Warframe

Szevasztok!
Egy igazi noob vagyok mivel 2 órám van a játékban de jó lenne együdt játszani a nindzsonokkal
és a klánba is szivesen csatlakoznék ha van még hely
profil nevem: panasammo

Szia küldtem meghívót.

sziasztok! én is most kezdtem el, kb 2 órát játszottam eddig eléggé bejövős a dolog :smiley:
szívesen csatlakoznék a klánba ha lehet
profil név: Grexian

Sziasztok!
Kb 2 év után vagyok újrakezdő :slight_smile: tök jó lenne együtt játszani a nindzsonokkal!
A nevem: urmosiadam

Sziasztok! Szívesen csatlakozok és a klánba. Igaz már régen regisztráltam, de egyáltalán nincs sok órám a játékban. Mondhatni nullos kezdő vagyok :smiley: Csabber néven megtaláltok.

@csabberfej @adamlannister @beeargergely meghívók küldve.

Sziasztok!

Én is újonc vagyok és szívesen játszanék másokkal és nem csak randomok playerekkel. :slight_smile:

profil: TheFsh

Sziasztok.
Én is szívesen csatlakoznék a klánba. ZsolaX_x néven találtok meg. :smiley:

Sziasztok!
Jöhet nekem is egy inv a klánba, mert akkor inkább veletek lennék együtt :slight_smile:
Meglepő módon ott is Zuzzancs néven futok :smiley:

hy all … elég esetlegesen játszogatok, de ha a limit elbírja akkor ceekayHU néven vagyok megtalálható a játékban

Szia Zuzzancs!

Amíg a másik klánból nem lépsz ki addig nem tudok meghívót küldeni neked.

Hali!
Már ki is léptem :smiley:

Én még csak holnap fogom kipróbálni, kíváncsi leszek, az nálam már egy nagyon nagy plusz pont hogy ilyen sok “warframe” közül lehet választani.

srácok a klán discord szerverére hogyan tudok csatlakozni? :smiley:

@xerathnar tud neked segíteni :wink:

Sziasztok, én is szeretnék csatlakozni, Vanic87 néven találtok meg.

Sziasztok!
Egy pár napja kezdtem el a játékot, T15I néven találtok meg. :smiley:

Csatlakoznék a klánhoz ha még van rá lehetőség.Napi aktivitást tudnék cserébe ajánlani első sorban :slight_smile: . Nem sok de ~50 óra gameplayel rendelkezem most remélem ez a következendő időben rohamossan nőni fog. Most hogy már nagyjból értem a játékot úgy érzem.

Steam:
IGN: xidiotequex

Pár perc és küldök meghívót neked is.

Sziasztok én is szeretnék csatlakozni a Klánhoz ha lehetséges.
Ign: GohXking