Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

Igen, aktiválhatod. Persze ha Pro van feltelepítve, akkor azt vegyél, ha Home, akkor mindegy melyiket veszed, max updateli Pro-ra.

Helló,

a vasarlas azonosításához nektek is kért telefonszámot ?

Sziasztok! 2 napja akartam venni retail kódot, kifizettem de most is megy a nyaga a chat support-al mert ők se tudják mi a gond

Sziasztok!

Bocsánat ha butaságot fogok kérdezni, de nem vásároltam meg Windows kulcsot. Jön az új alaplapom jövő héten és újra akarom rakni az egész gépet. Ha vásárolok egy kulcsot, azt egy bárhonnan le töltött Windows 10 telepítése során csak be kell írnom a telepítés elején és már aktív, ‘eredeti’ windowsom lesz, amint a telepítés be fejeződik és frissít mindent?

Köszönöm :slight_smile:

egy kis kedvezvény, ha a psngames-en veszitek

Home > kuponkód: aksw10h -13% > 4.89 EUR

Pro > kuponkód: aksw10 -50% > 6.50 EUR

Igen, simán beírod és kész. Viszont nem próbálkoznék a “bárhonnan letöltött” win 10-el, hiszen ingyenesen le tudod tölteni kapásból a Microsofttól a hivatalos és legfrissebb verziót:
https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10ISO

Illetve a program, ami letölti neked, akár usb-s telepítőt is csinál a pendrive-odból egyszerre, szóval nem kell semmit variálni.

Köszi a kódot, pont vettem volna egy Win 10 Home-ot, de nem enged Paypal-lel fizetni. Nálatok működik?

Köszi a kódot, épp most készültem vásárolni, de gondoltam előbb még felnézek ide. Úgy tűnik, hogy jól tettem. :slight_smile:

Köszönöm :slight_smile:

A “Cards” mint fizetési mód is megbízható?

Én nem használnám ilyen félig-meddig legális-illegális között egyensúlyozó oldalakon a bankkártyámat. ilyen helyekről a legkönnyebb ellopni a bankkártya adatokat. Paypal biztonságosabb.

Lehet, hogy ez már csak érintőlegesen tartozik a témához, de egy tiszta kulccsal felrakott W10 mennyire fog kiabálni, ha olyan programok lesznek felrakva, amikhez - mondjuk így - Jack Sparrow kapitány segítségével jutottunk hozzá? Vagy innentől minden cuccunknak jogtisztának kell lennie? Köszi!

Ez nem számít, az aktiváció csak a Windowsra érvényes, a programok már saját úton működnek.

Tehát az sem lesz gond, ha van Microsoft fiókom, és bejelentkezek? Illetve, ha az Office csomagot, amit telepíteni fogok, nem kulccsal lett aktiválva (egyéb módszerrel, ugye), akkor a Ms-os bejeletkezés miatt gondom lehet? Mennyire kémkedik, monitorozik a W10 erősebben, ha be vagyok jelenetkezve a Ms fiókba? Vagy inkább hagyjam, és sose jelentkezzek be?

Semennyire.

De egyébként office-t is tudsz venni simán pár dollárért.

ugyanezen az oldalon, psngames?

Van bárki, aki nem Paypal-on keresztül fizetett? Sajnos nekem nem enged ott fizetni. Még 3 évvel ezelőtt volt 1 Paypal számlám a mostani bankkártyámmal és valami gebasz végett nem tudtam használni, le tiltották. Sajnos most sem tudom :\

Én simán bankkártyával fizettem ott a psn games-en, lekopogom még megvan a lovém a számlámon :smiley:

Köszönöm :slight_smile: Akkor értelemszerűen https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10ISO oldalon csinálok egy Pendrive-ról bootolható windows telepítőt, majd be írom a kódot, ugye?