Win 10 BSOD game alatt

Sziasztok!

Pár napja érkezett meg hozzám az új gépem. A probléma a következő: az Assassin’s Creed Syndicatenél pár perc játék után megjelenik a BSOD(Win10). A többi játéknál nincs ilyen problémám. A játék alatt fix 60 FPS-em van, nincsenek droppok. Néztem már teszteket is (Memtest86, cmd-ben sfc/ scannow, stb.) , de semmi rendelleneset nem találtam. Legfrissebb drivereket használok, többször is körülnéztem, de nem találok frisebbet. Valami tipp esetleg?
Köszönöm előre is.

Gép specifikáció:

Alaplap: ASUS H310M-R
Processzor: Intel Core i3-9100F 4x3,6GHz
Videokártya: ATi Radeon RX570 8GB
RAM: 8GB DIMM DDR4 clocked @ 2400 MHz
SSD: PNY CS900 120GB
HDD: WD Blue 500GB
Hálózati kártya: Realtek RTL 8111H, Gigabit LAN
Hangkártya: Realtek® ALC887-VD 7.1 HD

DMP fájlok itt: https://workupload.com/archive/dA7PVk9J

Hőmérsékletek játék közben, valamint táp? Ram single channel vagy modul?

1 Like

A RAM az single channel(1x8 Gb), CPU: ~ 45-50 °C, GPU ~ 65-70 °C. Tápot most hirtelen meg nem mondom. :frowning: Ahonnan rendeltem ott nincs megjelenítve a táp és most szedtem le a gépház oldalát és nincs feltüntetve rajta, amire rálátok legalább is.

Akkor az első gyanús a noname táp.

A második, hogy az 1 ram modul is drasztikusan visszafogja a teljesítményt, az AC meg sosem volt optimalizálva.

De lehet simán játék hiba, és ennyi. Összeakad az új driverekkel.

Értem, hát nagyon köszönöm a segítséget! :slight_smile:

Ettől függetlenül ez egy elég rosszul összeválogatott kofig.

Ha neten vetted, én visszaküldeném a helyedben és visszakérném a pénzt. Erősebb/fejleszthetőbb is megoldható.

Szerintem erre nincs lehetőség, amúgy is én néztem be, hogy így rendeltem be.

Neten 14 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted a terméket és visszakérheted a pénzt. Jog, nem lehetőség.

1 Like

Ha nem vagyok terhedre, akkor esetleg valami irányt tudsz adni, hogy mire figyeljek és miben gondolkodjak? Egy koolink observatory gépház volt még benne, így volt 170k. :thinking:

Elsősorban az utánajárást tudom javasolni vásárlás előtt, pl:

2 Likes