Windows boot

Sziasztok!

egy olyan probléma miatt írom ezt a posztot amit sajnos nemtudok megoldani, hiába kerestem rá és néztem róla videókat.

Nemrég történt rgy olyan a mai napon, hogy mindem tökéletesen működött a gépemmel, játszottam stb, megpróbáltam kilépni a játékból, megfagyott a játék képe, ujrainditottam a gépemet de nem indult ujra, folyamatosan csak az alaplap logoig jutott el a gép és azt írta, hogy felkészülés az automatikus javításra, ezt a problémát megoldottam egy ujratelepítéssel végül mert más megoldás sajnos nem segített, megtörtént az ujratelepítés egyépként sima windows 10 pro került vissza a gépre ami előtte is rajta volt, feltelepítettem az alap dolgaimat amire szükségem volt makd észrevettem, hogy hiányzik egy partícióm és valamiért nrm látta a kezelőfelület a windowsban, egyébként ha lényeges az infó jelenleg a windows egy m2re van telepítve, egyértelműen azt jelezte a gép, illetve láttam még a sima hddt ami benne van viszont a sima ssdt nem érzékelte, csináltam egy ujraindítást, hogy makd biosba szétnézek, hogy egyáltalán jelzi-e az ssd-t, és akkor kaptam egy képet amin ír egy hibakódot illetve hogy windows helyreállítás amivel az a probléma, hogy hiába írja azt, hogy nyomjam meg ezt meg azt a gombot bizonyos funkciók eléréséhez ezeket ha lenyomom semmi sem történik, ujraindításkoreg nem tudok belépni a biosba, hogy esetleg más meghajtót válasszak a bootnak ilyen problémával találkozott esetleg már valaki? ha igen tudtok valami megoldás vagy hogy mi lehet a probléma? előre is köszönöm a segítséget!
Ha lényeges az infó a gép specs:
rtx 2070s
gigabyte aorus x570
16g ram
amd ryzen 7 8700x

Pontos típusokat kérnénk és mellé a hdd és két ssd + táp

és kellene a hibakód, mivel kiolvashatatlan és az nagy segítség lenne.

1 kedvelés

Ohm hát a hibakód
0xc000000e

jelenleg corsair tx 850m gold táp van a gépben
van benne egy samsung 250gb 970 evo plus m2-es erre ment a windows
egy kingston 240gb a400 sima ssd
a hdd meg egy seagate barracuda 1tb 3.5

Hopp! Ez lesz szerintem a hiba forrása. Iktasd ki és nézd meg úgy.

3 kedvelés

hardveres hiba

valszeg a fent említett ssd

2 kedvelés