Win 10 fagyás (nem normális módon?)

Szép napot mindenkinek.

Előált már egy jó ideje a gépemnél egy elég szokatlan “fagyás”. Teszem azt megakarom nyitni a krómot elindul majd utánna se az asztal se a windows nem reagál. Egér működik az adott alkalmazás pedig egy utolsó 1 vagy 2 kattintásig még megy! Ezitán semmi szóra érdemes kivéve hogy az egér ugyanúgy mozog. Win kombinációkra a gép nem reagál(egyikre sem).Ez nem aktív folyamatoknál jön elő hanem ha példáúl a gépet magára hagyom 20-30 percre(nem tudom lényeges e).
Szett:

MSI X470 GAMING PRO CARBON

AMD Ryzen 7 2700x 3.70GHz AM4 OEM

G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3200MHz CL16 KIT F4-3200C16D-16GVGB

GIGABYTE GV-N107TGAMING-8GD GTX 1070 Ti 8GB GDDR5 Gaming PCIE

WD Black 2TB 3.5" 7200 rpm 64 MB SATA 3 WD2003FZEX

SAMSUNG 250GB 970 EVO M.2 PCIe M.2 2280 MZ-V7E250BW

BE QUIET! Dark Rock Pro 4

A segítségeket előre is köszönöm!

Szia!

Eredeti windows a Microsoft oldaláról? Tápegységed milyen? BIOS frissítés volt? Malwerbytes-ot futtattál? A feladatkezelőről tudsz lőni egy képet?

Szia akkor sorba, a windows a microsoft oldaláról van viszont nincs licencem rá. Táp nemrég lett benne cserélve az egy Corsair RM-X Series RM750x tápegység, 750W, 80 PLUS Gold.Bios Frissítés nem volt csak mikor megvettem a gépet. ehez sajnos nem értek így bele se “nyúltam”. Malwarebytes-ot használok a mindennapokban így igen egy 3-4 hónapja van ritkán ez a jelenség azóta többször is volt futtatva.A feladatkezelőnek melyik oldalára lennél kíváncsi és akkor küldöm azt is!

Köszönöm a segítőkészségedet! :innocent:

Igyekszem. :slight_smile: Nem fontos most a feladatkezelő. Aktiváld mindenképpen először a windows-t és az összes frissítést töltesd le vele.
Olcsó kulcsot itt találsz:

(lap alja felé) vagy itt:

Rendben, írok ha véletlen megint előjönne a probléma.

Köszönöm szépen a segítséget! Remélem ezzel megoldódik.

Reméljük! :slight_smile: