Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

4000 HUF volt, de nekem is működött.

használjátok az allkey cupnkódot a 4%off-hoz :wink:

A itteni gépszerelő 3000ft ért rak új Windows amikor anno megláttam hogy amúgy 30-40 eu egy op rendszer nem értetem hogy hogyan éri meg neki de akkor eszerint így.

1 “munka óra” + virágpiaci Windows = 100% profit. :chart_with_upwards_trend: :moneybag:

Éltem a lehetőséggel és kipróbáltam.Tökéletesen működik…
Köszönöm az infó megosztást :slight_smile:

Lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban: ha most van fent Windows 10 de tört, a drágábbik verziót megvéve tudom frissíteni a termékkódot vagy kötelező lenne újra tenni a gépet?

Fentebb már valaki említette, hogy újratevős a kulcs :slight_smile:

Ez igaz, de ők nem 10-ről 10-re akartak ahogy olvasom. Attól független sanszos, hogy nem lehet. (Akkor max várok egy kicsit aztán újra húzom a gépet)

a retailt amit kérdeztél elvileg nem muszáj friss gépre telepíteni, viszont a tört verziót talán érdemes inkább letörölni, bár sosem próbáltam még úgy.

A tört windows kifejezés félrevezető. A windowsal alap esetben nincs csinálva semmi. egy külön program az ami blokkolja a folyamatot. Ha ezt eltávolítják akkor csak egy normal windows marad általában. Ritka az amikor a windowsba bele van nyúlva ténylegesen.

Ez igaz lehet, bár ezt sose próbáltam, de ha valaki KMS-t használ és törli azt, akkor a windows visszaáll ugyanolyan nem aktivált formájába? Ha jól tudom a kms időközönként aktiválja újra a windowst. Ilyen esetben meg kell várni míg újra aktiválatlanná válik a rendszer, vagy a kms letörlését követően instant lesz aktiválatlan?

Őszintén, én egy kms után, inkább tiszta gépet szeretnék magamnak :slight_smile:

Teljesen érthető.

KMS után minden nagyobb patchnél leszedi a windows a KMS-t is és kéri hogy aktiváld. De természetesen itt minden feltételezés. Még akkor is ha tudunk dolgokat. Teljesen érthető hogy addig míg nincs kipróbálva, nem vesszük készpénznek.
Majd ha eljutok odáig akkor tesztelem az elméletet.

Én is azon gondolkodom, hogy veszek eredetit, még ha OEM is a kulcs, de nem tudom, hogy tényleg szükség van-e rá, bár a lelkiismeretem tisztább lenne, szóval nagy esély van rá, hogy meg veszem majd.
Viszont lenne egy kicsit off problémám.
Rengeteg képen/videón láttam, hogy a tálcán lent van a kapcsolatok ikon az óra melletti eszköztárban, illetve a kapcsolataim profilképei jellennek meg. Valahogy így:

De nálam nem jelenik meg, és nem is találtam módot rá, hogy bekapcsolhassam ezt a funkciót, pedig rengeteg oldalt megnéztem már.
Lehet az az oka, hogy nem eredeti a Windows kulcsom?

A verzióm 1703
A build szám pedig 15063.413

én végül e-bayen vettem a kulcsot. Amint kifizettem, egyből jött az e-mail a kulccsal.

Win10home 3k
https://twed.com/product/microsoft-windows-10-home-oem/

A mai napon én is beszereztem egy win10-et a psngames-től, retail változatot, 22usd-ért, azonnal megkaptam a kulcsot, már fent is van a gépen a cucc, be is regelt, minden tökéletes, csak be kell lakni a rendszert!
Köszi a tippet!

Gameadeal-on pro meg mindig csak 13.51$. Én onnan vettem.

(már látom, ki kell menteni eszközre)
Sziasztok,
a telepítés menete mi, ha egy tök új gépre venném meg a kulcsot?