World of Tanks

Sziasztok!

Nem nagyon találtam ezzel a játékkal kapcsolatban aktív topikot,de azért szerintem elég sokan játszunk vele,úgyhogy gondoltam nyitok egyet.
Ide jöhet minden játékkal kapcsolatos infó,videó,újdonság stb.

Kezdek egy saját videóval. :slight_smile:

1 Like

Csak pajtás-kereső van, de ez nyilván nem olyan jellegű topic :slight_smile: Ha lesz nekem is olyan gépem, hogy fel tudjak rakni videót YouTube-ra akkor majd osztok én is párat :stuck_out_tongue:

Kedvenc csatám eddig ez, ahol épp az utolsó másodpercben tudtam megölni az utolsó emberkét
http://wotreplays.eu/site/3167674

Király kör,grat hozzá!
Pont ennél a tanknál tartok a cseh ágon,lehet folytatom is.
A T57 amúgy nemrég lett meg,még csak 80 csatám van vele,de nagyon bejövős. :slight_smile:

Még egy király T57 kör.Vicces,hogy kb. ugyanaz mint az előző csak most El Halluf másik oldalról. :slight_smile:
Nemsokára meglesz amúgy az első gunmark,64%-nál tartok.

Összedobtam erről is egy videót:

2 Likes

Új szerzemény! :slight_smile:

1 Like

Előre is sajnálom az idegrenszered :smiley:
Papíron ez a tank szuper, gyakorlatilag bleeeeh :face_vomiting:

Edit: LeoPTA és Leo1 viszont jó lesz :slight_smile:

Gratula hozzá!

Köszi! :slight_smile:

Jaja,nem a legjobb tier 8 med az tuti.
Igazából nem annyira vészes,inkább TD-nek tekintem és úgy is játszok vele.Penje jó,baromi pontos a gun,gyorsan tölt,úgyhogy snipeolni elég jól lehet vele.Van amúgy egy CDC-m,ahhoz eléggé hasonló szerintem.

Első, remélem a jövőben a többi is meglesz :smile:

1 Like

Gratula!Nekem még nincs sajnos 3 gunmarkos tankom,a T29 áll 91% körül,remélem nemsokára összejön. :slight_smile:

1 Like

Obj.704-gyel is összejött egy igazán jó kör.
Sikerült is javítani a TD-15 küldit. :slight_smile:

1 Like

Holnap jön a maratoni játéksorozat kezdete, a nap elején befejezem az újabb 3. markot, aztán ha van kedvedek délután játszhatunk együtt :slight_smile: Lenne mivel fejlődni, Tier X-zel nem akarok játszani, mert fejlődni akarok :smiley:

Edit:

• Tiger II (Tier VIII) -> Fejlesztett modulokért
  • Strv 103-0 (Tier IX) -> Strv 103B-ért
  • T-34/100 (Tier VII) -> TVP VTU-ért
  • T-10 (Tier IX) -> Fejlesztett modulokért
  • T49 (Tier IX) -> Sheridanért
  • B-C 12t (Tier VIII) -> 13 90 és B-C 25t AP kéne
  • Chi-To (Tier VI) -> Chi-Ri-ért
  • Comet (Tier VII) -> Centurion I-ért

Egy laza Revo kör.
T55A afk volt,úgyhogy volt kb. 1000 ingyen dmg. :smiley:

@thommasb sikerült a 3. gm ? :slight_smile:

@nagymaty @thommasb ookay this is an other level… :smile: : Egyetlen tier8as tankomra,az is-3ra még nincsen meg a bl-9 se :smiley: nem hogy t-10…csak hatos tankjaim vannak :persevere: Nagyon lassan fejlődök…

Ha az általános beállításoknál beállítod, hogy minden csatát vegyen fel, akkor felveszi, és a játék mappáján belül a Replay mappába menti az összes Replay-t.

Köszi, tudom, csak nem láttam értelmét anno bekapcsolni és nyilván pont a jó csaták után elgondolkodom, hogy vissza kéne nyomni - ma megtettem :smiley:

Chi-Toval tudnék veled menni, meg ha van kedved az IS-3at húzni, akkor én vinném a B-C 12t-t, nem sok kell már a 13 90-hez :slight_smile: Ezt csak holnap, ma mentem 55 csatát, húúúúúú de ki voltam a végére :smiley: Crusader gunmark 83%, azt hittem ennél egyszerűbb lesz, hát mégsem. :expressionless: Na majd holnap :wink:

Edit: Na csak megvan a 2. mark is :smiley:

1 Like

Nyugi,mindenki így kezdi sajnos. :slight_smile:

Elszóltam magam, mert 87%-nál elakadtam :joy:

Hát nem egy álomkör, de a végén csak meglett… Elég sokat bénáztam vele

2 Likes

GG :smiley: De ha értelmét vesztette a crusaderezés,miféle tier V -ös tankkal fogsz jönni a t67-em mellé? :frowning: #kappa

1 Like

Stug IV meg Matilda BP van garazsba, de valoszinuleg M7-et fogom most markozni :stuck_out_tongue:

1 Like