World of Tanks

Friss szerzemény !! ^^

csodálatos a mai MM… 1/10 a ma este vége… semmi értelme, de aki kitalálta a 3/5/7-es MM-et, azt fellógatnám az első fára… :rage:

@greg820918 én is szidom a MM-et,összesen 3 meccset játszottam saját tierben, ,kettőt +1tier es eltolással,a maradék 10-15 meg +2 tier végig :face_with_symbols_over_mouth:
@CoverUrAzz szép darab tank,sok élményt meg sok goldot hozzá :smile:

Ha lenne pénzem Tier V prémium tankra, TUTI ezt megvenném :heart_eyes: #comingsoon #looksamazing

Rosszabb a páncélja mint a sima t-34-nek, nehezebb is , de valóban jól néz ki :smiley:

Az első Tier VII-es jrmű, egész jól muzsikál, meglett végre vele az utolsó personal mission is a Stug-hoz :slight_smile:
Most látom újból elkezdte beadni a már megcsinált küldetéseket amiknél nem lett meg a secondary condison, ezt nem is tudtam hogy így van, de fasza, ezzel a tankkal már könnyebben meglehetnek, amikoet korábban Tier V-ben nem tudtam megcsinálni.

Jól néz ki az új játék mód :slight_smile:

@CoverUrAzz pontosan milyen is ez az új gamemode :slight_smile: ?

30v30 egy nagy mapon, 3 sávban (sávonként 10-10 tankal) vagy támadni kell és sávonként 2 bázist és a végén 1 löveget kilőni vagy ugyenezt megvédeni. T8 tankal lehet csak, akinek nincs kap T32 FL és T44 FL verziót a garázsába amíg ez a mod van.Egy csatában több tankot is használhatsz ha esetleg kilőnek, 5 percenként kapsz egyet. Kb ennyi a lényege.
Ha replay működik akkor egy győztes csatát felteszek a youtube-ra és belinkelem.

Potato PC-vel játszhatatlan, 60-ról megeszi az FPS-t 20-25-re. :frowning: Nekem ez így sajnos kimarad, 1 csatát bőven elég volt végigjátszani így.

Nem valami optimalizált, mert ahogy nézem streamereknél is 30-40fps környéke max grafón.

i7 7700K-val Asus ROG Strix1060 6GB,nekem is sokszor bement 60 FPS alá, valóban elég szarul van optimalizálva…sajnos

Hát akkor én a krumplimmal ki se próbálom,Alacsony beállitásokon normál gamemodeban ha sniper modeba megyek,akkor 25-30 fps :smiley:

Munka után jó a pihenés :slight_smile:

Egy elég jó frontline kör,csak Lorr. 40 t. :slight_smile:
Az a durva,hogy így is 190k profit,pedig lőttem goldot is és pótkaja van a tankban + buktuk is.
Egyszóval rohadt jól lehet ezzel farmolni. :slight_smile:

Lehet, hogy a II. kampány első jutalma lesz ez a tank, szóval akkor tudok majd vele játszani :smile:

fúúú de nagyon jót húztak megint ezek az okosok a WG-nél… áá, hát minek hallgassunk a community-re… mikor értelmetlen dolgokat is csinálhatunk… komolyan egy csapat majom okossabb, mint a WG köztpont.

XDDDD :smiley: Hát szakadok… :joy:
Amúgy sajnos lehet igazad van…

Hát én nem vagyok benne annnyira a játékban,hogy 3000 decibellel hangoztassam a mindent lefedő véleményemet a WGről,de annyit mondhatok,hogy a stockos T-34-85 öm (most lett meg) még nem látott tier 6os vagy tier 7es csatát,kivéve persze az első csatát vele. Ez azért sokat elmond,milyen fasza a MM…Az meg a WGről mond sokat,hogy már nagyon régóta ilyen a MM és eln.a kif.-ért de basznak a dologgal kezdeni valamit.

a másik vicces dolog, amit még annó bevezetett a WG, hogy lénygében bárkivel tudsz szakaszba menni, ezzel erősítve, hogy az emberek közösen játszanak… klánokban/közösségekben… És erre jött a 3/5/7-es MM… ahol csak gondoljunk bele, ha 3 akár az átlagnál picit jobb játékos összejön Top Tier-be… persze, hoyg lehoznak bármilyen meccset…
Ergo kutya nem játszik már szakaszban, mert mindig bottom tier lesz, ugye ez nem vonatkozik a Tier9-re… És így öli meg a WG a szakaszokat. Biztos mindenkinek van egy ilyen session-je. (Mentünk 18 meccset, 17 bottom, 1 mid tier…)

És akkor minderre jön ez a hír… https://thedailybounce.net/2018/05/30/world-of-tanks-supertest-object-726-tier-x-soviet-heavy/

Asszem végképp átmentem hajózni… Ott legalább odafigyelnek a community-re…