Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

Igen. De a kód nem biztos, hogy egyből megérkezik, nekem pl vagy 2 órába telt, de akár 12-24 óráig is eltarthat, szóval nem kell pánikba esni, valamint ha nem jó a kód, kell írni a supportnak és kapsz másikat.

Psn gamen vettem win10 pro-t, bankkártyával fizettem, ott volt egy olyan felhívás hogy 24 óra alatt fell kell használni csak addig lehet reklamálni ha nem… ha jól emlékszem. Telepítés pedig rendes microsoft oldalról letöltöttem egy MediaTool programot és azzal csináltam boot-ot az usbhez. teljesen jó friss és müködik. majd mikor telepítettem a psn kódot megadod és kész!

Az oldalon aktivaltam és meg is adtak ott a kódot azonnal. Köszönöm urak :slight_smile:

24 óra alatt azt érted hogy 24 oram volt a kódot meg kérni a psn-es oldalon és majd rá erek fel használni ugye? Alaplapom csak jövő hét szerdán jön meg.

az oldalon számol vissza valamit azt nézd meg. nem tudom pontosan lehet csak én értettem félre. Psnen bejelentkezel és kódot ahol írja ott ír valamit ilyen szürke csík asszem. hónapok óta vettem en memlékszem pontosan.

Status: Paid, Delivered and Activated

This item is within warranty.

1d / 90d

Tehát 90 napom van akkor fel használni mint kiderült.
Köszönöm mindenkinek a segítséget! :slight_smile:

Sziasztok! :slight_smile:
Az ügyben kérdezném a tapasztalatokat, hogy működött e a kulcs amikor már a próbaverziós windows fennt volt a gépen, vagy a teljes újratelepítésnél fogadta csak el? A közeljövőben gondolkozom a crackelt win7em lecserélésén :smiley:

Vízjeles Win-t is be lehet vele aktiválni. De leszeded a Win telepítőt innen:
https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10
felrakod egy pendrive-ra telepítés után pedig beaktiválod az új kulccsal. Én így csinálnám :slight_smile:

Bármikor elfogadja, de én biztos hogy frissen telepíteném újra. Tud okozni mindenféle gondot ha csak updatelsz 7-ről.

Akkor így próbálom majd, köszönöm szépen :slight_smile:

Nem is gondolkoztam az updaten, szeretném üresen tudni a hdd-m sok szemét gyűlt össze rajta :smiley:

Ez a psngames baromi rossz oldal, egyszerűen képtelen vagyok megvenni egy retail pro változatot az általad megosztott kód felhasználásával.
Minden alkalommal a fizetésnél: “Whoops, looks like something went wrong.”

Az oldal nem biztos, hogy rossz, lehet a kód járt le, megesett már.

Többször újra próbáltam a kód beírását és mindig sikeres volt az eredmény.

A kód nélkül is megnéztem és az eredmény változatlan!

próbáld másik böngészőből

Akkor lehet itt is nézelődni: https://www.scdkey.com/

Safari és chrome esetén egyaránt hiba jelentkezett.

Mi a különbség mondjuk a 19k ba kerülő windows, és a 4k ba kerülő windows között?

Semmi. Annyi hogy a 19k-ba kerülő Windows drágább.