World of Tanks

Egy kis Teszt szerver huncutság, valami készül a Grille 15 körül… kinek van meg ^^ ?

Én messze vagyok tőle, de sebaj

Sziasztok, kis közvélemény kutatást végeznék:
200K free XP-t szedtem össze a hétvégén, elérhető távolságban pár 10-es tank, ki melyiket venné?

• Grille 15
  • T110E4
  • AMX 50B
  • WZ-111 5A
  • 113
  • T-100 LT
  • Obj. 705A

Válaszokat előre is köszönöm :slight_smile:

Nekem egyik sincs meg, de azt tudom, hogy én melyiket NEM húznám ki

• E4
  • 113
  • 705A

Ha tehetném ezek közül a(z) 5A-t választanám, azt mondják nagyon jónak a Super Conq. mellett

Szerintem tank kifullozására való az xp . Nem vennék belőle 10-est csak ha egyébként cw miatt fontos vagy ha pont akciós és nincs időm kihúzni. De én is 5A-t mondanám.

5A vagy T100 LT, de szerintem se feltétlen éri meg szabad xp-ből 10es tankot húzni.
(Bár 1-2 screenshot-od és replay-ed alapján van elég tapasztalatod ebben a játékban. :slight_smile: )

Egész jó kör volt :slight_smile:

Imádom mikor beadja :smiley:

Nem is olyan szar tank ez :smiley:

Beszerezte valaki a lengyel prémium tankot :slight_smile: ?
Nekem bejön, ha valakivel szembe jön egy csak az alját lőjétek !

Sajnos nincs pénzem még arra sem, hogy goldot vegyek :confused:
Ha szembejön elfutok, vagy Cometben vagy P.43 bis-ben ülök manapság, 140 körüli pennel szemből inkább nem is próbálkozom :frowning:

@thommasb jó tank az a Comet,nagyon szerettem vele játszani :smiley: a múlt héten vettem meg a Centurion I - et,sajnos stockos,de átképeztem a cometről a legénységet.

A p.43 bis az csak egy messzi cél eddig, a p.43 -mal szenvedek most,felénél járok az xpvel.
Sokkal gyorsabban is menne ha nem dobna fel tier 7be 10/9 esetben… :confused:

Jobbra számítottam, de nyilván nem gagyi tank ez a P.43 bis sem. Mobilitás terén nem a legjobb, de Tier VI-ban 240 alpha egy med tankon nagyon jól jön :smiley: Lehet leváltja az eddigi kedvenc Tier VI-osom a Skoda T25-öst? :smiley: Meglátjuk

Igaz a 34. napon de végre megvan ez is :slight_smile:

Elsőre nem is rossz :slight_smile:

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz :stuck_out_tongue:

Én egy HT No VI-t szereztem be az akcióban :slight_smile: Nagyon szeretem, szvsz jól lehet vele érvényesülni minden tierben. (8ban nem mindig :confused: )

Jó is azt, főleg mióta buffolták a prémium lőszerét :slight_smile:

@CoverUrAzz most vettem meg a centuriont , szegény vagyok mint a templom egere,ne bánts a prém lőszerrel :smile:

Ez Japán Tigris szakaszt követel!!! :smiley: