Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

Épp az Instagramot böngésztem, amikor egy ezzel a témával kapcsolatos reklám tárult elém a Story-ban:
www.instant-licence.com (Bár szerintem ebay-en olcsóbb.)

Én ezen az oldalon vettem Win 10 kulcsot. Király oldal! https://purchasewindowsproductkey.co.uk

2500ft :slight_smile:

eh O.O

Na ez már akció :smiley:
Szerintem tedd ki képmentve is. Legyen egy emlékmű, hogy ilyen is volt :smiley:

Huge fps drop, windows update error

Nem akció, grey market. Ugyanaz mint a G2A, vagy bármelyik fenti link, kb. Mióta a Microsoft szolgáltatásként tekint a Windowsra, nem nagyon foglalkoznak vele. Nem hiába teljesen használható az aktiválatlan Windows.
Ettől függetlenül bármikor visszavonhatnak ilyen kulcsokat.

Na, én vagyok az elrettentő példa. A fenti emagos kulcs (2400 jó magyar Forint) nekem nagyon kapóra jött, mostanában lett meg a gépem, gondoltam lecsapok rá, amíg nem késő. meg is lett rendeltem, 1 órán belül jött az email, nyilván bármiféle titkosítás nélkül. Amikor meg lett a gépem (aug 21) lefutattam minden tesztet (nem akartam egy hibás alaplapra aktiválni)
Mindenre pozitív érték jött ki, elérkezett a nagy pillanat! Kikeresem a pdf-et, beírom a kódot. És ekkor jött a kellemetlen meglepetés: a kulcsal valaki beelőzött. A Windows szerint létező a kulcs, de valaki már beaktiválta. Írtam az emag bejelentő formanyomtatványán, emailt írtam, telefonáltam, ez volt egy hete (aug 29). Ma jött a válaszlevél (szept 5, kép válaszban) : Bocs, külsős (román) beszállító, old meg vele! Ennyi utánajárást nem tudom, megér-e, de mindenképp szerettem volna szólni, hogy a mesébe illő árak esetén egy hivatalos magyar webshop vásárlással sem vagy bebiztosítva.

Ezért fontos, hogy amint megveszed, aktiváld be, elkerülendő az esetleges hasonló eseteket.

Már én is tudom, de túl szép volt, hogy ott hagyjam

más oldalakon is le írják hogy vásárlás után 24 órán belül aktiválni kell és ha nem jó a kulcs akkor küldenek másikat ha letelik az egy nap akkor bukfenc

Mi volt benne túl szép? :smiley:
Ebayen 600ft.

Én még mindíg Amazon-ról szoktam beszerezni…eddig kb 2 tucatnyival semmi probléma.

Amúgy minden egyes cég akitől rendeltem eddig leírta tisztán és érthetően, hogy MAXIMUM 14 napon belül aktiválni KELL; DE a leg előnyösebb ha nemtöbb mint 24h-val a felhasználás előtt van megrendelve.

Ezek általában refurb COA kulcsok tetszőleges okból “leselejtezett” gépekről. Érdemes őket MS Accounthoz társítani rögtön.

Én azért a partner cégnek írnék a helyedben, egy levelet megér.

Jah és nemárt Románul…mert jó kifogás ha visszaírnak, hogy “Ne scuzați dar nu înțelegem nimic din ce ați scris” :smile:

ÁÁÁ. Guglifordító. Leírod mi a bajod, még magyarul is tudnak olyankor már XD
Emagon egyik “jó” partnerrel volt ilyen gondom.

Pozitív fejlemény: van kulcsom. Írtam nekik, 3 percen belül jött a válasz, kérnek egy screenshotot a kulcsról és hibakódról. Megkapták, jött is azonnal a kulcs ami működik hibátlanul. Kicsit zavart, hogy az emag széttárta a kezét, de a partnercég 10/10

A marketplace része sajnos ilyen. Ha gond van a termékkel érdemes közvetlenül az eladót keresni, hiába az Emagon keresztül történik az üzletkötés. Gyorsabb a kommunikáció és kisebb az esélyed is arra hogy az ufsz félre érti vagy félre magyarázza a problémádat az értékesítőnek.