Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

Közben sikerült, a hibaelhárításon belül a windows újra aktíválást választottam és sikerült beaktíválnia :thinking:

A lényeg hogy sikerült :slight_smile:

Sziasztok!

Csak gondoltam, jelzem, hogy a nyitó posztban lévő psngames.org-os linken keresztül az allkeyshop kuponnal sikerült nem csak megvennem 11.2 dollárért, de be is aktiválnom egy Windows 10 Professional OEM kulcsot. Köszi :star_struck:

Sziasztok

Ma vettem a psngames.org-ról a kulcsot és sikeresen be is aktiváltam.
Én mastercard-os kártyával fizettem érte és az url sávban a g2a pay címen kellett elvégeznem a tranzakciót.
Köszönöm hogy szóltatok hogy van ilyen lehetőség.

Ebayen 1000 ft amúgy

És működik is :smiley: én még onnan vettem

én is :smiley:

Vettem, aktiváltam, működik :ok_hand:

Én is tegnap vettem egyet, 2600ft volt.

Sziasztok bankkártyával mennyire biztonságos vásárolni egy ilyen oldalon ?

Ha lehet választani, akkor szerintem csak PayPal-lel fizess, az biztonságos.

Sziasztok! Kifizettem, (természetesen paypal!) kaptam vissza igazoló email-t paypaltol és kaptam PSNgames-től 1 email-t mi szerint köszönik a vásárlást feldolgozzák az accountom várjak egy másik email-re amit 24 órán belül kapok, nos ez volt tegnap este 2017.12.27-én 18:28 kor, most van 2017.12.28 11 óra és még mindig semmi email kezdjek aggódni vagy mi a teendő? :confused:

Első körben várd meg míg letelik a 24 óra. Minek aggódni mikor írták is hogy ennyi időn belül kell megkapnod? Majd ha lejár, akkor írj nekik hogy nem kaptad meg. Spam mappát sem árt megnézni.

Természetesen összes mappát nézem, nos azért gondoltam aggodást mert szerintem ez nem normális ugyan is itt olvasott kommentek alapján mindenki megkapta párperc alatt kódját, de remélem neked lesz igazad most úgy is indulok melózni este kiderül :slight_smile:

Gondolom ott is emberek dolgoznak, valószínűleg nem teljesen automata a rendszer. Lehetséges hogy a két ünnep között ők is otthon tömik a fejüket és a következő munkanap / business day majd Január 2.

Letelt a 24 óra és még mindig semmi… remélem Januárban azért elküldik :confused:

Akkor írj nekik.

Nekem is vett ismerősöm nemrég, ő perceken belül megkapta, szerintem is bekavarnak az ünnepek/szabadságok, de biztos ami biztos jelezd a supportjuknak.

Jelezném megkaptam! :slight_smile: Nem kellet írnom nekik semmit maguktól küldték :slight_smile: Igaz 24 óra letelt fél órája de ebben a percbe jött az email! :slight_smile:

Az oldalukon max 48 óra van feltüntetve, igaz ott játék kulcsok vannak csak említve specifikusan.

De ha megjött, akkor bódottá!

Emailbe 24 van írva :slight_smile: De igy igaz lényeg hogy köszönöm szépen Tökéletesen működik már a windows 10 ről írok :slight_smile: Csak ajánlani tudom mindenkinek !!! :blush:

Ez se semmi

https://www.hrkgame.com/en/games/product/windows-10-enterprise/

https://www.microsoft.com/en-us/windowsforbusiness/compare