Wikipedia - TheVR oldal fejlesztése - Segítség kérés

Kedves fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni.

Még múltkor a wikipedia böngészése során tapasztaltam, hogy míg pár youtube videós rendelkezik saját magyar wikipedia oldallal, addig ez a TheVR-nak nem adatott meg (kivéve az angol wikipedian, mert ott kaptak helyett). Ezért hirtelen felindulásból létrehoztam nekik egy oldalt (csak úgy mert miért ne), amit itt találtok meg: https://hu.wikipedia.org/wiki/TheVR

Csak alapvető dolgokkal töltöttem fel a publikáláskor, de azóta láttam, hogy pár rajongó már megtalálta az oldalt és alakítgattak rajta (pl. töltöttek fel képeket, kijavították a sok-sok bénaságomat, stb.), nekik a segítséget nagyon szépen köszönöm. :slight_smile:

Viszont ahogy láthatjátok, még bőven van munka az oldallal. Mivel több ninjon jobbat tud alkotni, mint egy ninjon, így tudnátok segíteni, hogy a TheVR-nak is legyen egy menő kis oldala? Hátha van köztetek olyan, aki menőbbet tud alkotni.

Köszönöm. :slight_smile:

Ez egyszerűen zseniális !
Lehidalok. Most olvastam el és gyönyörű, gazdag szókincsed van!
Nem bánnám ha még több ilyet olvashatnék :smile:

#NinjonPower

Ide még el kellene még egy kis segítség.

Sajnos egy két rosszindulatú Wikipédiás elérte, hogy törlésre kerüljön a cikk.
Szerintük nem volt ott helyük a srácoknak, ami azért is nevetséges, mert más YouTuber fent lehet… Olyanok is, akik sokkal kevesebb eszmei értéket gyártanak, meg olyan hírességek is fent lehetnek, akiket a fiúk leköröztek. Kb sok mindent elárult magáról a magyar Wikipédia…

Sajnos így van. Már nem található. :frowning: