TheVR Fórum

Windows 10 telepítés utáni hiba

Sziasztok!

Újra tettem a windowst a gépen, és miután feltelepítem a videókártyám driverét (Aorus RX 580 8gb) lemezről, vagy internetről, onnantól kezdve nem enged írni sehova ami microsoftos. Pl Edge, windows keresője,microsoft store. Valaki valami ötlete van? Mert internetem néztem videót, oldalakat mit próbáljak meg arra h nem tudok a keresőbe írni, de semmi nem működött edig.

Honnan van a windows telepítő?

4 Likes

Várjál.
Őő moment.

Szóval:
Nem enged semmilyen felületre gépelni, ami microsoft termék.

Pl chrome keresője és társaiban enged?

Mondjuk én először ellenőrizném, hogy a billentyűzet rendesen be van e dugva.
vagy legalábbis kihúznám, visszadugnám, hogy érzékeli e a gép.

2 Likes

Igen, az olyanokba enged írni. Az volt az első h megnéztem.

1 Like

Ncoreos, próbáltam más fajtát is. Már azon vagyok h megveszem, de azt mondták h ha több telepìtő sem működött a driver telepítése után,akkor az sem fog. Ezelött is ugyan ilyen windowsom volt.

úhhh. akkor itt rakjuk rendet.

nem kell torrentezni.

1. Fogod microsoft honlapjáról leszeded a gyári, hivatalos, legfissebb legal telepítőt.
  2. ebayon veszel ~1000ft egy
kulcsot

https://www.ebay.com/itm/Win-10-Pro-Professional-License-Key-32-64bit-INSTANT-DELIVERY/383763378493?hash=item595a14713d:g:yuAAAOSwOb5fhX3U

és megvagy.

6 Likes

Ezt akartam én is, csak lebeszéltek róla h azzal sem fog működni. De akkor mostmár megcsinálom. Ebayen nem is néztem, így még olcsóbban kijön.

neked igazából ez a fontos, megvenni nem is feltétlen szükséges.

wtf, ezt nem is értem.

3 Likes

Ha a microsoftról töltöd le, kéri a kulcsot. De az ncoreos nem

1 Like

Ez netto hülyeség, megmondod neki h később írod be a kulcsot. Amikor meg már megvan a kulcs beírod.

4 Likes

Most erre mit mondjak?

Akinek van pénze majomra, legyen babánra is.

Spoiler

van 100+ ezred egy gépre, de egy darab ezresed nincs egy nyomorult kulcsra?

2 Likes

A két állítás tökéletesen kiüti egymást.

3 Likes

Dehogy kér kulcsot. Aki ezt hazudta, azzal azonnal szakíts meg minden kapcsolatot, mert hülye.

3 Likes