Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

Update #1 :
Idő közben feljebb kúszott Az ára 300 Ft-Al ,de itt egy kupon kód 4% kedvezményre : allkeyshop vásárlásnál megtudod adni .
Update #2 : Az ár változott 4000 ft-ra . De a kuponkód még mindig használható !
Update #3(2017,07,31) : jelenlegi ár 3]250 Ft amennyiben használod a allkeyshop kuponkódot. Frissítettem pár linket még.

Eredeti:
Mivel sokan meglepődtek egyik hozzászólásomban ,hogy 2000 Ft már lehet venni hivatalos OEM kulcsot ezért megosztom itt is .

Link

Mit jelent az OEM: egy gépen aktiválható . Aktiválás után a főbb alkatrészhez aktiválja a Microsoft szerver a kulcsot . (Alaplap . Ergo alaplap csere után valószínűleg új kulcs vásárlása szükséges .)
Újra telepíthető / aktiválható (Microsoft Fiók esetén automatikusan aktiválódik újra telepítésnél)

Windows 10 letöltése (hivatalos oldal):
https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10

Blockquote
Alternatív oldalak :
HRK - https://www.hrkgame.com/games/product/windows-10-professional-oem-pc-cd-key/utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
GamesDeal - https://www.gamesdeal.com/windows-10-professional.html

Ui.: remélem nem szabálysértő ,bár nem játék de hasznosnak tartom :slight_smile:

Windows 10 ingyen
PC-t 160 000 Ft-ért. (monitor,egér,bill. megvan)
Megéri-e most venni gépet?
Windows 10 hardverapróról?
Windows 10 Pro telepítés
Konfiguráció vélemény
Ez a konfig jó?
Gépépítés (+help a monitorhoz meg a setuphoz)
Gépépítés előtt állok és felmerült pár kérdésem
PC Upgrade/Építés Dilemma
Windows re-setup? nincs kiut?
Windows 10 és tapkabel
PC konfig 300k
Első pc build konfig
Esetleges alkatrész módosításokhoz vélemény, pls
Win 10 Home
Tudok másik rendszerre váltani?
Pc építés help
Milyen a konfig
Processzor típusa
32 g ram-ból miért csak 16-ot használ?
Notebook netezésre, filmezésre
Win10 vásárlás: még mindig lemez?
Windows help
Melyik laptopot vegyem az alábbiak közül, és mi a különbség?
Asus rog GL503VS-EI005T vagy összerakott PC?
Elromlott a gép
Laptop vasarlas (280-320k Ft)
Windows 7 telepítési probléma
Windows vásárlás
Saját építésű gépre melyik Win10 (O.E.M. vagy RETAIL)
Új asztali pc
Laptop 100-130k
Konfiguráció vélemény
Nem aktivált Windows 10 kérdések
Mi a különbség az eredeti illetve a tört Windows között?
Teljesen új PC-t építenék! Az alábbi alkatrészek kompatibilisek-e egymással?
Windows 10 Pro változatai. Melyiket válasszam?
Windowst vennék
Windows előre telepített kontra utólag felrakott!
Win 10 pro olcsón
Windows 7 upgrade
Windows 10 pro vásárlás amazon-ról
Build ajánló, avagy: Milyen gépet vegyek?
PC vásárlás vivo PCX
"gémer pécé százezeré"
Windows telepites segitseg
Új notebook, driver probléma (egér)
Windows 10 Pro vásárlás
Bosszantó kevés FPS pár hónapja nem volt ilyen jó konfigon
Excel!
Build ajánló, avagy: Milyen gépet vegyek?
3D CAD tervezéshez asztali gép építés
Hirtelen mikrolaggok
Driver power hiba
Milyen ez a konfig?
Windows 10 telepítése új merevlemezre
Acer Swift 3 segítség
Windows 10 Pro végleges
GPU problem
PC építés - HELP
Pc-építés elött állok

Helló!
Én is kicsit értetlenül álltam a dolog előtt, mikor először láttam, hogy ennyiért is vannak Windows kulcsok (akkor a 8 ezer ft-os ár is durván hangzott), és még most is kételkedő vagyok, de ennyiért lehet, hogy kipróbálom, a nyáron szeretnék majd egy gépet építeni, B250 alaplappal, úgyhogy az egy darabig talán jó lesz (meg ennyiért nem para, ha újat kell venni).

A linkelt oldalon a leírás szerint az ilyen OEM verziókat nagyobb gyártók használják az általuk eladott gépeken, így már világosabb számomra, hogy mi is ez, bár érdekes, hogy vannak oldalak, akik ezt árulják, főleg ennyiért. Gondolom nagy mennyiségben olcsón tudják beszerezni a gyártók, de ezek az oldalak hogyan szerzik be?! Lehet jobb nem firtatni? :stuck_out_tongue:

A kód a 32 vagy 64 bites verziót aktiválja Pro-ból? Erről nem láttam infót, ha te már rendeltél, ez érdekelne.
Illetve, ők csak küldenek neked mail-ben a rendelés után egy kódot, és annyi?!
Ha jól láttam Paypal-lel lehet fizetni, így kicsit biztonságosabb talán a dolog.

Első "komolyabb" buildem

Na azt hogy honnan szerzik az engem nem nagyon zavar ,amíg működik .

Eddig csak 64 bites rendszert aktiváltam igy ahhoz tudom ajánlani . Te tudtommal 32 bites nem is létezik pro verzióból :slight_smile:

Igen e-mailben kapod meg igy (meg PayPaltól is kapsz meg megrendelés visszaigazolást is )

Eddig én is csak paypallal fizettem es nem egyszer . Ezért is ajánlom :slight_smile:

Nem is figyeltem, van-e Pro-ból 32-es :slight_smile: , de úgyis 64-eshez akarom majd én is venni.

Köszi az infót és a választ, lehet most ki is próbálom, aztán majd 1-2 hónapon belül talán meglesz a gép is.

Tegyél úgy :slight_smile: remelem segítettem :slight_smile:

Már meg is történt. Miközben még töltött a fizetésnél az oldal, már akkor jöttek is a mail-ek, a kulcs is. Köszi :slight_smile:

Nincs mit ezért tettem közzé :slight_smile:

A letöltendő windózban benne vannak a frissítések? Ha nem akkor van olyan, amiben igen vagy részben?

HDD & Windows Segítség Kérés

Az utolsó nagy update benne van meg pár kicsi benne van . Mindig a legfrissebb verzió van fent hisz hivatalos . Telepítés közben pedig leszedi a maradékot .

Update : a jelenlegi ár a meg növekedett vásárlásnak köszönhetően változott 3300 forintra kb . A kuponkód még aktív :slight_smile:

Én is vásároltam már ezen az oldalon, abszolút valid a dolog. Alaplaphoz (és microsoft accounthoz) köti a kulcsot, tehát alaplap csere esetén új kulcsot kell venni. Mivel ez elég ritka dolog, ezért 10/9 embernek szerintem tökéletes lesz ez az opció. :slight_smile:

Updatelni is lehet a meglévő Windows vele,vagy csak új,tiszta telepítésnél használható?

Az oldalon a leírásban szerepel, hogy csak új telepítésre és aktiválásra tudod használni, Windows 7 és 8/8.1 10-re frissítéséhez nem alkalmas.

"you can’t use it to upgrade from Windows 7 or 8.1 – only fresh install’
Igen,nem láttam a szememtől :smile:

EU-n belül nem köthető hardverhez a szoftver licensz. Vissza lehet aktiválni, csak a troubleshooteren keresztül. Nem egy, hanem három kattintás kb.

Legrosszabb esetben a telefonos rendszeren keresztül is lehet.

Mikor fejlesztettem a gépet akkor beszéltem a microsoft supporttal telefonon, ők mondták azt, hogy a hardver csere járhat azzal, hogy elveszik az aktivált állapot. Ettől függetlenül lehet, hogy igazad van, viszont akkor a microsoft volt részeg. Nem lepne meg :smiley:

És amúgy ha be kéne aktiválnom újra a Windows-t, akkor azt a kucslot is elfogadja, és telepíti a Pro-t?

Elveszni elviszik, ha fő elemet cserélsz a gépben, de újra aktiválni lehet. :slight_smile:

Ezért van a microsoft accunt :smiley: automatikusan aktiválódik

No,nállam meg is történt a telepítés,aktiválás,és minden okés!
Update: Így 1 hónap távlatából is teljesen jó minden!