Wish - A szórakoztató vásárlás vélemények

Eddig én se gondoltam volna, hogy ilyen megtörténhet, és úgy néz ki, hogy az ügyfélszolgálat szarik rá. Hiába írok…

Szia,nekem volt.Egyből írtam az ügyfélszolgalatnak,akik készségesen válaszoltak,hogy ez nem az ó hibájuk,hanem a fizetési szolgáltatóé,ahol már többször is előfordult ez az eset,de mivel látják,hogy nincs mögötte valós rendelés,vissza utalják max 30 napon belül. Nekem két napon belül rajta volt a számlámon :slight_smile:

Most mi van? Hol kell egyáltalán beírni a bankszámlaszámot és ha már itt tartunk,hogyan törölhetem? :wink::blush::blush:

még mindig vársz a pulcsikra? :roll_eyes:

A profilnál vannak a beállítások.

Fizetési beállítások után ez kell, hogy fogadjon. Ott van mellette az opció, hogy törlés.

Nekem törölve van :slight_smile:

Kedves airlady,köszönöm a választ.Ahogy nézem nekem ott csak a postacímem van,valamint a számlázási adatnál a következő :‘Fizetési adatok megadása a Pénztárnál’. Akkor ezek szerint nem kell törölnöm semmit ugye?

Ha beállítod neki, akkor megjegyzi. Egyébként nem. A te esetedben csak fizetéskor, így van :slight_smile:

Hát ja sajna nem jöttek meg :smiley: de már a pénzt visszakaptam… úgyhogy nincs probléma.

Amúgy ilyen csúszással jöttek már cuccaim. Lemondva róluk visszakértem a pénzt. Erre rá pár napra megjött minden.

Én a wish-ről németben rendeltem egy kabátot kb másfél éve. A kiszállítási díj se volt magas, lényegében elégedett voltam a szolgáltatással, csak annyi bajom volt, hogy az xl/xxl méretű kabát kb M-es méretűnek felel meg.

Sziasztok,ha azt gondolnám,hogy egyedi problémával küzdök,nem kényszerülnék írásra.Bízom benne tehát,hogy valakinek van tapasztalata a következő eseményekről: Három napon keresztül minden nap adtam fel rendelést (8,9,10). Két termék 7 ill.8 napon belül megérkezett a többi egyszerűen megállt a követési adatok szerint a 12.ei és 17.-ei idő intervallumban.A termékek beérkezési határideje december közepe,de én elkezdtem aggódni.

A másik,több terméknél is,hogy repülőre tették,azonban a járatszám szerint az a gép Shenzhenböl Szöulba megy (Kínából Koreába )

Elképzelhető hogy ez egy rendszerhiba,vagy direkt kivárják a határidőt?

Válaszokat előre is köszönöm :slight_smile:

egész jó ötletet adtál.Így rengeteg termékhez juthatok hozzá ingyen D

Ilyen esetben visszaküldöm, ha már baki történt.

én se komolyan gondoltam amit írtam,csak poén :slight_smile: nem is lennék képes ilyenre,pláne hogy még mindig nem mozdultak a megrendelt termékeim :hushed:

Kitartás!

Sziasztok
Új vagyok itt de szeretnék én i rendelni kisebb dolgokat a wish-ről.
Játékot érdemes rendelni gyerekeknek legót távirányítós autót?
Az is érdekelne ha nem jön meg a termék akkor kinek kell írni?
Magyarul lehet e írni vagy csak Angolul?
Köszönöm szépen a válaszokat.

A wishről senki ne rendeljen átverés az egész!!! Beszedik a pánzt és nem küldenek semmit!!!

Előfordulhat, hogy nem érkezik meg valami, de nekem eddig mindig megérkezett amit rendeltem. Mondjuk sosem rendeltem onnan nagy dolgokat.

Sosem volt gondom, amikor Wishről rendelek. Esetleg csúszások megesnek. Ha ilyen problémád van, akkor kérj visszafizetést. Szó nélkül visszautalják.

Sziasztok!
Rendeltem 2 pólót a wish-ről majd mikor kibontottam a csomagolást meglepődve láttam hogy csak egy volt benne! Természetesen az ügyfélszolgálaton megreklamáltam! Válasz:
Kedves Janos,

Köszönjük válaszát és a feltöltött képet. Nagyon sajnáljuk, hogy hiányos csomag érkezett meg Önhöz.

Nagyon sajnáljuk, azonban a visszatérítési folyamatot nem tudjuk elindítani hiányos csomag indokkal azokban az esetekben, amikor a csomagon egyértleműen látszik a csomag tartalma és a termék súlya. Az Ön által feltöltött képen ez “tshirt*2” 0,3 kg, mely nagyjából megegyezik két darab termék súlyával.

Azt javasoljuk, keresse fel a postát illetve a kiszállító céget, hogy ők adjanak tájékoztatást az esettel kapcsolatban, mivel feltehetőleg a a szállítás folyamán tűnt el a csomag tartalma.

Elnézést kérünk a felmerült kellemetlenségért, és őszintén reméljük, a jövőben nem fordul elő hasonló szituáció.

Üdvözlettel,
Lilla
Wish Team

Tehát ha a cimkén az szerepel hogy 2 az 2 és szállítás közben tünt el belőle az egyik!? Egy teljesen lezárt műanyag csomagolásból amin rögtön meglátszik ha valaki kinyitja!
Természetesen újból megreklamáltam! Válasz:
Kedves Janos,

Köszönjük visszajelzését! Véleménye fontos számunkra így sajnálattal olvastuk tapasztalatait. Habár mindig igyekszünk a vásárlást a lehető legkellemesebbé tenni, úgy tűnik, ezúttal nem jártunk teljes sikerrel.

Biztosítjuk róla, hogy visszajelzéseit továbbítjuk csoportunk felé, hogy a jövőben elkerülhessük az ehhez hasonló kellemetlenségeket.

Még egyszer köszönjük, hogy a Wish-t választja, és reméljük, hogy a legközelebbi rendelése sokkal pozitívabb élményt nyújt majd.

Üdvözlettel,
Fanni
Wish Team
Mindenki vonja le ebből a megfelelő következtetést!
Remélem más nem fog így járni!