Windows segítség help

Sziasztok
Összeállititam egy gépet meg is rendeltem és tegnap meg is érkezett letöltöttem a microsoft oldalarol a windowst es fel is telepitettem ahogy kell majd a gártok oldalárol letöltöttem a drivereket és feltelepitettem öket közben beaktiváltam a windowst és elkezdtem letöltani a játékokat és körülbelül egy játékot se tudtam elinditani mert mindig valami hibát talált meg valameiket már telepiteni se nagyon tudtam ha sikerült is elinditani a játékot akkor 2 perc után ugy kifagyott hogy semmire nem reagált a gép ezért urjra telepitettem a windowst de ugyan ez történt és elöfordult sokszor hogy ilyen kék képernyös hibát dobott fel

kérlek szépen segitsetek mer már kicsit aggodok hogy valami nem oké elöre is köszönöm

• Keresőbe beírod hogy parancssor
  • Jobb klikk rá
  • Futtatás rendszergazdaként
  • Szépen beírod: “sfc /scannow” (idézőjel nélkül, szóközzel a “/” előtt)
  • Hagyod hogy végig menjen
  • Még 2szer ezt.

Ha továbbra is fennáll, szólj :slight_smile:

Edit: az első lépést elírtam, javítottam

tehát ezt 3 szor kell egymás után megcsinálnom ?

Pontosan, így biztosan kiszűr minden hibát

szerinted gáz a helyzet ?
mer mar nagyon ideges vagyok

Nem feltétlenül. Ha egyértelmű baj van akkor ez (vagy egy másik parancs, majd azzal is segítek ha szükség lesz rá) megoldja. Ha nem akkor Windows újra telepítés lesz belőle. A telepítő honnan volt?

microsoft oldalárolrol töltöttem le pendrivra

az első le is ment

Media Creation Tool?

azt hiszem igen

Oké akkor csináld amit először írtam aztán mondd hogy mi a helyzet :slight_smile:

küldjem el mit irt ki az első után ?

kész van mind a három

És mi az eredmény?

Oké, szóval fail. Mindjárt mondok másik megoldást

okes

Ezt így ugyanúgy megnyitva a parancssort (rendszergazdaként):

DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth && DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

Ez egyben van, csak szóközök vannak

tehát ezt igy irjam be ahogy van ?

Aha, szóközökkel. Ez asszem több idő lesz mint az elöző