Wish - A szórakoztató vásárlás vélemények

Ez valóban így van. Idehaza is ugye bármikor emelhetnek árat a boltokban és, ha 500-ért volt kirakva valami és az másnap 1000 forint, vagy még aznap, akkor egy szavad sem lehet. Az elblokkolás is más tészta, ha például 500-ért van kirakva, de a kassza másképpen viszi. Ha a visszaszámlálásig nem nyomsz rá az adott termékre, akkor valóban annyiért már nem tudod már megvenni. Bármit visszafizetnek, amit nem szeretnél, vagy nem érkezett meg a postával. Visszafizetésem már volt és 1 nap alatt megkaptam. Az Ebay macerásabb, mert a válaszra is várnod kell 24-48 órát, hogy egyátalán írjanak. A Wish kicsit gyorsabb. Összességében szeretem a Wisht :slight_smile: Remélem segítettem.

Igen , köszi szépen! Nekem dúrva, hogy az i dő lejárta előtt kifizetem és a kosárba min.3000Ft-al több van a vásárolt értéknél és persze ennek arányában növekszik a szállítás is Még akkor lemondhatom, rögtön visszatérítették, de azért vásárolok mert tetszik a termék. Szerintem ez a totál lehúzás. Ezt azért még provokálom amig elfogadható választ nem kapok.

Írtál ezzel kapcsolatban a Wishnek is?

Egyébként a magyar kereskedelembe az a trendi>annyiért kell kapnod a terméket amennyi a polcon ki van írva. Keményen reklamálsz vissza kell hogy fizessék a különbözetet.

Igen írtam a Wishnek> ˇválasz : túl léptem az időt! Sajnos bizonyítani nem tudom, hogy időn belül voltam:hot_face:

Ez inkább a fogyasztóvédelem miatt van így, de igen, igazad van :slight_smile:

Legalább visszakaptad :slight_smile:

Igen!..ez is pozitivum… sag shon. Köszike.

Igazán nincs mit.

Szia mindenkinek! Akit érdekel a téma. Elboldogtalankodtam az ügyfélszolgálattal és sikerült ár különbözet ügyben kiderítenem, hogy a piacon megjelenő ár miért változik a kosárban miért nem annyi amennyiért meghírdetik.

. Nekem még mindig nem teljesen tiszta, mert végig padálozam>méret-szin oda-vissza 80%-ban igazolódott… de most már tudom legalább mire kell figyelni. Remélem segítettem.

k%C3%A9p

Hagy kívánni valót!

Ők csak forgalamaznak. Ebben igazuk van. Az eladók szabad kezet kapnak.

Üdv!

2017 óta rendszeresen vásárolunk feleségemmel a Wishről, én nem tudok rosszat írni róla. Mára ez lett az elsődleges platformom.
Ami a legfontosabb: A megjelenő kép és szöveg a találati listában csak figyelemfelkeltő sok esetben! Az eredeti ár szintén csak mese, kell egy kis intelligencia a külföldi webshopokhoz. Igen, van, hogy a postaköltségben van elrejtve az ár egy része, egyszerűen így kell nézni és kész. Az ingyenes termék és posta pedig tényleg az. Cserében van az esetenként egy hónapos, vagy akár hosszabb megérkezési idő. De ez minden kínai webshopnál így van.

Vszont mindig, minden információ le van írva a Leírásban! El kell olvasni értően! Olyannal még sosem talákoztam, hogy ott valótlanság lett volna. A fotók is kiválóan bemutatják a termékeket. Persze angolul tudnia kell valakinek a környéken.
Ha hibás terméket kaptunk, vagy nem jött meg, mindig visszatérítették. Sőt, egy esetben akkor is megkaptam, amikor kicsúsztam az időből. Jobb magyar nyelvű ügyfélszolgálatuk van, mint sok helyi magyar boltnak.
Pl. ma érkezett meg egy fitness karkötő, ami a leírás alapján IP68-as védettségú, azonban a dobozon csak IP67 van. Ezt jeleztem, de ezen kívül kiválóan működik a cucc, nem kértem semmilyen vissaztérítést. Ehhez képest nem telt bele negyed óra, visszautalták a vételárat. Pontosabban wish pénzben kaptam, merthogy nagyrészt abból fizettem, ugyanis az előzőleg más eladótól rendelt fitness karkötő nem jött meg, így abban kértem a visszatérítést. De a különbözet is megy vissza a kártyára, amivel fizettem.
Szóval nekem kiváló tapasztalataim vannak a Wish-el, csak ajánlani tudom.

Vásároltam Wishről nagyon sok dolgot telefont többet amiből egy jó,pénzt visszadták, retikülöket melyből egy nem volt jó,pénz vissza, ruhanemű borzasztó rossz minőség zéro SD kártyák jók pendrive nem kompatibilis, utána kezdődtek a bonyodalmak, nem érkeztek meg a termékek,és nem adták vissza a pénzt.Azt irták incorrect vagyok, de miért? Látatlanban vásárolok bukok mindenen,használják a pénzem, de nem kapom vissza.Most sem jött meg 2000 Ft termék, pénzt nem adják vissza.Inkorrekt banda nem érdemes velük foglalkozni.Itthon elmész bárhova,sokkal jobb cuccot veszel,ha kell cserélenek, ha kell pénzt adnak vissza.Senki ne vásároljon a Wishről Csali

Az egész egy átverés, ha valakinek még nem tűnt volna fel…