Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

Ej ha sracok! Nagy meglepetesemre kb masfel perc alatt megoldodott a problema:
Irtem nekik, hogy mit vasaroltam es, hogy nem ervenyes a kod. Kert egy screenshot-ot a hibauzenetrol, majd e-mailben kuldott egy uj kulcsot amit egybol elfogadott a rendszer. El sem hiszem, hogy ennyire egyszeruen, gyorsan es segitokeszen alltak hozza a dologhoz.
Kellemes estet sracok!

És ez mennyire kóser?

Windows 10 Pro Professional CD-KEY (32/64 Bit) 11.19 dollár.

És még egy kérdés:
Érdemes win 7-et lecserélni egy régi laptopon? (eredeti win7)
4Gb ram, 2 magos proci
Köszi

Ha a Gamestar megírta, biztos nem kamu.
Szerintem ne piszkáld, jó neki a 7.

Köszönöm szépen

Emberek kicsit járjatok már utána a dolgoknak. Ahol nem tudtok Home-ról Pro-ra frissíteni, ott kiemelten fontos, hogy vagy újrahasznosított licenszről van szó, vagy MSDN licenszről. A hozzáférés off lesz hamarosan és nem is legális a használata.

Tesztelt normál FPP RETAIL, MS accounthoz köthető kulcsok:

https://www.ebay.com/itm/Windows-10-Professional-Retail-Activation-Key-LIFETIME-INSTANT-DELIVERY/312411317450

Köszi az infót! Vettem egy kulcsot innen, tökéletesen működik!

PSNGames-en vett OEM kulcs esetén mennyire kell megküzdeni a supporttal hogy más alaplappal is működjön? :thinking:

A Microsoft szerinted tudja honnan vettél egy adott kulcsot? :wink: tehát ugyan annyira mint egy bárhol máshol vásárolttal.

Akkor átfogalmazom: Egy OEM kulcs esetén mennyire kell megküzdeni a supporttal hogy más alaplappal is működjön? :thinking:

Igy :smiley:

Kb annyira hogy mire ide beírtad a kérdéseket, már 3x megtörtént volna az akitválás :smiley:

Úgy legyen :slight_smile:

sziasztok tud valaki egy jó oldalt ahol tudnék venni win 10 kulcsot? itt egy csomó mindent felsoroltok , de most melyik jobb?

Szia.

Leszögezem én nem tudom melyik jobb vagy rosszabb én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni.
Psngamestől 3 kulcsot vettem abból 2-öt nem tudtam egyből aktiválni.(support után is csak 1-et cseréltek) vagyis 1-re csak elment a pénz
Cdkeysdealstől 3-ból 3 sikeres aktiválás.

ebayes linkről vettem 4 kulcsot kaptam olyat ami 5 gépen aktiválható, eddig 3 gépen hiba nélkül müködik a 4.-et 7végén tervezem újrahúzni.

Tapasztalati úton mondhatom, hogy megbízható és olcsó.

Szia!

Sajnos a linked már nem él!
Tudna valaki egy megbízható eladót aki hibátlan Win10 kulcsokat árul?

tessék:

Nekem azt írja hogy win7-es kulcsokat árul.
Vagy azt vegyem meg és egyből fel is frissít win10-re?

Eddig volt neki win10 kulcsa is, én is tőle vettem.

Lehet hogy megint rak föl. Eddig volt neki 10pro