Windows TheVRapp Felmérés

Sziasztok,

Indítottam egy felmérést arról, hogy hányan használják a Windows TheVRappot.
Megéri e tovább fejlesztenem, vagy sem.

thevrapp developer
Naxora :coffee:
https://thevrapp.hu/

Szia!
Gyors kérdés!
Hogy kell ennek működnie?

Nekem csak forognak az ikonok de nem kattinthatóak.
Ez enyit tud, vagy rosz helyen néztem?

Az Internet Explorer nem támogatott Böngésző :slight_smile:

Edge
Chrome
Opera
Firefox
Ezek alatt biztos hogy működik.

Bocsesz, nálam ez az alap, a többi csak vészhelyzetre van.
Mindjárt kipróbálom!
Köszönöm!

Ez tudom, hogy normális és egyszerűen átugorható, de nem tartja biztonságosnak a WinX:

Amúgy király a cucc, mondjuk arra számítottam, hogy egy saját ablakban fogja megnyitni a dolgokat, de ez is tökéletes, hogy az alapértelmezett böngészőt használja!
Jó lett!

Természetesen a SmartScreen megvédené a gépedet mert számára “Ismeretlen forrásból” származik a program. Ez persze orvosolható ha aláírom a programot évi 100 euróért. Ennyibe kerül a Code Signing Certificate, exe alkalmazásokhoz.

Persze a WinTheVRapp semmiféle rossz indulatú kódot nem tartalmaz. Még a telepítőjét is én írtam, hogy az is egy forrásból származzon.

A saját ablakos dologgal az a gond, hogy a Visual Studio amivel készült az app, abban csak az Internet Explorert lehet használni beépített böngészőként. Azaz mindent azzal nyitna meg, amiben csak annyi a rossz hogy sok minden nem működne. Meg az ember szereti ha a saját alapértelmezett böngészőjét használják a programok ahova ugye pl. youtube-ra be van jelentkezve és nem kell megint azzal vacakolnia hogy máshova is belépjen.

ezzel a fizetős dologgal sem voltam tisztában.
Köszönöm!

Komolyan IE-t használsz, vagy csak viccelsz?

@Naxora Feedback et elfogadsz? :slight_smile:

IGEN

Igenre szavaztam, mert látok benne potenciált. Viszont ezt megtudom oldani néhány könyvjelzővel, bármelyik böngészőben. Kellene valami extra funkció a programhoz, mert így, ebben a formájában a chrome os bővítmény messze praktikusabb. Talán egy ötletbörzés topik segítene abban, hogyan fejlődjön. 100 ötletből csak van 1-2 ami kivitelezhető. Ha bármi vektorgrafikai segítséget nyújthatok csak szólj.

NEM

Tudtam hogy megnézed. Kis huncut.

Nem vicc, ez az alap, kézre állnak a beállításai és a működése (mondjuk a régiben (IE9) lévő forrásnézet jobban tetszett, egyszerűbb volt, de ez is elmegy)

Az igazi lényege a Windowsos verziónak, hogy azok is részesüljenek az értesítésekben akik nagyon a Chrome ellen vannak és operát sem használnak. (Mert ugye a Chrome VRapp, fut operán is :slight_smile: a megfelelő opera böngészőkiegészítővel.)

De jó ötlet, majd valamikor indítok egy ilyen topikot is :slight_smile:

Fórumot pl máris hozzá lehetne csapni a quick launch panelhez. A social ikonokon meg frissíteni egyet. :slight_smile:

Ha nem haragszol, akkor csináltam IE alá egy gyors css bugfixet, ami javítja ezt.

Semmi gond, így egyel több böngésző támogatott :smiley:

Vivaldin is kiváló!:smiley:

Nekem nagyon bejött. 1-2 streamről az app miatt nem maradtam le. Ugye-ugye pl az ominózus, fél1es kezdésű Horizon… :smiley:
Szerintem ha mással nem is egy… nem szóltam. Az utolsó verzióban már benne van az auto update. :smiley: :+1: