Warzone 2.0 FPS drop, lag

Sziasztok! Letöltöttem ma a Warzone új részét, és sajnos hasonló problémákat tapasztalok, mint sok más játékos. Fps droppokat, laggolást, bármilyen grafikai beállítások mellett. Ryzen 5 2600X, RTX 2060 Super, 16 GB RAM-mal futtatom a játékot. Kíváncsi vagyok, hogy ez a probléma nálatok is jelentkezett? Esetleg valakinek sikerült megoldani? Lehet, hogy az Activision háza tájékán van a probléma?

Előre is köszi a válaszokat!

Nvidia driver verzió?

2 kedvelés

GTX 1070
Ryzen 5 5600
2 x 8GB DDR4 3200MHz

Ezzel a konfiggal, 1080p-n nálam nagyon jól fut. Normálisan bekonfigoltam a játékot, low-mediumon játszom, van 1-2 dolog ami high-on van. De lényegében arra mentem hogy jól fusson és lássak mindent, élesen.

100-130 FPS között mozog a játék, ha vízbe megyek akkor leugrik 90-95-re. Alapvetően nagyon jól fut, viszont 100+ FPS-el sem érezhető “smooth” - nak a gameplay, nem tudom miért.

Nem hiszem hogy az én konfigom jobb lenne a tiédnél, szóval szerintem nyomj egy Windows resit.

Szerintem célszerű várni ezzel még fel patchelik rendesen. Nálam is olyan szarul futott mint a bűn. Hiába írta ki az msi afterburner hogy stabil az fps olyan szerver laggok voltak hogy az első meccs szinte játszhatatlan volt. Nekem intel 12400-am van egy asus 2060 6gb meg 16 gb ram ddr4 4400mhz. Magas beállításokkal volt nevetséges 60-90 fps full hd-ban. Dlss beállításokkal tudtam majdnem stabil 140 fps-t produkálni úgy hogy sok minden mediumon meg lowon volt. Alapból szerintem a játék grafikája is elég pocsék. Ezt tuti fogják még optimalizálni.

4 kedvelés

Az 516-os az utolsó nvidia driver amivel jól fut.
Az attól újabbnál jelentkeznek ezek a gondok.

1 kedvelés

Köszi, még szerencse hogy a játék külön kiemelete hogy tegyem fel az új nvidia drivert mert egy régi van fent :smiley:

Nekem regebbi vam fent és ugyan úgy szar(kb). Nem játszhatatlan de a hangok bugosak meg azért dropolgat 100 alá.

Hát a grafikája szebb nem is lehetne ha gtx 960-at meg rx 470-et lőttek be minimumnak, de FSR, DLSS-el még ezek alatt is el lehet érni a 60-at, szóval elég nagy réteget akarnak megcélozni megint.

Legfrissebb van letöltve

Szerintem is az lesz, hátha egy windows resi megfogja oldani. Bár Redditen nagyon sok ember számol be ugyan ilyen problémáról 3070, 3090 kártyákkal

Nekem ami most bevállt az a Dlss high performance beállítás . Persze attól még ezek a mikro laggok még néha néha vannak .

1 kedvelés

szintúgy 2600x-el tolom. vannak vannak laggok, még kibirható. viszont az miért lehet hogy low-1080p-n és 2k-ultra-n IS! 70Fps-em van?

A kettő ugyanaz.
1440-re gondoltál?

2 kedvelés

igen igen.

Ez nálam is probléma, hiába veszem le teljesen lowra a játékot akkor is fps drop van, és extremen is, egyik beállítás mellett sem tudok 60-80 fps-nél többet kihozni.

Full ugyanez.

1 kedvelés

Miről fut a játék?
Jöhetne hdsentinelről kép is