Warframe

Sziasztok! Klánt keresek PC-n. Most tértem vissza a játékhoz. mr9 vagyok

Nevem: Razurokun.

Hú mennyien leszünk! Küldtem meghívót a klánba.

Nem kaptam invet. A pontot odaírtad a nevem végére?

Most próbáld meg.Volt még egy ilyen nevű felhasználó pont nélkül és én pont lehagytam :slight_smile:

Szia, nemrég kezdtem el a játékot csak 80 órám van benne még kb, szeretnék egy klánhoz tartozni PC-n játszom, a nevem WolfCrossHUN amikor van időm fent vagyok, szinte napi szinten, van egy 30as MAG, 30as OBERON, 30as RHINO karim mastery 6os vagyok jelenleg de igyekszem fejlődni, minden segítséget szívesen veszek mert úgy gondolom sokkal több minden van a játékban mint amit én láttam és tapasztaltam eddig :slight_smile:

Szia MR25-nél is csodálkozok mennyi minden is van benne.Küldtem invet.

Helló! Ha lehet én is csatlakoznék. Csak néhány hete kezdtem, de szerintem amire eddig rájöttem az a felszín kapargatása. :smile: Razdal néven találtok meg.

Szia!
Küldtem neked is meghívót.

Kösz! :smiley:

Hali! Csatlakoznék én is. Kb 1 hete kezdtem el játszani újra aktívan, elég sok minden megváltozott. Tetszik a játék és nyomnám folyamatosan. A nevem a játékban is shooter1234hun. :slight_smile:

Üdv srácok én is csatlakoznèk újoncként.
Duriel72 a nevem a játékban is. Még mindenben az elején járok. Ha esetleg van valakinek egy felesleges energy siphon auraja azt szívesen cserélnèk is.

Helló! A múlthéten kezdtem el ismét aktívan (ahogy időm engedi) játszani és szeretnék csatlakozni a klánhoz. Ezen a neven lehet megtalálni a játékban: Tresh

Sziasztok!

@shooter1234hun @duriel72 @asdelar annyit kérhetnék tőletek a klán nevében hogy toljuk át jövő hétre, körülbelül hétfő estére (lehet még előbb is).a jelentkezést (klán meghívó küldést) mert van a Dojo-ban egy pigment amit ki akarunk végre farmolni.És jó lenne még Shadow klán szinten kiszedni mert nem mindegy hogy 900-t kell vagy 3000 pigmentet kell kiszednünk nagyon rossz drop rate-tel.

Szóval hely lesz, lehet csatlakozni és csak kérünk pár napot és kapjátok a meghívót.

Nekem nem gond, elvagyok én addig is.

Részemről rendben, sok sikert az akcióhoz. :slight_smile:

Rendben, teljesen megérthető. :smiley:

Sziasztok! Holnap este 10 re kész a klán dojo! Onnantól +70 helyünk lesz :slight_smile:

Hello nemrég kezdtem el a gamet és jó lenne másokkal együtt nyomni.
Nevem a játékon belül: Demiurgosz

@egykisgg @shooter1234hun @duriel72 @asdelar klán meghívó elküldve.

Elfogadva, kösz a meghívást. :slight_smile: