World of Tanks

Na,első értelmesebb csatám M103-mal,E100 kapta rendesen. :smiley:

Csak meglett a a 8-as is :smiley:

Ez jó kis gép :stuck_out_tongue:

A fiúk most wotoznak Twitchen, nézzétek őket! :stuck_out_tongue:

Srácok!
Meg lehet majd szerezni “ingyen” az új olasz prém tankot.

Esélytelen hogy ennyit ott üljek… Ez NAGYON sok XP, ráadásul

Base experience means; bonus from the premium account or any other xp modifier (personal reserves, mission bonuses etc.) wouldn’t be included.

Hát én be fogok kockulni elég rendesen,azt hiszem! :smiley:

Megoldódott! Chromeba valamiért nem ment, Edgebe már tovább engedett.

Sziasztok,

Próbálok regisztrálni a játékba de a “Continue” gombon csak pörög és pörög a köröcske már percek óta… Ez normálisnak minősül?

312k XP, ha gyorsabban akarsz haladni akkor a Tier X hogy talán alapon hátha hamarabb átléped a “skill” feladattal, miközben az összes Tryhard majd lövi a prémet a tizes meccsben…

Kösz, de kösz nem. Esetleg egy ilyen 50-70%-nyi “kedvezmény” össze lehet lőni alacsonyabb tierben normál játékkal, már ha valakinek kell az olasz izé.

ezek szerint csak nem én vettem ezt észre… (gondolom az 5% prém lőszer/meccs az továbbra is menni fog… :D)

Mindenki Type 5 Heavyvel fog menni és szigorúan csak 5% prémium HE lőszert fog pakolni :smile:

Szerintem se, de legalább megint jól szétcsesznek valamit.
Az első 4 szintet megcsinálom, a felszerelésekért, de a többit hanyagolom szerintem

illetve a X-es meccseken a 268v4 felbukkanása szerintem csapatonként 4 lesz :smiley:

Ez tényleg beteg sok xp,ennyit kizárt hogy összegyűjtök :smiley: maradok t6- t8 ,just of fun :stuck_out_tongue:

Új hírek a maratonnal kapcsolatban.
Elsősorban azoknak lehet jó hír,aki majd meg akarja venni a tankot.
Minden szakasz teljesítése után 10%-kal csökken a tank ára.

Úgy is szoktatok kirakni ide csatákat, én jövök :stuck_out_tongue: Újra bocsi a low budget képért :smile: Tier V-tel még nem kaptam Radley-Walters medált :stuck_out_tongue:

E.:

Ú,de bírtam ezt a tankot régen.
Grat! :slight_smile:

Csak sikerült, hogy rohadna meg :smiley: I’m back :sunglasses:

Első csatában nem is rossz ^^

Troll ágyúval? :smiley:

Átlag meccs a jelenlegi kedvenccel. (Ja, és még csak a kiságyú van rajta)