Wish - A szórakoztató vásárlás vélemények

Ha jó telefont szeretnél, akkor néha muszáj a zsebbe nyúlni. Mivel a neten rendelt Wish-es ternékek néha nagyon messziről jönnek, abból kiindulva sem vennék műszaki terméket. Vagy pedig várj a váltással, mert ahogy csökken a termék népszerűsége, kissé alább vesznek az árakból valamennyit :slight_smile:

Igen, de amire lejjebb menne az ára addigra meg kijőn valami sokkal jobb és akkor már ugye a kisértés változik! :smiley:

Nem vagyunk egyformák. Pl. nekem bejön az Iphone, de a Samsungommal meg vagyok elégedve tökéletesen. Sosem arra mentem, hogy milyen egy telefon, hiába csalogatja a billentyűzeten az ujjaimat :smiley: Ha megvan minden benne, amire szükségem van, akkor egyhamar nem veszek másikat. Amire az S4 minimet megvettem, addigra kijött az S5. Szóval nem szoktam elsietni :slight_smile:

Meg arra is figyelj, hogy áfa + vám még kerül a telefonra így már nem biztos, hogy annyival kedvezőbb lesz. Számolgass előtte mindenképp ! :slight_smile:

Személy szerint nem ajánlom, hogy valami komolyabb eszközt vásárolj Wish-en :slight_smile: Ha már ilyenre adod a fejed, akkor inkább e-bay, amazon, és barátai inkább :slight_smile: sokkal megbízhatóbb és jobb :slight_smile:

Én rendszeeesen használom. A következőek a tapasztalataim:

1. A műszaki cikkek silány minőségűek, nem éri meg onnan rendelni.
  2. A ruházati cikkek nem rosszak, de méretben érdemes mindig egyel nagyobbat rendelni, mint ami kéne, mert úgyis kisebb mint amit írnak.
  3. Apróságok, pl bögre, ételtartó, ruhaszárító csipesz, azokkal soha nem volt gond.

A szállítási idő nagyon változó. Volt amit 2 hét alatt megkaptam, volt ami 2 hónap alatt jött meg.
Az egyik nagy pozitívuma az, hogy a pénzvisszafizetésnél nem szarakodnak. Ha nem jött meg valami, akkor szó nélkül visszafizették. Ha silány minőségű volt akkor lefotóztam és visszafizették.
Bevallom volt olyan termék is, amin nem vllt követési szám, így visszakértem az árát, úgy is, hogy megérkezett. Azt is visszautalták :smiley:

Kb. ennyi a lényeg. Apróságokra érdemes használni.
Remélem tudtam segíteni. :slight_smile:

@TheRealWormGod Jól írtad le :wink:

Illetve még az is probléma, ha veszel egy telefont kintről és valami baja van, akkor hova viszed a garancia miatt? :smiley: Nem az átvernek a telóval és téglát kapok a bajom, hanem az, hogy mire ide ér 1 hónap alatt, túl sok helyen megfordul a telefon, vagy bármilyen műszaki cikk :smiley:

Köszönöma válaszokat, rendesek vagytok, és jó érvekkel jöttetek! :slight_smile:

Bármikor segítünk. Egy nagy család vagyunk :slight_smile:

Üdv,én még csak tegnap regisztráltam.A Maestro kártyát nem fogadta el, pedig a felsoroltak között volt.Ezért regiztem nagy nehezen a Pay palra, bár angolul nem tudok…:frowning: azért mégis sikerülhetett,mert jött a visszaigazoló email,hogy a rendelés feldolgozása folyamatban, és ebankomba belépve, zárolva volt a megrendelés összege…Több kérdésem lenne.Egyszerre érkeznek a termékek?6db ot rendeltem.Bejelöltem sajnos, hogy sms értesítést is kérek.Utána láttam, lehet hogy fizetős. Most már küldözgetik a sok smt mindenről, és levonják a feltöltőkártyámról a díját?nem tudom, hogy lehet ezt lemondani…? Nekem miért nem vont a Pay pal 400 ft os díjat,amiről írják, hogy utána visszautalják…?Valóban nem mindig fogadják el a Maestro kártyát fizetésnél? Köszönöm.

Nagyon sok haverom használja ezt az appot , van olyan is közölük aki kimondottan a hibákra megy rá. Srác rendelt egy bluethoth-os hangszórót aminek egy kis nyomódása volt a hangszóró rácsain( kb 1 milliméter ) és olyan szögből fényképezte le a terméket ,hogy nagyjából lehessen látni ,lefotózta és visszakérte az árát. Terméket nem kellett visszaküldeni és így ingyen volt :smiley: Ugyanez a srác rendelt pulcsikat magának és a munkatársaimnak , kértek 3 L-es méretűt és egy M-est küldtek helyette 4db L-est . Visszakérte az árát mert rosszat küldtek ki és meg is kapta :smiley:

Nekem nagyon sok ismerősöm ajánlotta, így kíváncsiságból ránéztem. A főoldal ajánlásai között böngésztem minden kategóriába, amikor rátaláltam egy igazi gyöngyszemre! Egy “High quality Mini USB 3.0 USB Flash Drive 2tb Tiny Pen drive USB Stick Pendrive”!!!,
Igen, jól látjátok, 2TB kapacitás és mindez 3400Ft-ért kapható, habár 89% kedvezménnyel, ez fontos! (Illetve a képen látható eszközön egy 128GB felirat látható)
Nekem ez az oldal megbízhatóságáról mindent elárul.
Bár gondolkoztam rajta, hogy puszta kíváncsiságból megveszem, majd visszatérítem a pénz, mert nem azt kaptam, amit kértem, ha pedig valami csoda folytán mégis ezt kapnám akkor pedig még bocsánatot is kérnék tőlük :smiley:

Én adtam neki egy esélyt, rendeltem két pólót, kíváncsi leszek mi sül ki belőle :smiley: Még nem érkezett meg, de majd jelzem a tapasztalatokat :smiley:

Geek is úgyan az. Én rendeltem már csomó mindent ezen oldalakról. Vettem egy okosórát anyámnak, nem tetszett neki. Írtam a Wishnek és mondták, hogy visszaküldéshez küldjek róla fotót a termékről. Elküldtem, majd nemsokra jöt az email, hogy “Nagyon sajnáljuk blabla… Terméket megtarthatja és a pénzt visszautaljuk Önnek”.
Így is történt. Pl.: Egy 256 gb 3.0 USB pendrive, ami telefonra is csatlakoztatható 1000-2200 ft kiszállítással, hol veszel ilyet itthon ennyiért? Sokkal drágábbak.

Nekem már ott nem tetszik az egész hogy regisztráció nélkül még a kínálatot sem tudtam megnézni. Egyik ismerősöm kért meg hogy rendeljek neki onnan, mert nincs paypal-ja és a bankártyájával sem tud onlinve vásárolni (Maestro kártyája van).
3-4 farmert meg egy mackó nadrágot rendelt, kb. 20K forint értékben. Mindent külön csomagban. Hát a minősége elég gyatra, szerintem nem teljesen egyezett a termék képével. Mondta neki hogy nem kéne innen rendelni, de ő mindenképpen erősködött, aztán ráhagytam, ő pénze. Nem tudom hogy egyáltalán horja-e ezeket.
Amint megérkezett minden töröltem is a felhasználómat, előtte megváltoztattam minden személyes adatomat valami kamura. Én maradok az Ebay, Amazon, Gearbest, Aliexpress és társainál. Azok számomra egy fokkal átláthatóbb.

Nos, én rendeltem tőlük eddig egy mikrofon állványt (asztali) és egy párnahuzatot. Mind a kettő megjött. A huzat kb. 3 napot késett és visszakaptam a teljes árát, de a termék megérkezett. :slight_smile:

Sziasztok!
Remélem még olvassa valaki ezt a bejegyzést…Nos, évek óta rendszeres vásárlója vagyok a wish-nek, egészen mostanáig. Ugyanis pár nappal ezelőtt kaptam egy emailt a wishtől, hogy erősítsem meg a kérésemet, miszerint szeretném megváltoztatni a fiókomhoz tartozó email címemet…természetesen nem erősítettem meg, mivel én nem kértem ilyet. Azonnal megpróbáltam belépni a fiókomba, de addigra már azt írta, hogy ilyen email címhez egyetlen fiók sem tartozik…Ezt követően kaptam a következő két emailt, amelyben megköszönték, hogy rendeltem egy női versace parfümöt és egy férfi táskát. Feltörték az oldalamat, szerencsére vagy nem szerencsére csak 20ezer forint összeget vásároltal le, mert azonnal letiltattam a kártyámat. Az én hibám, hogy felelőtlenül hagytam az oldalon a kártyaadataimat (korábban minden rendelés után töröltem), de akkor is hogy lehetséges ez? Ha nem veszem időben észre, lehet egy fillér sem maradt volna rajta…Rengeteg emailt hagytam már a wish ügyfélszolgálatnak, de egyelőre csak annyi választ kaptam, hogy várjak türelemmel. Volt már valaki hasonló helyzetben? Tanácsokat is szívesen elfogadok, hogy mit lehet ilyen helyzetben tenni (azon kívül, hogy naívan ilyen adatokat nem adunk ki másnak). Köszi!

Én egyszer rendeltem még innen, egy üvegfóliát, illetve egy telefon tokot. Nos, olcsó volt tény, de hogy a Xiaomi Redmi Note 5A-n mióta van ujjlenyomat olvasó nem tudom(a tokon az olvasónak van egy lyuk, a képen nem volt), illetve az üvegfólia egy Iphone telefonra jött meg(persze 72-es betűmérettel fel volt tüntetve a csomagoláson hogy: “XIAOMI”), nem az jött, amit rendeltem. Ellenben az Aliexpressel, ahol egyszer rendeltem még egy 6000 Ft-s egeret, ami megjött normálisan, ez volt kb. 3 éve. Mai napig is használhatnám(magamtól cseréltem le), nincs semmi baja. De az biztos, hogy Wishről nem rendelnék semmit még egyszer az is biztos. (Plusz sztori a Wishről: Édesanyám műköröm köveket meg ilyen bigyókat rendelt, elvileg “egy csomagban”. Három hónapon át minden héten kb. érkezett egy darab kis cucc, darabokban jött, de nem is minden része…)

@evacs1 Jó, hogy mondtad, kitöröltem én is. Nem szeretnék problémákat. Egyébként ilyen problémát még nem tapasztaltam.