Wireless headset munkához

Sziasztok!
Feleségem számára szeretnék venni egy fejhallgatót, munkára.
Nagyon fontos:

• kényelmes legyen, mert sokat van a fején
  • wireless legyen, mert közben mászkálnia kell
  • legyen rajta speaker, mert ügyfelekkel kell kommunikálni és fontos, hogy jól értsék

A zenehallgatás nem prioritás, a fenti pontok fontosabbak, mint a hangzása.
Nekem van egy HyperX Cloud fejhallgatóm és nagyon szeretem, de már régi és nem is wireless ezért elgondolkodtam ezen: hyperx cloud alpha wireless , de még annyira új, hogy nincs sok vélemény róla. Esetleg van itt olyan, akinek van róla tapasztalata? Vagy tudtok ajánlani hasonlót? Keretnek a max 120 ezret tűztem ki.
Köszönöm előre is ha ránéztek. :slight_smile:

Airpods pro?

Hyperx-et ne vegyél. Az utóbbi 2-3 évben egy kupac szarral egyelő a füleseik minősége.

1 kedvelés

Tényleg? :frowning: Akkor én anno nagyon szerencsésen vettem az enyémet. Az airpos prot megkérdezem, de elsőre fejhallgatóra gondoltam.

Szia!

Azok régen még nem voltak olyanok, mint a maiak. Vigyázz rá, mert újat nem szabad venni belőle.

Ha konkrétan munkára kell, akkor Jabra. Nézd meg, sok jó cuccuk van, kifejezetten erre a célra:

(ill. átírtam a topik-címet, remélem nem baj)

Nem, gond, hogy módosítottad, sőt köszi. :slight_smile: Megnézem a Jabra fülleseket egészen jónak tűnik a kínálat. Ez pl. egész biztató.

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.