Windows segítség help

Nem tudnád mondjuk Képmetszővel kivágni csak az ablakot, ebből nem látok semmit :smiley:
Btw ez most az eredmény vagy még fut? :open_mouth:

Valójában szoftveres hiba, mint az oda is lészen írva a bluescreenre :wink:

A rendszer mag betöltésre gondolsz? Az valóban szoftveres hibára utal. Bár a windows futott már neki, csak a játékok alatt hal meg. Ezért is javasoltuk az újratelepítést. Neked legyen igazad, akkor annál kevesebb a gond :slight_smile:

Elinditotta a testet gyorsan be is fejezte és ezt írta aztán futtatam 3 percig és ki írt 3 hibát mindjárt küldök arról is képet

N%C3%A9vtelen

Ejj, az nem jó ha hibát talált… én még lefuttatnám dos módban is, modulonként, biztos ami biztos, mert ez így nem annyira részletes. De nem sok jót jelent, az biztos.

azok memória címek. futtasd hosszabb ideig is. menj el kajázni stb, nézz filmet, amit akarsz. hagyd hogy dolgozzon. legszívesebben adnék neked egy memóriát kölcsön, hogy megnézni azzal. esetleg havernak ha van, próbáljátok ki holnap, vagy a héten valamikor. mert ha csak azzal lenne probléma, akkor elég ha azt cserélteted.

és hogy tudom dos modban futtatni ?

ja azt hozzá teszem lehet hogy hülyeséget mondok de mikor futott a 3 perces test akkor belassult a gép nem tudtam megnyitni a böngészöben a képet meg ilyenk teljesen megbolondult

https://www.memtest86.com/index.html
Elvileg ez az. Kelleni fog hozzá egy pendrive, hogy bootolható legyen. De ha nem akarsz vele szívni, inkább irány a szerelő.

Persze, mert futott a teszt.

rendben köszönöm a sok segitséget srácok most elmegyek eszek meg ilyenek addig futtatom a testet és utanna küldök egy kepet de ha azt tanácsoljatok lehet elviszem a szerelőhöz ott tudnak belerakni másik ramot és akkor ugyis minden kiderül es ha roszz akkor cseréltetni fogom
meg estleg egy windows ujratételt probáljak meg ?

Meg le tudják tesztelni széles körben. Látom, te nem igazán mozogsz otthonosan ezen a téren, ezért inkább ez a könnyebb út.

igen sajnos nagyon nem értek hozzá pedig szeretnék mert általában mindig sikerült eddig magamtol megoldast találni de ez mar tul magas

Na 5 perc test után jött 3 hiba és végül 47380543_2189591927922194_8736794582005579776_n

mostmar tényleg nem tudom hogy mi van

ez jó. ha memtest közbe dobta ki, az jó. így kilehet zárni a videókarit, és valószínű a memória hiba.

akkor holnap irjak az iponnak ?

hát ettől még lehet akár az alaplap is a hibás, vagy a cpu, de valószínűbb a memória. úgy lenne a legjobb, ha kilehetne próbálni egy másik memóriával. mivel mondtad hogy belenyúlni nem akarsz, így vagy elviszed egy boltba, hogy nézzék meg, próbálják ki másikkal. addig felesleges írni az iponnak szerintem, vagy visszaküldöd az egészet az ipon-nak. de gondolom azt meg nem akarod, meg felesleges is lenne, ha biztos, hogy csak a memória rossz.

hát akkor elsösorban elviszem egy boltba megnezetem és majd utanna okosabb leszek és akkor mostmar biztos hogy hardveres a hiba ?

Nagy valószínűséggel az.