Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

Szia! Ebay-en vettem az Office-hoz kulcsot. A mai napig működik!

Oké csak kérdés hogy csak az office kulcsot tartalmazta nálad az ajánlat vagy plus onedrive tárhelyet is?
És egyáltalán hogy lehet nem megújuló egy olyan office kulcs amihez office 356 tartozik?

Ez sima 2016 nem a 356 :slight_smile:

Ezeket tartalmazta:

K%C3%A9pkiv%C3%A1g%C3%A1s

Új PC összeállítás és néhány kérdés

Várjá már business skype is bent van vagyis pl konferenciába tudsz több emberrel is képernyő megosztásozni vagy plusz funkciók?

Csak az Excel-t használom a Skype-ot nem tudom, de a Google biztos megmondja :slight_smile:

Skype-bol baznisz verzió van az Office mellé, már amelyik kiadás tartalmazza.

Sziasztok! Ez engem is érdekelne, hogy mondjuk egy lifetime office 365-höz a psngames-en van esetleg kuponkód?

Ha jól láttam az utolsó mail-t, akkor az AUTUMN2018 kuponkóddal mindenre 20% kedvezményt kapsz.
Egyik ismerősöm psngames-en vette a lifetime office-t, de nem aktiváló kódot, hanem fiókot kapott…

Ha valakinek nem akar beaktiválodni , telefonon pikk pakk meg lehet csinalni …

**Upgrade **

Rég volt ilyen :slight_smile:

Windows 10 pro -> új külön kód limitált ideig . 50% kedvezmény azaz 4 euró most az oem és 7,5 a ratil :)) aksw10

Sziasztok! PSN games sajnos nem elérhető. Tudtok valami alternatívát?
Köszönöm

Varj amig elerheto lesz :wink:

legörgeted a lap aljára és ott van még jó pár hozzá hasonló oldal

Én a HRKGAME oldallal pórul jártam 2 vásárlásból nulla aktiválható kód. Mivel angol tudásom nulla így még reklamálni se tudtam nagyon. Pénz ugrott sajnos. :frowning:

Sziasztok!

Szeretnék mutatni nektek egy lehetőséget, mivel a psngames már nem elérhető, valószínűleg nem is lesz, mert nagyon sokan panaszkodtak, hogy tiltás érte az accountjukat PS4-en,stb. Mert lopott kártyákkal vásárolták a termékeiket.
Windows szempontból mégis ők voltak a legmegbízhatóbbak eddig.

Azonban, ha úgy gondoljátok, hogy egy magyar eladótól biztonságosabb lenne az adásvétel, akkor itt 5000 Ft-ért vásárolhattok kizárólag Windows 10 Pro RETAIL kulcsokat.
“WIN10XMAS3PC” kuponkódot használva 3333 Ft darabja 3 darab fölött.
Ha szükség van rá tudok mutatni értékeléseket, máshol drágábban viszik.
Ha valaki vásárol, akkor nyugodtan ossza meg köztetek a tapasztalatát.
Ajánlott nem vásárolni az Ebayről kulcsokat, mert több, mint valószínű, hogy egy 5x használható MAK kulcsot fogtok kapni, amit túl sok kisérlet után egyből le is tiltanak, ami nem hiszem, hogy megér 1000Ft különbséget, ha a Retail kulccsal akármikor használhatod új gépen is.

Részletek: Windows 10 Professional - Retail

Magyar support miért nem jó?

Van magyar support a HRK-n? Ezt eddig nem is tudtam.

A MS-ra gondoltam… ismerősöm a kinguinen vett kulcsot, nem tudta aktiválni, MS megoldotta neki szó nélkül.

Jaja, ha van kód, alaplapcserére kell hivatkozni. Amúgy én is Kinguinról vettem már jópárat, az ottani ügyfélszolgák is segítenek.
A gond az, hogy a kód, amit veszel, lehet már aktivált volt valahol (nem eladott notebook pl, ami bemutató darab volt), ezesetben vagy ők beaktiváltatják, vagy ha nem okés a kód, visszakapod a pénzed a Kinguin számládra. De érdemes biztosítást kötni…

MS ügyfélszolgálat eszembe se jutott egy vásárolt OEM kód esetében. Gondoltam úgyse foglalkoznak vele.
Most már mindegy , már vettem helyette jó kódot. A HRK-t meg kerülöm 2-ből 2 nem aktiválható után nincs bennük már bizalmam.