Wireless headset vásárlás 100ezer ft-ig

Üdvözletem! A segítségeteket szeretném kérni .Nagyot csalódtam az Asus Rog Centurion 7.1es fejesbe .Egy éven belül kettőnek is megtört a kábele tőben a fejesnél. Ezért úgy határoztam hogy wireless headsetre váltok . Ebben szeretném kikérni a tanácsotokat főleg fps gaming-re lenne használva a fejes szóval az elsődleges szempont ez lenne . Árkategóriában 100e ft alatt gondolkodom a centurion 70e volt anno . Ki mit ajánlana esetleg ki milyet használ ? főleg olyat keresek ami nagyobb és nem rá ül a fülemre hanem a fülem belefér. Előre is köszönöm a válaszaitokat.

Csak h a kiindulás biztos legyen.
Olyan sem jöhet szóba, aminek lecsatolható, vagyis lecsélhető kábele van?

1 Like

Szóbajöhet csak mindig ezzel a kábel megtöréssel szívom meg sajnos azért nézelődöm a wireless-ek felé .

A Beyerdynamic CUSTOM ONE PRO Plus-nak cserélhető a kábele és a fülpárnája is. 50k körül van, plusz kell hozzá egy erősítő / külső hangkártya, amit egyébként most is megvettél, csak a Centurion-nal együtt.

Kifejezetten gamer fejesben nem nagyon láttam még cserélhető kábelt.
Amivel még jól tudsz járni, ha lejjebb jösz árkategóriában. Egy 25-30k-s fejesnél nem fáj annyira, ha cserélni kell 2 évente. (rossz esetben) Ebben az esetben mondjuk HyperX Cloud 2 (Nagyon sokan dícsérik), ilyesmi.

Egyébként ha beviszed egy szervízbe, vagy ha van forrasztós ismerősöd, akkor meg tudja ám javítani a tönkre ment fejeseket.
Ezt a videót látva elgondolkodtam picit, hogy ba@ki mennyit spórolhatnék.:smiley:

1 Like

Garanciális még a fejesem csak nem akarok vele tovább kinlódni hogy félévente vissza küldjem és egy hónapig kínlódjanak vele . Egyébként magamnak is megtudnám csinálni elektronikai technikus a szakmám :slight_smile: . Esetleg wireless fejesre akadna valami tipped?

Nem, sajna nincs. Folyamatosan nézelődök, de asztalihoz még nem gondoltam vezeték nélkülire, így nincs kiszemelt. :smiley: Amúgy szinte az összes gyártónak van, de nem egyszerű a választás.

1 Like

Az Alienware AW988-ról esetleg vélemény vagy valami infó ? én azzal szemezek most és ha nem lesz más hétfőn már rendelem is :slight_smile:

Én is nézegettem, de én attól tartanék, hogy egy wirelless fejesnek nem lesz akkora a teljesítménye. Nem vagyok nagy hangtechnika szaki, de a vezeték nélküli fejeseknél pl folyamatosan azt látom, hogy 20k mhz-nél nem megy fentebb.
De egyébként biztos nem szar és az alapvető igényeket tuti kielégíti.

De inkább nem is mondok hülyeséget, majd a nap folyamán jön valaki jobban hozzáértő.

1 Like

köszönöm a segítségedet :slight_smile: Igen Bly is azt használja azért gondoltam hogy nem lehet rossz bár engem is zavar hogy lehet csak a szponzoráció miatt :confused:

Hát igen, a streamek jobb oldalán elhelyezett ALIENWARE felirat azért árulkodó. :sweat_smile:
Nem titok egyébként sem nála, elszokta mondani h nagy támogatója, persze ettől függetlenül lehet jó a fejes.

1 Like

na igen meg ugye minden más is alienware neki

1 Like

Szia.
Bár én se vagyok hozzáértő a témában de nem ajánlanék wireless headsetet gamingre. Egy Steelseries Arctis 7-es fejhallgatót használtam huzamosabb ideig és egyáltalán nem nyerte el a tetszésem így ezt nagyon nem ajánlom.

Ha a cserélhető kábel megoldás szóba jöhet akkor esetleg a Sennheiser Game One opció lehet. Épp a héten vettem egyet az Alza akció miatt és azalatt az egy nap alatt ameddig tudtam most használni szinte tökéletes volt számomra.

2 Likes

Nem egy mai darab, de Astro A50 nekem bejött. :slight_smile:

https://youtu.be/rhcOsTm5Gv8

1 Like

Ő lesz a barátod:

https://hu-hu.sennheiser.com/gaming-headset-wireless-gsp-670

1 Like

nekem is Asus fulesem van es mar csereltem a kabelet ugyan ezen okok miatt. Szimplan borzaszto anyaggal dolgoznak, faszan mutat meg minden, de egy szar az a kabel.

1 Like

Köszönöm Mindenkinek a segítségét :slight_smile: