Windows segítség help

biztosat szerintem csak akkor lehet mondani, ha már ki lett próbálva másik alkatrésszel, és úgy jó lett.

de valószínű

de természetesen, ha épp van időd, nyugodtan tolhatsz egy újratelepítést, mielőtt elviszed a boltba.
veszteni nem vesztes vele semmit.

milyen márkájú ram ez amúgy?

csak azért kérdezem, én sokáig kingmax párti voltam, amíg be nem fürödtem egyszer vele. azóta csak kingston.

Kingmax nekem is halt már be, érdekes márka :smiley:

lol. pedig jónak ígérkezett. legalábbis én azt hittem egy ideig :smile:

patriot a build ajanloban lattam

patriot a márka? sosem hallottam róla. lehet újabban nem nézegetek hardver shopokat. én a kingmax fail óta, csakis kingston.

Patriot Viper ismertebb.

így ez a viper + a logó rémlik, de áá :slight_smile: kingston :slight_smile: persze kinek mi. de ha a ram lesz a hibás, akkor szerintem @matthewfriday97 -nál -1 pont a patriot-nál. meg valszeg nálam is :smile:

hat ha az lesz a probléma és lehetséges akkor megy bele a hyperx

:+1:

hát srácok köszönök szépen mindent nagyon sokat segitetetek most még szerintem ujra rakom a windowst de ha nem segit de szerintem nem fog akkor holnap elviszem egy boltba és megnézetem esetleg ha bármi ötlet van még vagy valami tanács akkor azt irjátok le meg ha meg lesz az eredmény mindenkép megirom mégegyszer köszönök mindent :smiley:

hát sok sikert :slight_smile:

elsődlegesen az ipon-nál kopogtass, mivel oda szól a garancia, így bármi gond van, akkor ingyér javítják/cserélik

rendben köszönöm igy lesz :smiley:

hát a windows ujrarakást is hanyagolom az iso file letöltése közben is megjelent a kék képernyö

az csak jót jelent :slight_smile:

Nekem is b*szakszik a mct, úgyhogy sokáig fent leszek. :frowning:

csak nem stimmel akkor az a mct

Szerintem a pendrive-ommal van gond. Bár nem tudom, mi. :smile:
Rufus talán segít.