World of Tanks

T62-A nincs már? :slight_smile:

Ha lehet mindkettő, mert mindegyik baromi jó elvileg. Én a 430U-t húznám először, ha ott járnék.

Na igazad volt, tényleg véletlenül lett meg :smiley: Beletelt egy kis időbe, mi alatt kifejlesztettem 3 ties VI.os mediumot is, de hát istenem akkoris megérte :smiley: Habár én észre se vettem hogy sikerült felgyújtani bármit is csak mikor a csata végén kiírta :smiley:

Sajnos nincs elég hely a garázsban, ezért csak az egyik lehet. Nem vagyok egy goldos ember…

Gondolom úgy sem kevés idő kihúzni a tier X-est, addigra talán lesz garázsslotos küldi :stuck_out_tongue: Legalábbis nekem sok-sok idő kihúzni.

Elég különböző a 2 tank játékstílusa, azt vedd amelyik jobban bejön ( esetleg ajánlott előtte teszt szerveren menni vele pár próba kört).

Teszt szerveren? Az mi? Amúgy bejön mindkettő, ezért kérdem.

Tényleg,most hogy szóbakerült; a teszt szervert hogyan lehet letölteni? Én az Obj 257et és a t-10et hasonlítanám :slight_smile:

Obj. 257 a hülye biztosabb (tényleg, még a magamfajta avrage Joe is bőven 2.5k dmg-t tud meccsenként kihozni), a T-10 viszont sokkal mozgékonyabb… már-már medium szinten van.
A tesztszerver szerintem csak időszakosan elérhető, de ez egyszer sem biztos.

Időszakosan elérhető csak, mindig egy újonan érkező verzió előtt pár hétig (ez változó).

Már nem kell sok :stuck_out_tongue:

Nah. Letöltöm a teszt klienst, mondom tök jó, kipróbálok egy csomó jó tankot. Erre föl 5 fps-em van ugyanazzal a beállításokkal, amivel eddig 30-40, és 300 ping. Mégis miért van ez???

Fejlesztett grafika van benyomva normál helyett? Az is lehet ha “gagyibb” pcd van mint mondjuk nekem

Nekem nagyon gagyi van, de eddig akkor is meg volt. Ha lejjebb, ha följebb viszem a grafikat, akkor is ugyan annyi, és az egész kép olyan elmosódott, pixeles.

Hahaha,rég volt ilyen ammorackem. :smiley:

Visszavetted fejlesztett grafikáról (lásd: kép)? Nekem akkor vette vissza nagyon az FPS-em, 60-ról 20-ra kb. Akárhogy állítgathatod a grafikát, ha az be van kapcsolva, ugyan úgy nem fog tudni teljesíteni a gép. Más ötletem sajnos nincs, egyről a kettőre nem hiszem, hogy megváltozna a játék teljesítménykövetelménye. :confused:

Meg lett a spagetti tank :smiley:

Sziasztok! :slight_smile: Valaki esetleg meg tudná mondani, miért nem lehet regisztrálni wargaming oldalon? Kipróbálnám a WoT-ot, de így nem megy… :confused: A reg oldalon a folytatás gomb mellett csak pörög a kis karika, de nem lép tovább, nem történik semmi… (Kipróbálva 2 fajta böngészőben, 2 gépen…)

Ugyanaz így is…

:joy: