World of Tanks

Mi bajod vele? Duplatrack alsó lemez helyett, obj 907 féle oldal, ez tuti nem lesz OP. Nem is raktak még be OP ruszki tankot :smile:
Amúgy én nem szeretek szakaszozni, valamiért sose megy úgy a játék, mint egyedül - és ez láthatólag nem az én balfaszságom :frowning:

mondjuk láncot lőni nem lesz nehéz…
ez a bajom leginkább az egész WoT-tal. :pensive:

Megvéve.Már csak egy “kis” free xp-re lesz szükségem. :grimacing:

Ikv 103-mal tolta valaki? Úgy emlékeztem rá hogy tiszta fos, aztán közben tiszta vicces volt vele játszani :smiley:

jó kis gép az :smiley:

Egy igazi gyökér ez a Mr Linkin…

Mondjuk én azokat nem értem, akik játszanak a játékkal, szidják… de azért továbbra is oda ül minden nap, és káromkodva játszik tovább…

p.s.: az arty-kat én is kivenném a játékból :smiley:

Jó mondjuk én is artyzom de csak a kampány miatt, amúgy utálom őket én is :smiley: Főleg mikor bent állok a szikla mögött aztán splashel egy 400ast tier VIII-ban úgy, hogy 5 méterre mellélő

Meg amikor egy amerikai tier 8as arty kivág full hp-ról, mert ugyebár te egy tier 6 os könnyű tank vagy…

Amúgy le se szarnám az artykat ha ez az undorító stun szar nem lenne bent a játékban :smiley: Mert átlagba kapok 200-300 sebzést tőlük, annyi meg simán belefér. De hogy minden lövés után el kell nyomni 1 medkitet mert kapsz 6-12 sec stunt addig meg se lőni sem menekülni nem tudsz mert mindened -30% az elég undi. :face_vomiting:

Helló mindenki!
A minap mennék fel WoT-re , és amikor felugrik a launcher ablak, kiírja ott jobb lent, hogy sikertelen csatlakozás a frissítő szolgáltatáshoz. Gugliztam egy pöppet, a magyar wot-forumokon azt írják,hogy várjál , aztán majd jobb lesz (kösz b+) , amikor angolul kerestem, a wargaming oldalán meg azt írta,hogy Start–>Keresés–>cmd–>Run as Admin.–>type ipconfig/flushdns, Enter --> type ipconfig/registerdns, Enter --> start the launcher and try updating the game
A fentieket végrehajtottam, minden ment, az utolsó előtti lépés után így nézett ki a dolog:

Letettem tálcára a parancssort, és elindítottam a Launchert, de u.úgy “sikertelen csatlakozás a frissítő szolgáltatáshoz”
Ja, és még a parancssorral való machinálás előtt uninstalláltam a játékot, majd megint letöltöttem, de amint a launcherben kellett volna letöltenie, úgy dobta fel a sikertelen csatlakozás (stb.) -t.
Bárki bármilyen segítséget tud e nyújtani?
Előre is köszi!

p.s.: @sutyomatic megidézlek, bocsi, tudomásom szerint te vagy itt aki WoTos is és vágja is az ilyen dolgokat. :stuck_out_tongue: Ez persze nem azt jelenti,hogy mástól nem fogadok el segítséget!

Szolgáltatós vagy Google DNS van beállítva?

windows shutdown noise
Indítom a wotlaunchert,hogy megnézzem (azt se tudtam/tudom,hogy ott kell e megnézni), megnyílik az ablak, és e l i n d u l a(z) ) letöltés/update o.O
03
Megoldotta magától a problémát ezek szerint a kicsike.
Most kicsit hülyén érzem magam,ezek szerint a magyar módszer (várj’ oszt majd jó lesz az) működik :smile:
Bocsi a zaklatásért :grimacing:

Haveromnak ugyan ez volt a problémája tegnap, szerintem nem egyedi dolog, valamit turkálnak a dologban aztán néha-néha összeomlik, fene tudja. Rá 15 percre már ő is tudott játszani, úgy, hogy hozzá sem nyúlt semmihez.

Nem magától, valószínűleg DNS resolve probléma volt a szolgáltatódnál, vagy külföld felé nem ment valami tőlük abba az irányba ahol a WG szerverei vannak.

Amikor az enemy team igazi dzsentlemenekből áll és kivárják a sorukat. :rofl:

Illetve all the plecsniz in the world.

http://wotreplays.eu/site/4443756

@sutyomatic hóli sit men,ez azért nem mindennapi,GG!

Na, hogy álltok a T-34S küldikkel? Nekem közbejött 1 nyaralás azt lemaradtam :smiley: