Windows 10 OEM / Retail Kulcs Olcsón

Update #5 (2018.01.05)
Új év új kedvezmény : Új kuponkód (limitált ideig érvényes!) - year2018 (Továbbra is a PSN oldalon érvényes és a Ratil változathoz is felhasználható)

Az ár így 7,64 EUR azaz kb 2300 FT :slight_smile: LINK

A többi link továbbra is él :slight_smile:

Serk: 7,55 Lett most :slight_smile:

Újra a régi kuponkód érvényes :slight_smile: = allkeyshop

Nemigazán találtam neki topicot, ezért itt tennék fel egy kérdést; hozzájutottam pár serialhoz Win 10 Pro csak ennyi van ráírva a matricán, és valszeg 64bittes változat.
a kérdés: Ezt is 2k ért lehet továbbadni? Vagy ez pontosan milyen típus lehet, ugyanugy OEM?

Köszönöm!

Ha matricán nincs rajta ,h. 64 bit akkor mind kettő verzióhoz jó ugyanis a kulcsokon nincs korlátozás. Vanank oldalak megpróbálhatod eladni . De igen OEM kulcsként 2-3000 FT között lehet eladni. Ha sok kulcsod van próbáj ki egyett.

Kilett haverjaim kipróbálták, csak ugye nekik mind 64bit es windowsuk van, és működnek szépen!

Szuper, Köszi a választ! :slight_smile:

Én innen vásároltam legutóbb, és bevált, igaz picit drágább, de ==> https://www.cjs-cdkeys.com/products/Windows-10-Professional-CD-Key.html

Ha szabad kérdezni,bankkártyával vagy paypallal fizettél?:d

Haverom intézte (én bankkártyám intézése folyamatban van még) de ő bankkártyával fizetett (K&H).

A PSN-en vasarolt OEM kodok bankkartyaval valo fizetese mennyire biztonsagos? G2A-ra dobott at fizetesi mod kivalasztasanal… Azaz oldal nem shady?

Ez engem is érdekelne!

Én is kártyával vettem, semmi gond nem volt! :slight_smile:

Sok játékot vettem már g2an semmi gond nem volt. Teljesen megbízható oldal.

Én még tavaly nyáron vettem a psngames.org-ról Windows 10-et és Office 2016-ot. Most újratelepítettem a gépet. A Windows-al semmi gond sem volt, de az Office kulcsát nem fogadta el a Microsotf. Felmentem az oldalukon található chat-re, ahol vázoltam a problémát. 3 perc múlva meg jött az új kulcs.

Nem nagyon hittem a dologban, így gondoltam, hogy veszek egy OEM kulcsot, mégse bukjak már túl sokat alapon… nem veszek retailt… mindez vasárnap történt. Hétfőn minden gond nélkül beaktiváltam a legnagyobb meglepetésemre. Egyszerűen beírtam a kapott kódot és működött. Egy kérdés merült fel bennem. Ugyebár semmilyen MS accountot nem csináltam, egyszerűen beírtam a kódot és kész, ennyi, működött. Tegyük fel egy vírusfertőzés okán újra kell húznom a windowst, tiszta telepítéssel, de ugyan azon a laptopon, mindenféle hardver változtatás nélkül. Ebben az esetben újra beírom a kódot és működik? Ennyi? Vagy ez kvázi egy egyszer használatos kulcs? (Elnézést, hogy ilyen láma vagyok, megköszönném, ha valaki elmagyarázná a dolgot.)

Ha a hardver változatlan (tudtommal főleg az alaplap), akkor újra beírod telepítés után a kulcsot és kész.

Nekem újratelepítgetés közben kellett alaplapot cserélnem de az újjal is be tudtam aktiválni.

#golyofogo84 & predog:
Köszönöm a választ!
Még annyi, hogy mindkettőtöknek OEM licensze volt?
Azért érdekel ennyire a dolog, mert próbáltam feltenni egy drivert a szkenneremhez, de a Defendernek nem tetszett (pár trójai). Eltávolította, remélhetőleg gond nélkül. Ha mégsem, akkor inkább újrahúznám a rendszert. Tudom, drivert csak a gyártó oldaláról, de 120 éves BenQ szkennerről van szó és a gyártó oldalán nem találtam.

Igen OEM

Nekem nem OEM volt. Én nem mertem kockáztatni.

Kawicshunak: az alaplapot, a procit és a vincsesztert nézi az aktivátor. Ha nincs nagy változás, ugyanaz a kód jó.

Én Microsoft accountot használok. A mostani telepítésnél talán még a kódot sem kérte be.

Én már 2 kódot vettem saját részre, alaplap csere esetén van csak gond. Ha ahhoz nem nyúlsz nem kérdez semmit, aktivál. Én MS accounttal lépek be, ott a jelszavaim, beállításaim is megvannak de anélkül is ha jól sejtem eltárolja egy serveren az alaplap sorozatszám + Win key párost. Bár némi telefonos újra aktiválás után megoldható alaplap csere is (én Win8.1-el csináltam annó). Szóval reinstall nyugodtan, nem lesz gond.
Ja és ez OEM esetén persze.