt adnak. Vannak hmm nevezhetjük modjaik, amiknek egyeznie kell a slot modjával, úgy ad a legtöbb bónuszt

Igen, kísértetiesen hasonlít a két játék egymásra, nem véletlen mondtam :smiley:

Szerintem ha vetsz egy pillantást a játékra, ahogy azt @ftheta is tette meglátod miről beszélek.
Öhm nem trollkodás, csak még sok Warframe játékos nem ismeri a Fortnite zombis részét, gondoltam megemlítem. Egyébként ismerem a Warframe-et.