Witcher 1-2-3

Jó lenne :slight_smile: Szerintem a Witcher game-ek egy említést minimum megérnek :smiley:

1. részt kipróbáltam, nem tetszett. A harcrendszer nagyon gáz volt.

Nem tudja esetleg valaki, hogy a könyv sorozat utolsó részét, a Lady of the Lake-et hol lehet megvenni ebook formában (angolul)? Kerestem, de sehol sem találtam.

Mostanában ugrottam neki a Witcher játéknak, és annyira megfogott belőle egy karakter (imádok spoilerezni, mert nem szeretem a meglepetéseket), hogy muszáj volt készítenem róla egy aláírásképet egy másik fórumra. Szóval aki esetleg szintén imádja, annak csatt egy sign:

Jó, hogy lett valami ebben a témában és ezáltal megtaláltam ezt a petíciót. Hallod, ez tényleg jó ötlet. :smiley: Csak gondolj bele. Witcher 3-ban végigmehetnél szépen folyamatosan az egész játéksorozaton. Kaer Morhen megtámadása után elindulnál Vizimába, odafele és ott elidőznél egy csomó időt, átmennél a mocsárba és felfedeznéd az egészet. Vissza Old Vizimába, majd megcsinálsz mindent, stb, stb és cutscene, a Witcher 2 története, meg így tovább. Különféle döntésekkel, nagyon hosszú időn keresztül, szinte folyamatosan. Milyen jó lenne már Witcher 3-as harcrendszerrel végigmenni az összes játékon. Aaa te, sok dolog összejöhetne belőle. Abban is biztos vagyok, hogy ebből legalább egy 200-300 órás játék összejöhet, hogyha megcsinálsz mindenhol minden fő-, illetve mellékküldetést, minden kérdőjelet megkeresel és hasonlók. Tényleg jó ötlet lenne. :smiley: