Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

Szia :slight_smile: nem rontottál el semmit csak változott a kód én meg nem frissítettem.

Update #6: Az új kuponkód (psn-re) : aksw10 (-37%) (7,5 euró igy a key )

A HRK oldalán meg ezt a kupont tudjátok használni: Allkeyshop3 (7.60 euró lesz az ár)

Sziasztok,

Én ma vettem egy kódot, és bizony nem volt érvényes. Kb 15 perces konzultáció után a support küldött egy másikat amit sikeresen tudtam használni. :slight_smile:

Köszi! Rendben működött minden. Egy retail verzió boldog tualjdonosa lettem. :slight_smile:

Szia sooty-hu!
Vennék Win10 Pro-hoz kulcsot de az általad említett 2 oldalon a fentebb szereplő 2 kód vagy nem jó már vagy rosszul csinálok valamit.
A választ előre is köszönöm

Szia . Azonnal megnézem :slight_smile:

Na megnéztem elvileg most ez jo 37%: aksw10 -> 7,36 euró kb ~2250 Ft

A link : Windows

Nálam működik is :slight_smile:

Szia! Lehet hogy csak az OEM-hez jó?
A retailnál oopss és nem engedi.

Szia! Igen most próbáltam mindkettőt és az OEM-nél megadta a kedvezményt.
Köszönöm

Nekem a múltkor raitalnal is engedte . Lehet azóta uj kód van ahhoz majd megnézem .

Szia! Esetleg megnézted a retailhoz is?

Ilyenkor mi a teendő? :confused:

Látszólag várni

Mennyi idő szokott ilyenkor lenni, valakinek tapasztalat esetleg? :slight_smile:

Sziasztok!
Aki nem biztos abban hogy megvegye-e annak mondom, hogy tökéletesen működik. A kulcsot szinte azonnal megkaptam, aktiváltam és működik is. Aktiválva van a windows 10 pro-m.
Köszönöm @sooty_hu !

Nekem szinte azonnal megött a kulcs. :smiley: semmi problémám az oldallal. Ha nem kaptad még meg akkor írj nekik! Van support chat ami ÉLŐ!

Köszi a választ, megérkezett azóta, működik is! :smiley:

Köszönöm az infót,regeltem,win10 pro retail verzióért,a fentebb említett discountot használva 9.69 fizettem fontban. Ami egy többször telepíthető jogtiszta op.rendszerért elég jó ár. :wink:

Köszönöm szépen a lehetőséget! Pár órája éltem is vele, aktiváltam is, működik is. Öröm és Bódottá! :heart:

Tegnap vettem ebay-en Win10 Pro kulcsot 887Ft-ért és Office Professional Plus 2016-ot 1244Ft-ért. Egyelőre működnek, aktiválva van mindkét termék :slight_smile:

Win10pro

Office2016

Hi all,

na annyi kérdésem lenne hogy supporton megkérdeztem hogy a retail verziónál újra kell e rakni a komplett windowst, vagy elég leszedni a kms-t és beírni a kulcsot. Srác szerint nem kell, de ő csak gondolta mert “think” jelzőt használt. Szóval itt is megkérdezem még mielőtt megveszem mert tényleg mocsok jó áron van még mindig. Újra kell rakni és csak friss windowst lehet beaktiválni a retail kulccsal?