Win 10 KMspico

Majd 2 naponta visít a defender, hogy trojan virus detected aztán lehet 2 naponta újra aktiválni :smiley:

@ujheljidani Haver 7végén vett ebayen kulcsot 600 huf-ért :smiley:

Az eredeti win 10-edet a saját kulcsoddal újra be tudod aktiválni, ha alaplapcseréd volt. Microsoftékkat kell felhívnod, de igazából végigvezet a win10. Ezért ne vegyél másik kulcsot.
A KMspicos gépeken gyakran előjön a proxyvírus probléma (szétvágja a hálózati beállításaidat), és e registryben kell turkálnod. Ezt elkerülendő szedd le villámsebességgel.

Csak vga meg proci csere volt . Nekem az eredeti akkor lett amikor free volt a update

Digitalis licencem van . Ujratelepites utan ha bejelentkezes a microsoft fiokomba akkor elvileg aktivalja a win-t hiszen a licenc hozza van kotve. Csak mivel a szerelo nem tudot bejelentkezni ezert a progi val aktivalta . Nah es ha en most at jelentkeztem az enyembe akkor elvileg akkor aktivalodot az eredetin ? Vagy mit kene tennem ?

A szerelő, ha nem is jelentkezik be a fiókodba, offline fiókot tud csinálni, és aktiválatlan windowssal is lehet dolgozni… De még aktiválni is tudja, ha oem licenszed van, az az alaplapodhoz van kötve, neki pár kattintás az egész.
Ha retail változatod van, akkor pedig a kulcsoddal tudod aktiválni. De valószínűbb az oem.

Akkor jelen helyzetbe mit kell csinalnom ? Bocsi sracok kicsit bena vagyok inkabb tobbet kerdezek.

1. KMspico töröl (uninstall - eltávolítás). Sürgősen!!!
  2. Ha alaplap nem volt cserélve, és az oem licence már aktív volt a gépeden, akkor a gépház-frissítés és biztonság-aktiválás menüben aktiválsz. Ha kérné a kódot (oem-nél nem kéri), bepüfölöd. 5x5 karakter.
  3. Kész!
    Amennyiben mégsem jó a kód, felhívod Microsoftékat (fog országot kérdezni, aztán ad egy telefonszámot, meg egy hosszú kódot, amit a telefonoskisasszonynak bediktálsz, ő pedig ad egy méghosszabbat, amit értelemszerűen beírsz), és megint kész.
    Nem baj, ha kérdezel, sok ember segít itt.
    Ha nem boldogulsz, írj privet.

Koszonom a segitseget. Delutan teszek vele egy probat;)

Letöröltem a Kmspicot ( az alkalmazások között nem jelezte hogy fent van . a program file s ban uninstalaltam ) Igazából nem történt semmi megnéztem és azt irja hogy a windows a fiokomhoz kapcsolt digitális liccencel lett aktiválva

Zuper!!! Ha egyszer úgy gondolja a “vindózod”, hogy hiánya van, akkor aktiváld a saját kulccsal.
A szerelőd segíteni akart a spicoval, de fölösleges kör volt. Jópár gépen (de csak sumák szpikósokon láttam még) proxyvírus jelentkezik random, erősen kerülendő még akkor is, ha jogtiszta a win10-ed, ezért kell eltávolítani.
@lengyelb szerintem zárható. Danki

Ha nem segítene amit @ezredes84 írt, akkor ez segíteni fog.

Szükséged lesz egy parancssorra rendszergazdai jogokkal. Írd be ezeket egymás után külön sorba:

slmgr /ipk <Változathoz megfelelő termékkulcs amiket lent találsz>
ENTER (ha megnyílik egy ablak okézd le)
slmgr /skms <KMS szerver ip, pl: kms.digiboy.ir> (Keress aktív KMS ipket:
https://gist.github.com/CHEF-KOCH/29cac70239eed583ad1c96dcb6de364b )
slmgr /ato

Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Home N: 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM
Home Single Language: 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH
Home Country Specific: PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR
Professional: W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Professional N: MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9
Education: NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
Education N: 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ
Enterprise: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
Enterprise N: DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

Elvileg talán most jó . simán uninstaláltam a spicot és a win em is azt irja h windows a fiokomhoz kapcsolt digitális liccencel lett aktiválva. ( egyébként nem tudom h a spicosoknak mit ir ki hogy mive lett aktiválva)
más teendőm lehet ami a gép védelmét szolgálná a spico miatt?

Nincs a spicoval kapcsolatban. Max nézd át a géped víruskeresővel. Itt mindenki mást ajánl, ha fizetőst veszel, Kasper, ha ingyenes, akkor Comodo. De ez csak az én véleményem.

nod om van az

az is jó.

köszönöm a segítségedet :wink:

Szívesen, azért vagyunk itt, hogy segítsünk. @legyelb zárható. Danki

Igazából nincs baj a KMspicoval csak annyi, hogy gyakran vírust tartalmaz.

Lezárva ekkor: #24

unlisted #25