World of Tanks

Hát néha nagyon-nagyon felcseszett, de troll ágyúval igen :smile:
4x mentem fel 94% fölé, mindig visszaestem 92 környékére mert nem akart ez a szar semmit eltalálni, ötödjére lett meg

T-10 jó tank? Megvettem de csak az Obj-tel jászottam amit mellé kaptunk, de a Tier X jól néz ki a képeken ami a T-10 után jön

szerintem ez az ág jobb lesz, mint a Obj. Ha választanom kéne a 257 meg e között, inkább a T-10. (természetesen ez szubjektív)

Emberek, sikerült mennem egy olyan sikeres meccset jagdpanzer IV- gyel, hogy a Wg felajánlott a meccs végén háromféle pakkra 50, 70, és 75 százalékos kedvezményt, utóbbinak nem tudtam ellenállni, és megvettem 2500 Ft- ért 3500 goldot, 30 nap prem tagságot, egy pz t 25-ös tankot, meg még személyes tartalékokat. Ez szerintem megérte , már csak a goldért is.
A kérdésem az lenne, hogy a Pz T 25 jó tank? Csak mert nem állok neki legénységet fejleszteni meg kiegészítőket venni rá, ha nem éri meg :slight_smile: Eddig ennyit tudok elmondani róla: nagyon baba egy tank :star_struck:

a választ te magad is tudod… mindig megéri :smiley:

nekem tegnap volt egy gyönyörű meccsem… T-10 Tier X-es meccs. Mentem a heavy sorra a egy WZ 111 1-5-tel. Jött egy Tiger II egy 110E3 IS-7… ment a csata, majd azt vettem észre, hogy a drága WZ tol hátulról… először azt hittem, hogy csak be van zoomolva, és nem lát, de nem… konkrétan kitolt mindenki elé. Mikor érdeklődtem, hogy mi a ******** ***** csinálta… közölte, hogy legalább tízszer ramolltam őt… értitetk. Nekimentem legalább tízszer.
Ezért érdemeltem ezt. Miután vége lett a csatának, gondoltam ránézek már a majomra… Na 23k meccs, 5600-as personal rating… ergo nem egy rossz játékos… csak ugye picit nagy az ego. Ja, és meccsen kill nélkül 1.2k dmg szedett össze… egy 111 1-5-tel… GGz. Gondolom a szuper WN8-án keresztül látta, hogy én egy átlag (alatti) játékos vagyok, majd jól megleckéztet… (ezért is bannolnám azt a fhost a játékból)
És akkor jött a csavar, gondoltam küldök egy ticketet a WG-nek ezzel kapcsolatba, hogy esetleg lehetne bannolni a srácot egy jó hónapra… na, nem tudsz nyitni ilyen irányú ticketet… jelentsed a játékban… aham… az sokat szokott érni…

Nekem tegnapelőtt volt egy ilyen meccsem az A-43 -mal 400 ft ért adott volna asszem 15 vagy 20 nap prémet, 2000 valamennyi goldot. Amúgy a pz t25 pont olyan mint a skoda t25. Szerintem nem olyan jó, bár az ágyúja jó. Ezt neked kell eldönteni. Amúgy én nem vettem meg az ajánlatot, mert én játékokra nem adok pénzt, ha nem muszály.

Innentől kezdve a többi már csak bónusz, szóval megérte

Azért 23.000 meccs után az sem túl sok, főleg hogy ha jól emlékszem a játszott csatákat is beleveszi

Semmiért nem bannolnak ezek :slight_smile: Még egy ejnye-bejnye sincs pl. ilyenért

A játékbeli jelentés max akkor ér valamit ha megfelelően sokan jelentik a csávót bár lehet még akkor se csak ezt állítják! Ez a kitologatás régen is megszokott volt bár azok csak simán sügérek voltak, nem bosszúból! :slight_smile:

Nem is tudtam eddig, hogy az LTTB-ből ki lehet húzni a T-54est :o

Amióta T10 lightok vannak azóta van így, az előtt a T-54 ltwt. volt a 8-as light és abból lehetett a T-54-re fejleszteni :slight_smile:

Alakul a cseh ág is ^^

Verted a goldot keményen :smiley:

jóvanazúgy :smiley: majd megy a Defenderrel két kört, aztán vissza is jött a kredit :smiley:

MT-4 -es küldi adott 350K kreditet xD

Majd Tier VII-nél mond ezt, ne Tier VI-nál :smile: :smile: :smile:
Ennél rosszabb mediummal Tier VII-ben még nem nagyon játszottam

Azt a 7es, 8as tankot végig kell szenvedni, utána a skoda meg a tvp kárpótol érte :slight_smile:

A teljes “idegálapotbúl” hozott ki ez a meccs, még ha kikaptunk is :smiley: Bedobott volna 12edszerre is tier 8-ba, ott helyben verem szét a teljes asztalom :smile: Ugrott a gunmark egyből 1.70%ot :sunglasses:

Hogy álltok a spagetti tankkal urak ? :slight_smile:

Tier V markozást csinálok csak ha felmegyek, nyomtam ma pár Comet kört meg 103B-t, ma lett meg az első - szóval sehogy :smiley: Ha számolná a Tier V csatákat, szerintem negyedik-ötödik környékén járnék, de így nem éri meg sajna nekem legalábbis. Tier X csatákban meg szedjek ezt-szedjek azt, mindig sokkal jobb játékosokkal dob össze, hiába szar vagyok ennyi, nem tudok nagy kalibert szerezni :smiley: #noob

Kedvenc hatosom volt mikor még játszottam :smiley: Na meg a SU-100Y :smiley: :stuck_out_tongue:

Srácok valaki tud nekem segíteni?

Object 140
Vagy
Object 430U?