World of Tanks

Aghh…Idén kollégista lettem, hét közben semmi időm sincs WoTra, hétvégén fel tudok nézni, ennyi :confused: akkor is csak kikapcs szinten,semmi marato, kihívás, vagy ilyesmi

Most értem el Level 5-höz, a neheze most következik :sob:

Nem is tudtam, hogy Eliza Dushku Caernarvon-t is tud vezetni :smiley:

Ő nem, de én igen :wink:

Level 6-ig csináltad csak meg nekem :sob: :frowning: Kappa

Ehhez nagyon-nagyon sokat kéne tudnom naponta játszani, hogy meglegyen, azt gondoltam level8-ig eljutok azt megveszem magamnak, de így áh nem :confused:

Végre valami használható :smiley:

Bármire, csak goldra nem :joy: Vagy mégis?

ez valóban bármire, a már akciós cuccokra is

Beadta végre ez is :smiley:

Ugh, a közelmúltban kimaxoltam vegre a centurion I et… Hát ez a tank zseniálisabb mint eddig bármi :smiley: Imádom
A mai este folyamán kapható vagyok egy VIII as szakaszra aki ráér és van kedve, írjon rám ingame 9 után :slight_smile:

Egyre közelebb a T55A-hoz :stuck_out_tongue: Már csak az arty 15 küldi kéne :smiley:

Na én pontosan ezt csinálom most ezekből a 15.000 XP-s küldikből, csak kevesebb szopással :smiley: De GG :stuck_out_tongue:

@thommasb @bendeguse akkor össze hozhatunk egy Centurion platoont is :smiley: !?

@CoverUrAzz abban a pillanatban!!

Hát szerdán fullos leszek (akkor lesz a kövi 15.000xp küldi), addig nem akarom erőltetni :stuck_out_tongue:

Én szerdán kollégiumban leszek, nekem vasárnap d.u tól péntek estig off :frowning:

Hát akkor majd jövőhét vége? Aztán addig kereshetünk más tankokat is, amik mindhármunknak megvannak

196 tankból lehet válogatni, nem rajtam múlik ^^

@CoverUrAzz @thommasb Oké, nekem ezek a lehetőségek vannak:

• Kimaxolt Jagdpanzer IV (Tier 6) 10-15k xp farm kell még a Jagdpantherhez
  • Megveszem a P.43 bis-t (tier 6) és kihúzom a jobb tornyot,és a jobb löveget belőle
  • IS-3 Tier 8ban xp farmolás az IS-7 felé, még kb 15k xp kell az Obj.257 -hez
  • szórakozás a t-34-85tel, ki van maxolva a tank, már csak embertelül sok xp kell a t-43hoz :slight_smile:

Aztán persze ott vannak a többi pár szem tank, akikkel tudok menni szórakozás céljából pár kört, de nem akarom húzni őket :slight_smile: még…

Megvan nekem is, szóval azzal tudjuk

Nekem annyira nem jött be, de már csak kb. 20k XP és P.43 ter, szóval azzal is tudjuk tolni

Tier VIII-ban már csak lightom meg medem van

Ha hozom a T-34-85M-et az jó?