TheVR Fórum

Witcher 3 segítség

Hello,
Tudnátok segíteni, egy glitch miatt nem tudom megszerezni a Haladó Macska nadrágot.
Mit lehet tenni?
video: https://youtu.be/r4z6KmqiTqo

Régebbi mentés betöltése.

Nem fogok több száz órát vissza menni.

Nem használtam semmilyen mod-ot, azt se tudom hogy kell, eredeti steam-es a játék.
itt a glitch leírása:

Ha ezt megcsinálom lesz bármi gond?

Teljesen elakadtam itt:
Nincs olyan könyvtáram, ha a steam-esbe írom nem történik semmi /tuti vmit rosszul csinálok/

Azt írja szedjek össze mindent… mi mindent?
Nekem egyenlőre a nadrág van, semmi más.

Úgy látom ez a játék is kuka. Örülök, hogy bele raktam több száz órát a semmiért.

Sztori játékokat érdemes gyakran menteni.

Szedj le egy mentést a netről és meg van oldva.

Rengeteg mentésem van, de sehol sincs nyitva.
Tehát előlről kellene kezdenem a játékot. /erre írtam/

Leszedni egy mentést? Ennél a játéknál?
Ez nem egy szálon fut.
Térképek mind felfedezve, 90% meg is csinálva a térképeken…stb
Tehát ha újra kezdem az ugyanaz.

Próbáltam amit a linken írnak , ott a videó is a hogyan kell, de nekem nincs olyan könyvtáram, mivel steam-es, és a steam-en belül sincs.

Érdekes, mert a GOTY vettem meg, de nem azt írja a steam. Csak sima wild hunt-ot ír. Viszont a kék küldiet is tudom csinálni, az viszont dlc, és nem vettem dlc-t.

Ha elmész abba a házba a közelbe ahol megölted azt a “Kurafit” (tetovált-ronda embert) Ciri miatt, annak a pincéjében elméletileg át tudsz menni a nadrág tervrajzához. Vagy debug console.

1 kedvelés

Nekem is volt ezzel gond. Felvettem a terv rajzot de nem adta be. Korábbi mentés betöltése után sem. Én moddoltam bele konzolt és manuálisan odaadtam magamnak a terv rajzot így a mellékküldetés is meglett. Szó szerint nincs olyan játék amibe ne lenne 1-2 apróbb vagy nagyobb hiba. Ezért kukázni szerintem butaság. A sztori többet ér mint egy armor szett.

1 kedvelés

Ezt szerettem volna, amit írtál, de nem tudom hogyan kell.
Nagyon örülnék, ha tudnál segíteni benne.
Steam-es verzióm van és fogalmam sincs, hogy tudom beírni, hogy meg legyen.

Széljegyzet, csak az én nézetem semmi több:
Csakis light páncélt viselek, alig vártam, hogy megszerezzem a macska páncélt, az összeset le akartam kraftolni, még ha nem is használom.
Engem nem igazán érdekelnek a játékok fő küldetései, mindig valami marhaságot találok ami érdekel és azt hajtom. Ezért vagyok a játékban a főküldetés elején /12-es szintű küldik/ , míg 34-es ellenségekkel harcolok, és 26-os szinten vagyok.
Engem a térkép kinyitás, felfedezés, ruha/fegyver készítés, ezek érdekelnek , a többi uncsi.
Menj ide, menj oda, beszélj itt, beszélj ott…uuuuncsiii Mérföldek szaladgálása, és uncsi dumák halmaza.
Ezért lenne fontos az a nadrág, mert anélkül a játék nekem véget ért. Ha egy hiányzik, akkor úgy se tudom megcsinálni, akkor meg minek az egész.

Csak kérdés:

Ha megcsinálod, ergo eléred a célod, akkor nincs vége? :smiley: Mit csinálsz utána?

Mi az amit nem tudsz megcsinálni e nélkül?

2 kedvelés

Ezt a videót ajánlom.

Kinyílt, egy küldetés miatt volt zárva, Kurafi küldetés.

meteoric87: Ha elérem a kitűzött célom a játékban, törlöm a játékot.
Pl Far Cry 5 térképet kinyitottam, minden pontot felszabadítottam, vicces mellék küldiket megcsináltam, fullra fejlődtem…de a fő küldiben talán a 2ik családtagot kinyírtam, mert kötelezett a játék, de a 3ik at már nem, töröltem a játékot. A fő küldiben sehol se tartottam, és nem is érdekel.
A fő szál borzalom volt.
Míg a 3 és a 4 fullra kitoltam, mert ott a főszál is jó volt. A 4 et vagy 4szer kitoltam fullosan /mellékekkel mindennel/

De rengeteg ilyen játék van. A fő szál általában uncsi nekem, a térképen bolyongás, valami idióta cél elérése /wtcher3 pl összes witcher ruha, kard elkészítése, kérdőjelek, térkép…

Én így szeretek játszani. Épp ezért találok rengeteg hibát, mert sohasem a kijelölt úton megyek.

Érdekes hozzáállás. Nem igazán tudja az agyam kirenderelni,hogy a célkitűzés mellett miért nem fér el a fősztori. Megelőlegezni egy történetre az unalmas jelzőt számomra érthetetlen. Én például a witcher 3-at kimaxoltam minden téren. 320 óra környékén ha jól emlékszem. De szíved joga ha te így szeretsz játszani. Na de ha beadta a küldetés után akkor jó. Probléma megoldva.

1 kedvelés

Ami fura, hogy a fejlesztők se tudtak segíteni, pedig bekérték a mentésemet.
És agyaltak, hogy mi lehet a hiba.
“Thank you for reaching out.
That’s a weird issue. Have you perhaps transferred your save files between Switch and PC?”
Nagyon-nagyon segítőkészek voltak, pár óra alatt válaszolgattak oda vissza.
Megírtam nekik is, ne agyaljanak :smiley:

Játék stílusom: nem te vagy egyedül aki nem érti :smiley: A párom se így tolja, és ő sem érti, csak már tudja, hogy valami idióta helyen császkálok :smiley: :smiley: épp beakadok, lehetetlen helyre felbug-olok, mert onnan szét kell nézni…fontos :smiley: :smiley:

Félreértesz szerintem.

Arra akartam rávilágítani, hogy ha már csak ez hiányzik a “törlés” előtt, akkor nem mindegy, hogy a megszerzése előtt, vagy utána törlöd a játékot? :smiley:

De a lényeg hogy megoldódott.

1 kedvelés

Azért nem mindegy, mert akkor elbuktam a játékot.
Mintha más pont a vége előtt abba hagyná, és törölné.

Ott annyi a különbség, hogy “normál” esetben nem tudod meg a sztori végét, ami egy konkrét dolog.

Itt meg nem lesz meg egy nadrág… ha meglesz sem történik semmi.

1 kedvelés