TheVR Fórum

Win10 Pro vásárlás

Sziasztok szeretnék venni egy windows 10 Pro kulcsot, viszont ilyet még nem csináltam, szóvakl a segítségeteket kérem. Találtam két oldalt, ami jó árban van:
https://www.ebay.com/p/6031187488
Ebay-en még nem vásároltam, szóval ha van itt egy tapasztaltabb személy tudna segíteni, hogy legit e ez.

Ez pedig a másik, ami még jó árban van.

eBay-en nyugodtan vásárolhatsz, én is onnan szoktam. PayPallel fizess és akkor még kockázat sincs, ugyanis mindkét szolgáltatásnak van saját vevő védelme. Ezzel együtt is érdemes közvetlenül aktiválás előtt megvenni a kulcsot.

3 Likes

Köszi szépen, sajnos PayPal-em nincsen, csak MasterCard-om, viszont az is megteszi. (valószínűleg, többé-kevésbé)

Még egy kérdésem lenne, ha újratelepítem a gépem, akkor formázni fogja a C meghajtómat, ugye? Szóval mentsem le a c tartalmat, meg még valami, mert ebben nem vagyok biztos. Az appdata mappa is aC-ben van? Előre is köszi :slight_smile:

Igen és igen (csak állítsd be, hogy lásd a Rejtett elemeket is, a fájlkezelőben felül a Nézet alatt van a menüpont)

2 Likes

Most nem eredeti a Windows?

Nem ismerősöm torrent-ezte le. CPU Peak
Jelenleg ez a probléma, ami miatt sűrgősen meg kellene oldanom.

Elég lesz egyszer megvenni a Windowst, ha nincs fő hardver csere, akkor innentől bármikor újratelepíthetitek.

1 Like

Sajnos lesz (Alapalap, proci és ram), az újratelepítést pont a csere után akartam megcsinálni, csak közbe jött ez a probléma.

Mennyi ideig megy majd ezzel a rendszerrel? Ha nem akarod kétszer megvenni, ezt maximum nem aktiválod be. Kicsit hisztizik majd a Win, de elviselhető.