[World of Tanks] Pajtás kereső

Sziasztok! @bendeguse @thommasb Jobb esetben Jan. 23 rosszesetben jan 26.-a után szabad vagyok én is. Szívesen csatlakoznék. Most lett meg a tier 8 TD de tier 4-8 közt van több fajta járgány is. :smiley: A nevem szintúgy kispili96

Jagdpanther II

Hát te aztán nem választottál egy könnyű ágat az elejére :smiley:

@thommasb @kispili96 Én is a jagdpanther II -es ággal szenvedek,most tartok a jagdpanzer IV-nél, a 7.5 cm-es pak42 L/70 löveggel. Lassan ,de megy! Mellette lévő ágon meg a Nashorn-t vettem meg végre 24-én :smiley: Na azzal játszani stockosan nekem felér egy kínzással. :persevere:

A St.Emil sem lesz jó, még fullos gunnal se :confused: rá kell készülni lelkileg nagyon

@bendeguse @thommasb Hát igen nem egyszerű ág :smiley: Viszont pontos gépek. Muszáj voltam farmoló tankot is nyomatni mellé mert kellett a pénz :smiley: Fiatal voltam kellett a pénz. Az O-I ág jött be ilyesmi célra.

Sziasztok,

Faceit-hez keresek játékosokat. Minimum wn8: 2000

Szinte minden nap este, kb. 17 órától.

7v7, tier 8. A wotban goldot és tankot, ruházatot, hardvereket lehet nyerni, de ahhoz pontokat kell szerezni.
Egy jó csapattal akár heti 3-5k gold-ot is össze lehetne szedni.

Sziasztok. Ligt tank. Tetszik ez a game play? ez még 1.0 elötti.

Sziasztok! :slight_smile:
Nem annyira régen kezdtem el WoT-ozni, 4-es, 5-ös tankjaim vannak. Nem vagyok a legjobb benne, sőt még a rossz kategóriába tartozok (piros WN8). Ha esetleg lenne valakinek kedve velem fejlődni, vagy csak egy kicsit segíteni nekem, esetleg akinek 10-es tankjai vannak az kisebb szintben tudna játszani szakaszban velem.
Ha valaki szívesen játszana velem, akkor csak írjon.
Üdv: Cukorka :slight_smile:

Tier V-tel szoktam gunmarkozgatni, ha gondolod baranyaitamas1 névvel megtalálsz a játékban. Van egy külön discord is amit páran használunk (kemény 3-an), ha oda feljössz ott tudunk dumálni is, ott csak wotos szobák vannak :slight_smile:

Szia kedves Tamás! Mindenképpen felnézek majd a discordra. Esetleg meg tudnád adni a címet? WoT-ban pedig az este folyamán bejelöllek. Addig is további szép napot!

Ha fent leszek meg tudom adni (privátban elküldöm majd), csak így vizsgaidőszak előtti utolsó hétre van még mit tanulni, aztán addog kénytelen vagyok szüneteltetni a játékot :smile:
Szép napot neked is :slight_smile:

Rendben! Sok sikert a vizsgákhoz. Aztán majd az eredményről is számolj be! :wink:

:hungary:

[HUNSS] Hungarian Snipers
:hungary:
Ha esetleg klánt keresel írj rám itt vagy steamen (tekulics12)

:video_game::hungary:

Üdv harcos társak!! Akinek kedve támad egy kis szakaszozáshoz az nyugodtan keressen fel engemet (a nick nevem: benkuvasz). Tankokat tier3-tól tier6-ig tudok hozzni.