Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

Nem igazán értem pontosan mi a kérdés :smiley:

Az hogy lehet e simán újrarakni a legfrissebb windowst pendriveról? Persze, lehet.

Érdemes a hivatalosról telepíteni, ki tudja milyen “módosítások” vannak az ncore verzióban… A kód persze működik mindennel.

Úgy értettem, hogy ne legyenek ilyen Windows.old mappák és ne tartson meg semmilyen beállítást az előző Windowsból. Annó amikor 7ről frissítettem 10 re, csak ilyen megoldás volt. Szóval bootolható Windows kell, amit pendrive-ról tudok telepíteni, mondjuk iso formában amit rufussal rá tudok röffenteni pendrive-ra és le tudom formázni az ssd-t telepítés előtt :smiley: Ha így is le lehet tölteni akkor zsíroldó :smiley:

@deadlycross és @szakinorbert1988 Azt tisztázzuk ,hogy lényegtelen ncoros vagy eredeti honlapos változat e . Az Ncoros is hivatalos MSDN-es változat (ez egy előfizetői fejlesztet kiadás nincs semmi különbség,csak az hivatalosan előfizetéshez szól ) míg a hivatalos oldalról leszedett verzió az mindenki által elérhető digitális kiadás . Ott a Windows Tool az felkínálja ,hogy pendrivra vagy iso kiterjesztésbe akarod . És az mindig a legfrissebb napi verziót szedi le . Magyarán ha azt elindítod rákattintasz h usb-re csinálja és nem kell frissíteni . Plusz nincs véletlen se olyan h Vl vagy V kiadás meg stb . Egyszerűen felismeri ,h. pro verzió magyar és azzal telepíti . :slight_smile:

zsír, köszi :slight_smile:

Sziasztok!
Nem nagyon ertek az ilyen dolgokhoz igy elore is bocsanat, ha butasagot kerdezek.
Szoval azt szeretnem kerdezni hogyha ebayrol megrendelem akkor onnan teljesen legalisat kapok? Innen megrendelnem, de nem tudom megoldani, csak ebayrol…
Ez lenne : https://m.ebay.com/itm/WINDOWS-10-PRO-WIN-10-OEM-32-64-BIT-GENUINE-LICENSE-ORIGINAL-ACTIVATION-KEY/192511674534?epid=20010491313&hash=item2cd29708a6:g:xpQAAOSwo9VbEAEr
Koszonom elore is !!!

Az ebay egy piac. Attól függ biztonságos e, hogy milyen az eladó.

Én inkább használnám az scdkey.com -ot. Viszont itt is paypallal fizess.

Meg is jött a kód kb 2 óra múlva a fizetéstől számítva, működik tökéletesen, köszi :smiley:

Koszonom szepen a valaszod !

Tudom,hogy ugyan az a hivatalos es az ncore is csak nekem az april update ota szetcseszet jopar dolgot,azért lett ncore meg az april uptade előtti. (es update letiltva)
Amugy az ebay teljesen biztonsagos ha van ebay money protection.(persze eladótól függ ilyen 0 feedbackes elado nem javasolt.)

30 napig tudod tiltani csak az updatet háttérbe amúgy is leszedi a frissitest utánna ha akarod ha nem

Registryben tiltattam le meg ha szándékosan az updatre kattintok akkor is error dob vissza,hogy probaljam meg ujra :smile: remélem aze azt mar csaknemtudja felülirni :wink:

Sziasztok!
Vettem én is egy OEM Kulcsot egy új buildhez, viszont win 10 telepítőt otthonról idő hiányában nem fogok tudni leszedni a hivatalos windows oldalról sem, mert olyan a net, hogy a járókeretes nagymama előbb megjárja a város másik végén lévő piacot, minthogy ez bármit letöltsön. Bent a cégnél találtam eredeti Win 10 Pro telepítő lemezt. Az járható, hogy arról telepítem és a saját kulcsommal aktiválom?
:thinking:

Persze, simán, csak így a frissítés fog szó szerint napokig tartani ha régi a lemez (gondolom az).

Ma próbáltam, de nem volt jó a megadott kód, lehet megint megváltozott?

Megvettem a psngames.org-ról a win 10 oem kulcsot. Frissan installáltam újra a gépet és tökéletesen beaktiválta. Köszi! Ez nagyon megérte ennyiért.
Most már minden szoftverem legális a gépen :wink:

Simán

Sziasztok.

Egy kis segítséget kérnék, ha nem szeretném újratelepíteni a win10-et akkor melyik kódot vegyem meg? Vagy bármelyiket elfogadja ha megadom a termékkulcs módosításnál?
Illetve még egy kérdés mi a különbség a retail és az OEM között?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv:Zoli

AZ OEM kód hardverhez “kötött”, míg a Retail felhasználóhoz.
Többen leírták már, hogy az OEM sem köthető - az EU szabályok szerint - már hardverhez. Ez esetben a Microsofttal egyeztetve mondjuk alaplap csere után újraaktiváltathatod azon az eszközön.
Én amúgy Retail verziót vettem, alaplapot cseréltem, és azzal sem aktiválta :smiley: Írtam nekik, és sűrű bocsánatkérések közepette elindították az új kódom küldését… (ez kb 1 órás sztori…)

Szóval a rövid válaszom a kérdésedre: Teljesen mindegy melyiket veszed. :smiley:. Az számít, hogy ők mit adnak… :stuck_out_tongue:

Köszi az infót, és bármelyiket be is tudom aktiválni úgy hogy nem telepítem újból a win-t?