Windows vásárlás

Sziasztok!
Az erdekelne, hogy van-e olyan windows 10 vasarlasara lehetoseg ami pendriven van es akarhanyszor fel lehet hasznalni? Ha igen nem tudjatok hol lehetne venni es mennyiert? Ha pedig nincs nem tudnatok megmondani hol lehet venne win10 et szinten olyat amit akarhanyszor fel lehet hasznalni? Vagy mindenhol 40-50k?

Kulcsot itt keress:

https://forum.thevr.hu/t/windows-10-oem-kulcs-2000-ft/11636

Pendrive-ot magadnak tudsz csinálni, a Microsoft honlapjáról letölthető a telepítő.

Hogy érted, hogy akárhányszor fel lehet használni?

Ahogy @meteoric87 írta, Microsoft honlapjáról letöltöd a pendrive telepítő készítőt, telepítés után meg a vásárolt termékkulccsal aktiválod. A pendriveról akárhányszor tudsz telepíteni, de ugyanazon termékkulccsal nem tudsz többször aktiválni.

Windows 10-nél elég egyszerű, mert ugyanarra a gépre csak egyszer kell aktiválni a widowst a későbbi telepítéseknél már nem kell, amíg alaplapot nem cserélsz a gépben. Ha cseréltél, akkor sincs probléma első telepítésnél van rá mód, hogy az előzőt deaktiváld és az új hardverhez aktiváld a meglévő kucslod.

Koszonom szepen a valaszokat!
Erre gondoltam, hogy tobbszor lehessen aktivalni a win.-t. Csak
Rosszul fogalmaztam, de most mar ertem, hogy mukodik az aktivalas.
Annyi kerdesem lenne meg, hogy ha en pendrivet szeretnek csinalni magamnak azt ugyan ugy kell megcsinalni mint a jhonizottnal? Leszedem az isot a microsoft oldalarol aztan egy ures pendrivera roofusal rateszem?

A microsoft oldalán van fent program ami megcsinál mindent, meg kell formázni a pendriveot, de ezt is elvégzi.

Koszonom a valaszokat. Meteoric87 azaz olad ami a topicban meg van mennyire megbizhato? Csak mert megvettem ott elvileg a win 10 kodot, de az “INSTANT DELIVERY AFTER PAYMENT” meg 2 oraval a vasarlas utan se tul instant. Persze a penzt mar levontak. Mennyire shady ez a g2an keresztul valo fizetes?

Általában 2-3-4 óra mire megkapod a kódot Amazon-nál is.

Nálam nem volt gond, 2-t vettem. De pár óra eltelhet, volt aki 24 órán belül kapta.

Akkor meg nem aggodok! Csak mert egyik haverom bogarat ultetett a fulembe, hogy o olyanokaz olvasott, hogy visszaelnek a kartya adataival a g2a-nal, meg hogy az egesz oldal shady vagy meg kapod amit veszel vagy nem… Emiatt meg raparaztam kicsit.:sweat_smile:

Én sok játékot vettem már g2an de soha nem volt gond. Ha valami értékes dolgot veszel akkor kapcsold be a shieldet pár euro, és akkor nem basznak át. Ha csak ilyen 1-2ezres dolgokról van szó én nem szoktam a shieldet bekapcsolni, de igy is mindig megkaptam mindent. Egyébként meg felmész Ebayre 1700Ft a win10 , én ott vettem egy win10 pro kulcsot, kaptam egy emailt angolul , hogy én rendeltem xy számláról egy kulcsot majd írtam, hogy igen és már küldte is és mai napig fasza :smiley:

Szia.
Olyan Windows 10-re gondolsz amit dobozosan pendriven tudsz megvásárolni?
Mert ha igen akkor természetesen van ilyen, én nekem pont ma hozta meg a futár :slight_smile:
Így keres rá neten hogy Windows 10 usb 1 felhasználó. Olyan 40 ezer körül mászik az ára.

Én a 3. kulcsot vettem épp a PSNGames oldalon, eddig elég gyorsan küldték, most vacakolnak kicsit d olvastam már olyat, hogy kihúzták a határidő végéig. Nem lesz gond.
Ha OEM-et veszel akkor azt egy alaplapra telepítheted, ha csere van akkor némi macerával át lehet menteni a kulcsot de a korábbi alaplappal akkor nem fog már menni a Win.
Ha Retail verziót veszel akkor szabadon cserélgetheted a gépeidet nem lesz gond de akkor is csak egy példányt használhatsz.
Én most cseréltem procit+alaplapot de kelleni fog a régi is ezért veszek új kulcsot.

Ha nem erkezik meg neked akkor irj a supportnak. En is irtam neki mert semmikysn uzenetet nem kaptam csak, hogy meg lett vasarolva es hogy levontak a penzt. Aztan irta a support hogy baj van most az automatikus levelek kuldesevel, es vegul manualisan kuldte el nekem a linket amit a rendszer kellett volna kuldjon.

Igen, igen, már sokat chateltem a supporttal :slight_smile:
Egyszer az Office telepítő linkjét nem vettem észre a mailben egyszer meg a Win10 key rakoncátlankodott egy új laptopon ami nem az enyém volt és csak Skypeon tudtam én is kommunikálni a gazdájával. De nem a kulccsal volt ott sem a gond. Még várok amíg lejár a határidő aztán írok nekik. Megy a Win még csak kiírja, hogy leszek szíves már aktiválni… De VR-ban nem látszik, így egyenlőre nem gond :slight_smile: