Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

Leszedtem pendrive-ra a windows 10-et,majd ha meglesz a gépem,felrakom rá,és az a kód ami a posztban van,akkor az 100% hogy jó?

Az majd akkor derül ki ha felraktad és beírtad.

A retailt azt lehet használni egyszerre több gépen? És fel lehet használni akárhányszor?Magyar nyelvű?

Egyszerre csak 1 gépen lehet beaktiválva, de akárhányszor felhasználható.
Később telepítheted a magyar nyelvet.

Tehát akkor ha fél éve vettem a PSN-ről egy Retail kódot amit azóta hasznalok, akkor az új gépen, új alaplappal gond nélkül aktiválhatom akár a végtelenségig?

Igen :slight_smile: A ratil kulcs lényege hogy átvihető bármennyi gépre .viszont mindig az utolsó géphez köti az aktiválást . Magyarul a többi gépen megszűnik az aktiváció :slight_smile:

@hu4kk Igen :slight_smile: Magyar nyelvű telepítőt szedj le a hivatalos oldalról és akkor egyből az :slight_smile:

#Update 4 2018.01.09 : Jelenlegi ár 2890 FT a kuponkóddal használva .

Egy újabb alternatív oldal hasonló árral : NOKEYS WIN PRO

Windiws 10 automatikus frissítés

Hali! Aktuális még?

Simán :slight_smile:

Akkor segítesz hogy mit hol csináljak? Annyi linket láttam hogy bezavarodtam :confused:

Igyekszem :smiley: Tehát az oldal a topic nyitóban is szereplő oldal lesz:

https://psngames.org/downloads/microsoft-windows-10-professional/

Innen tudod beszerezni a kódot. Az allkeyshop kuponkód használatával valamennyi kedvezményt ki lehet még sajtolni :slight_smile:
Szintén a nyitó topicban a win10 hivatalos letöltő helye, mivel tiszta telepítés szükséges lesz. Telepítésnél pedig majd megadod a kódot és boldogság :smiley:

Köszi Leslie :heart:️ yeaH

Ki a fszom nem gondolta, hogy én leszek az, aki beszopja az egészet? :smiley: Nem is én lennék! :slight_smile:
Megkaptam a kulcsom, örültem mint majom a farkának. Újra…sztam a gépet, ahogy kell és jött a várva várt pillanat, azt aktiválás: A kulcsot már más felhasználta… nézek, hogy mi a rák, nem e írtam el, hát nem :smiley: Rossz kulcsot kaptam. Néztem az oldalon, hogy valami support, vagy valami, de ló**szt sem találtam :smiley:

Valakinek valami megoldás? :slight_smile:
Köszi előre is <3

Nem lesz gond, csak cseréltetni kell a kulcsot. Support fül lent, de itt egy link hozzá.

Nekem eddig egyszer sem volt gond vele, itt tuti segítenek.

Volt már ilyen korábban, küldtek újat.

Ezzel a telefonos aktivitással basztat, de lofszra sem jó :smiley:
Elküldtem neki a számlát, küldhetne újat…

Sőt azt kéri, hogy váltsak másik régiót vagy várjam meg a magyar supportot :smiley: Istenem…Fizettem, akkor miért nem kaphatok másik kulcsot?

Telefonos aktiválást ha felkínálja, azzal is megoldható. Nem túl macerás. Gépi hang beszél végig, magyarul. Hogyha van rá lehetőséged, próbáld meg még azt.

Próbáltam, de ló■■■■ :slight_smile:

Support írt valamit?

Megoldva! Csak én voltam béna! :smiley: Rossz helyen keresgettem! :slight_smile:

OS vásárlás