World of Tanks

M7 az a m5 stuartból jön ,nem? Mert én most azt kezdtem el húzni,KELL a t57 heavy :heart:

Igen most már az a T57 Heavy ága, szerencsére nem kell kiXP-zzem mert ingyen “odaadták” mikor módosítgatták a tech tree-t :slight_smile: Lassan megvan a B-C 25t AP is :stuck_out_tongue: Ma @bendeguse nélküled kellett játszak, összeszedtem kb. 20.000 XP-t a lightomra :frowning:

1 Like

Ugyan,ameddig nélkülem eredményesebb vagy,csapassad csak :smiley:

Revo első gunmark,53 csata kellett hozzá. :slight_smile:

1 Like

Csak egy kérdés… Játszik valaki a WoT Blitz-el?
Én jobban szeretem… egyszerűbb, kevesebb textúra és ami a lényeg : cross-platform

Én kipróbáltam régebben,de nekem nem jött be.Lehet megpróbálkozok vele mégegyszer,hátha… :slight_smile:

Laptopról nagyritkán

régebben úgy toltuk hogy én telon. többiek gépen… discordon beszéltünk és minden f*sza.

VÉGRE MEGVAN! :grinning:

5 Likes

Első körnek nem rossz. :smiley:

9.22 CT szerver online.

Lehet tesztelni az új szovjet YOLOWagon harckocsi csereberét.

Teszt kliens letölthető: ITT

Alapból külön mappába települ, kéretik nem az éppen aktuális normál klienst felülírni vele!!!

1 Like

T-10 helyére jó tank kerül? Papíron szuperül néz ki :smiley:

@nagymaty Niiice one :wink: Én is arra hajtok most :smiley:

T-10 is marad bent, de egyelőre vakvágány lesz egy új branchen.

Eléggé power-creep patch így első iterációban. Leginkább a T-44 / T-44-100 és T54 Prot újabb buffját nem értem hiszen nem régen tápolták meg a gunhandling soft statokat és a toronyokat mindegyiken.

Eközben meg a sarokban sír 8-as TVP-VTU a T-34-2-vel egyetemben.

Megjött a 430U is amivel gyakorlatilag a kínai 121 lehúzhatja a rolót, középtávon meg az E50M is.

Meg is álltam a T-34/100-asnál mert TVP szenvedés lesz
Nem rég vettem meg a T-10et, de valószínű az Obj 257-tel fogom kihúzni az IS-7est
Többi ág ruszkiknál sajnos Tier VI-ig van kihúzva kb :confused:

Hali! Nem is gondoltam, hogy ezen a közösségen belül is viszonylag sokan játszanak a wottal. Lassan-lassan csinálhatnánk saját klánt is :slight_smile:

1 Like

@i_go_berserk tényleg,nem rossz ötlet! Ha van jelentkező,én támogatom :slight_smile: csak kellenének még emberek.

Ugyanilyen néven megtaláltok a játékban is, bár mostanába csak akkor játszom ha van hozzá hangulatom.

Nem nagyon akartam klánhoz csatlakozni, de ha tényleg lenne egy ninjon klán, lehet hogy meggondolnám.

Ma sikerült kiXP-zni a B-C 25t AP-t
Remélem hamar túl is leszek rajt aztán irány a B-C 25t :stuck_out_tongue:

2 Likes

Össze kéne szedni azokat,akik jelentkeznének egy klánba,mert szerintem nem lenne érdemes klánt csinálni 4 embernek :slight_smile: vagy igen? Nem vagyok nagyon otthon a wotnak a klán részében javítsatok ki ha tévedek!