TheVR Fórum

WarriOrb - Magyar fejlesztésű rpg-platformer játék - Megjelent

Több mint 4 év fejlesztés után jövő héten megjelenik egy magyar fejlesztésű platformer játék, a WarriOrb:

A játék ügyességi elemekre támaszkodik, de emellett remek sztori, karakter, fegyver és varázslat fejlesztési lehetőségeket is implementáltak a srácok. Mindenképpen érdemes ránézni, már csak azért is, mert hazai termék, és ahhoz képest, hogy 4-5 fő dolgozott rajta, a jelek szerint igazán igényesre sikeredett.

Támogassátok a fejlesztőket, ha megtehetitek.

3 Likes

Kaptam néhány kulcsot a fejlesztőktől, és úgy gondoltam felajánlom itt a fórumon, de kérlek csak az váltsa be, akit érdekel ez a játék és szívesen játszana vele. Megjegyzem kifejezetten nehéz hardcore platformeről van szó, szóval a rage valószínű :smile:

3N8K2-E89FR-FQ579
DKI6E-VAPE8-60FXY
G06YA-ZHBT7-DGRRP

Ha valaki vitte valamelyiket, kérlek jelezzétek.

1 Like

Érdemes nem kiírni a kódot, hanem írjanak privátban, így tudod melyiket vitték el.

Ezekből szinte mindig az van, hogy valaki viszi, nem szól, másik x ember meg feleslegesen próbálkozik.

3 Likes

Igazad van, de most már ezt így hagyom. Ha valaki rám is ír, úgy sem tudom, hogy mennyire játszana vele szívesen. Direkt nem a kulcsok közé raktam, hogy az vigye el aki meg is nézi ezt a posztot.

Wao köszönöm szépen :smiley:

Ezt a kódot használtam fel, már települ, nagyon kiváncsi vagyok rá :smiley:

2 Likes

Köszönöm szépen :slight_smile:
DKI6E-VAPE8-60FXY

1 Like

Lehet ezt így is :slight_smile:

Van még 2 kulcsom a játékhoz. Így ha valakit érdekel szívesen odaadom. De hogy ne legyen olyan egyszerűen megszerezhető, egy kis játékot találtam ki.

A megszerzéséhez le kell tölteni a WarriOrb ingyenes demóját steamről, melyet WarriOrb: Prologue néven találtok. Majd annak tartalmából teszek fel két kérdést. Aki a leggyorsabban megválaszolja a választ valamelyik kérdésre, azé az egyik kulcs. Fontos! A választ NE küld el nekem privátba, hanem ide írjátok le hozzászólásként!

A kérdéseket este 7 körül fogom ide kiírni, hogy addigis legyen idő akár a lassabb nettel rendelkezőknek is letölteni a demót, és akár végigjátszani is.

2 Likes

1 óra múlva kirakom a kérdéseket.

Fontos: csak a magyar feliratú WarriOrb: Prologue -ban szereplő magyar nyelvű válaszokat fogadom el. Ennek megvan az oka, de egyelőre nem árulom el miért.

Kérlek olvasd el az alábbi pontokat figyelmesen:

• Mindkét kérdésre csak pontos választ fogadok el, ahogy az a WarriOrb: Prologue játékban szerepel!
  • Csak a játék magyar nyelvű változatában lévő választ fogadom el. Ennek oka, hogy a neten fellelhető magyar nyelvű vod-okban nincs benne a válasz, és az angol fordítás eltér a magyartól.
  • Abban az esetben ha mind a kettő kérdésre tudod a választ, csak az egyiket írd le. Azt amelyiket még nem válaszolták meg!
  • Egy felhasználónak két helyes válaszért nem jár két kulcs, csak ugyanúgy egy!
  • Egy kérdésre csak egy helyes választ fogadok el, az pedig azé lesz aki azt először megválaszolja helyesen!
  • A választ NE küld el nekem privátba. Írd le ide kommentben. A privátban elküldött választ nem fogadom el!

A kérdések:

1. A WarriOrb: Prologue demo végét jelző Bíbor Bejáró alatt van egy ugrálós puzzle, aminek a teljesítéséért a Kobold Szakácstól egy tárgyat kapsz jutalomként. Mi a tárgy neve?
  2. A széttörhető, és beszakadó platformokon végighaladva a legvégén van egy láda. Mi a tárgy neve amit a ládából lehet lootolni?

A válaszokat mind addig elfogadom, amíg a két kérdésre nem érkezik egy-egy helyes válasz.

1, Kobold leves

1 Like

Tied az egyik kulcs :slight_smile: Grat a helyes válaszért.

Privben küldöm.

1 Like

Koszi, asszem megszenvedtem erte :smiley: egyebkent majdnem otthagytam, mer ugye az opcionalis :smiley:

Az :slight_smile: Opcionális, és nem is könnyű :slight_smile:

1 Like

A 2. kérdésre még jöhet egy jó válasz valakitől.

Nem voltam benne biztos hogy ilyen hamar érkezik egy jó válasz, mivel direkt opcionális és nehezen végrehajtható részekkel kapcsolatban tettem fel a kérdést :slight_smile: A 2. kérdésért is mind addig jár a kulcs, amíg azt valaki helyesen meg nem válaszolja. Szóval lehet még próbálkozni. Ha épp nem leszek gépnél, akkor türelem. A helyes válaszért elfogom küldeni privátban a kulcsot. Gyakrabban ránézek majd a fórumra.

Királykék Szilánk

1 Like

Grat Neked is :slight_smile: Elküldöm privben a kódot.

Köszönöm, máris települ:D

1 Like

Kellemes játékot :slight_smile: